'Nieuwe De Bruyne-twist: één concreet voorstel op tafel'

246
'Nieuwe De Bruyne-twist: één concreet voorstel op tafel'

Kevin De Bruyne hoopt dit weekend met Manchester City een ticket voor de FA Cup-finale af te dwingen. Winst van de belangrijkste Engelse beker zou dan ook een mooi afscheid voor hem betekenen. Ondertussen wordt al volop gespeculeerd over zijn volgende bestemming.

Begin deze maand kondigde De Bruyne aan dat zijn aflopende contract niet zal verlengd worden en hij na het seizoen dus vertrekt uit het Etihad Stadium. Tijdens zijn laatste weken in loondienst van City wil hij wel nog enkele goede prestaties neerzetten. De laatste weken haalt hij alvast weer een hoog niveau.

Momenteel is KDB dus volop bezig aan zijn afscheidstournee bij de Engelse kampioen. Ondertussen kan de Rode Duivel de zoektocht naar een nieuwe werkgever inzetten. En daarbij sluit hij een overgang naar een andere Europese, of zelfs Engelse, ploeg niet uit. De interesse begint dan ook zienderogen toe te nemen.

LEES OOK: Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

Interesse getemperd

Volgens Sky Sports wordt zijn eventuele komst bijvoorbeeld intern besproken bij Aston Villa, ook het Italiaanse Como is naar verluidt geïnteresseerd. Daarnaast wordt ook een topclub naar voren geschoven. Zo beweerde Football Insider dat Chelsea FC een terugkeer van de Belg overweegt.

Inmiddels kwam transferexpert Fabrizio Romano via zijn persoonlijke kanalen met een update over de situatie. En de Italiaan nuanceert toch bepaalde zaken. Zo zou er van contacten tussen Como en De Bruyne momenteel geen sprake zijn. Ook Chelsea zou op dit moment (nog?) geen concrete stappen hebben ondernomen.

Chicago in de markt

Daarnaast werd KDB ook hevig gelinkt aan het Inter Miami FC van Lionel Messi en kornuiten. Maar Romano kreeg voorlopig geen bevestiging van eventuele onderhandeling met Miami. Momenteel heeft hij weet van één concreet voorstel dat op tafel ligt: dat van Chicago Fire. De Amerikaanse club, die de laatste jaren in de onderste regionen van de MLS kampeerde, zou een een 'speciaal project' voor hem hebben klaar liggen.

De Bruyne speelt volgend seizoen nog in Europa ...

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

26
26
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

50
50
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

116
116
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

73
73
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

93
93
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

156
156
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

126
126
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

206
206
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

272
272
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

162
162
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

214
214
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

97
97
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

76
76
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

229
229
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

126
126
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

227
227
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

868
868
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

169
169
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

245
245
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

143
143
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

149
149

Meer sportnieuws