'Enorme schokgolf bij Man United: dit gaat er gebeuren'

door
'Enorme schokgolf bij Man United: dit gaat er gebeuren'

Manchester United kent een dramatisch seizoen en enkel het winnen van de Europa League kan nog voor een beetje plezier zorgen. Maar er zijn ook naast het veld de nodige problemen. The Athletic weet dat eigenaar Jim Ratcliffe weer héél veel volk gaat ontslaan.

LEES OOK: 'City dient Real van antwoord: kolossaal contract tot 2029'

200 mensen weg bij Man Utd

Manchester United ontsloeg enkele maanden geleden maar liefst 250 mensen. Volgens de rijke eigenaar werkte er veel te veel volk bij de club, met functies die geschrapt konden worden. Financieel was het volgens hem ook nodig, want er ging veel te veel geld naar buiten.

Maar er komt een volgende ontslagronde. Zo zouden weer 200 mensen hun baan gaan verliezen. Dat zijn vooral mensen binnen de werking van de club, de overbetaalde spelers en trainers blijven voorlopig buiten schot. Al zal Man Utd ook daar een grote schoonmaak moeten houden, maar zullen ze wel lustig weer dure spelers gaan aantrekken.

Wat met Amorim?

De scouting krijgt het zwaar te verduren. The Athletic weet dat het aantal scouts in dienst van United aanzienlijk gaat dalen. De betrokken medewerkers worden volgende week ingelicht op Carrington, het trainingscomplex van de club.

Zo is hoofdscout Steven Brown één van de personen die Old Trafford zal moeten verlaten. De stoelendans blijft zo maar duren bij de ooit zo fiere topclub. Manchester United is al vele jaren op de dool. De club is ondertussen inzake prestaties een middenmoter geworden in de Premier League.

Man Utd gaat in de zomer de kern wellicht door elkaar schudden. Het is ook de vraag of Ruben Amorim aan boord mag blijven. De coach kwam over van Sporting CP, maar liet tot op heden een matige indruk achter.

🔥 Wat iedereen nu leest

Ophef rond Stef Wauters:
Ophef rond Stef Wauters: "Iedereen weet dit al jaren"
De Bruyne na vraag over Noa Lang:
De Bruyne na vraag over Noa Lang: "Weinig vertrouwen in hem"

Gaat Rathcliffe Man Utd weer naar de top brengen?

Meest recent

Ophef rond Stef Wauters: "Iedereen weet dit al jaren"

Een bekende ex-acteur uit Familie heeft op Facebook een vlijmscherpe tirade gelanceerd tegen een van ...

21
21
'Oorlog in de Premier League om Donnarumma'

De zomermercato gaat zijn laatste drie weken in. Althans, in de toplanden. In de Premier League ...

50
50
De Bruyne na vraag over Noa Lang: "Weinig vertrouwen in hem"

Kevin De Bruyne is officieel neergestreken in Zuid-Italië, waar hij zich opmaakt voor zijn ...

174
174
'Ajax-target' bij RSCA: bommetje barst nu écht

Bij RSC Anderlecht zijn er een aantal jongens die gegeerd zijn. Maar voorlopig spelen ze nog in ...

147
147
'Droomtransfer Bolat naar Europese topclub'

Waar zit Sinan Bolat? De ervaren doelman staat officieel onder contract bij KVC Westerlo, maar daar ...

70
70
Revelatie Anderlecht zaait twijfel: "Of ik blijf?"

Bij Anderlecht hebben ze momenteel vier centrale verdedigers. Toch bestaat de kans dat er nog een ...

188
188
‘Club Brugge grijpt in met paniekreactie op mercato’

Met het vertrek van Joel Ordonez dreigt er een groot probleem in de defensie van Club Brugge. ...

455
455
Capello ziet gigantisch verschil: Jashari vs CDK

Club Brugge en AC Milan vonden dan eindelijk een akkoord omtrent de transfer van Ardon Jashari. Hij ...

183
183
Hasi pakt uit met twee verrassingen in basisploeg

RSC Anderlecht staat onder zware druk vanavond. Het moét winnen tegen Sheriff Tiraspol en dat ...

268
268
'AA Gent is niet te houden: volgende transfer op til'

AA Gent was al actief op de transfermarkt, maar de Buffalo’s zijn nog niet klaar. De kans ...

179
179
Vanaken waarschuwt nu al: "We zijn ook niet blind"

Club Brugge won na een matige match gevleid met 0-1 van RB Salzburg. Hoe maakte niet uit, maar de ...

292
292
Nog transfers bij Anderlecht? Hasi reageert

RSC Anderlecht moet vanavond aan de bak tegen Sheriff Tiraspol. Besnik Hasi weet dat het van moeten ...

322
322
Hayen bijt van zich af: "Snap niet dat dit een topic is"

Club Brugge is met een uitstekend resultaat aan zijn Europese campagne begonnen. Na een lastige ...

228
228
Recordtransfer rond: Son breekt volledig bij Spurs-afscheid

De Premier League heeft afscheid genomen van één van zijn smaakmakers van de voorbije ...

67
67
'Nieuwe transfersoap: Club zorgt voor grote Ordoñez-wending'

Club Brugge deed woensdagavond wat moest en won zijn Europese heenwedstrijd op RB Salzburg met ...

603
603
Absoluut droomdebuut Ivanovic, Feyenoord klopt Mourinho

Club Brugge deed woensdagavond een goede zaak in de voorrondes van de Champions League, maar er ...

211
211
Vermant doet straffe onthulling na levensbelangrijk doelpunt

Romeo Vermant heeft zich woensdagavond nog eens van goudwaarde getoond namens Club Brugge. De spits ...

335
335
'Match made in heaven': JPL-transfer voor Luis Vazquez?

RSC Anderlecht lijkt grotendeels klaar met zijn huiswerk aan inkomende zijde op de transfermarkt. ...

1156
1156
Club-titularis valt door de mand: "Gaat te snel voor hem"

Het is Club Brugge woensdagavond gelukt een belangrijke stap te zetten richting de laatste ...

694
694
"Dit is gestoord" - 'MVP' heerst opnieuw bij Club Brugge

Club Brugge is met een goed resultaat aan zijn Europese campagne begonnen. Woensdagavond pakte de ...

392
392
'City dient Real van antwoord: kolossaal contract tot 2029'

Manchester City FC begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk met heel wat verse krachten in de ...

205
205
Club op UCL-koers: Vermant bezorgt Salzburg flinke kater

Club Brugge heeft woensdag een grote stap richting de laatste voorronde van de Champions League ...

188
188
'Europa siddert en beeft: megatransfer Liverpool van 100 mil'

Heel wat Europese grootmachten wisten zich deze zomer al gevoelig te versterken, maar vooral het ...

151
151
Anderlecht in shock na onverwachte actie Renard

Samuel Ntanda keert onverwacht terug naar Neerpede. Anderlecht grijpt zijn kans nu Sampdoria afzakt ...

691
691
Fans trekken zeer pijnlijke conclusie over Club in CL-debuut

Club Brugge mikt dit seizoen opnieuw op de league phase van de Champions League, maar moet daarvoor ...

646
646

Meer sportnieuws