'Nieuwe De Bruyne-twist: één concreet voorstel op tafel'

door
'Nieuwe De Bruyne-twist: één concreet voorstel op tafel'

Kevin De Bruyne hoopt dit weekend met Manchester City een ticket voor de FA Cup-finale af te dwingen. Winst van de belangrijkste Engelse beker zou dan ook een mooi afscheid voor hem betekenen. Ondertussen wordt al volop gespeculeerd over zijn volgende bestemming.

Begin deze maand kondigde De Bruyne aan dat zijn aflopende contract niet zal verlengd worden en hij na het seizoen dus vertrekt uit het Etihad Stadium. Tijdens zijn laatste weken in loondienst van City wil hij wel nog enkele goede prestaties neerzetten. De laatste weken haalt hij alvast weer een hoog niveau.

Momenteel is KDB dus volop bezig aan zijn afscheidstournee bij de Engelse kampioen. Ondertussen kan de Rode Duivel de zoektocht naar een nieuwe werkgever inzetten. En daarbij sluit hij een overgang naar een andere Europese, of zelfs Engelse, ploeg niet uit. De interesse begint dan ook zienderogen toe te nemen.

LEES OOK: Man City blijft op de dool: Arsenal lacht tanden bloot

Interesse getemperd

Volgens Sky Sports wordt zijn eventuele komst bijvoorbeeld intern besproken bij Aston Villa, ook het Italiaanse Como is naar verluidt geïnteresseerd. Daarnaast wordt ook een topclub naar voren geschoven. Zo beweerde Football Insider dat Chelsea FC een terugkeer van de Belg overweegt.

Inmiddels kwam transferexpert Fabrizio Romano via zijn persoonlijke kanalen met een update over de situatie. En de Italiaan nuanceert toch bepaalde zaken. Zo zou er van contacten tussen Como en De Bruyne momenteel geen sprake zijn. Ook Chelsea zou op dit moment (nog?) geen concrete stappen hebben ondernomen.

Chicago in de markt

Daarnaast werd KDB ook hevig gelinkt aan het Inter Miami FC van Lionel Messi en kornuiten. Maar Romano kreeg voorlopig geen bevestiging van eventuele onderhandeling met Miami. Momenteel heeft hij weet van één concreet voorstel dat op tafel ligt: dat van Chicago Fire. De Amerikaanse club, die de laatste jaren in de onderste regionen van de MLS kampeerde, zou een een 'speciaal project' voor hem hebben klaar liggen.

De Bruyne speelt volgend seizoen nog in Europa ...

Meest recent

'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

56
56
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

265
265
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

72
72
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

221
221
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

141
141
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

99
99
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

80
80
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

200
200
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

140
140
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

463
463
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

283
283
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

86
86
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

447
447
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

125
125
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

461
461
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

229
229
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

374
374
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

581
581
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

276
276
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

170
170
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

297
297
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

455
455
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

378
378
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

71
71

Meer sportnieuws