'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

door
'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

Kevin De Bruyne begint stilaan grof wild te worden op de transfermarkt. De middenvelder verlaat Manchester City transfervrij en naast Amerikaanse ploegen beginnen nu ook de Europese ploegen zich te roeren. Er is een tweede gegadigde.

LEES OOK: De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Como zet zinnen op De Bruyne

Aston Villa zou geïnformeerd hebben naar De Bruyne, maar zij krijgen stevige concurrentie. Het Italiaanse Como ziet immers ook wel graten in de komst van de Belg, zo meldt Sky Sports. Dat is geen toeval, want de Italianen zijn héél ambitieus. En ze hebben geld.

Como is de nummer twaalf van de Serie A, maar zij willen hogerop. Cesc Fabregas is er trainer en Thierry Henry aandeelhouder. Die laatste werkte bij België nog samen met De Bruyne en ze hadden een goede band. Hij zal KDB zeker warm proberen te maken.

Rijkste club van Italië

De club is sinds 2019 in handen van de Indonesische tabaksgigant Djarum Group, onder leiding van Michael en Robert Hartono. Sinds de komst van beide mannen promoveerde de club van de Serie D naar de Serie A. Het geschatte vermogen van de gebroeders Hartono is maar liefst vijftig miljard dollar. Daarmee is Como 1907 veruit de rijkste club van heel Italië.

Geld is dus geen probleem voor de Italianen. Met spelers als Pepe Reina, Sergi Roberto en Deli Alli lopen er bekende namen rond, net als de Belg Ignace Van der Brempt en Jean Butez. Como mikt echter hoger en wil dolgraag een echte sterspeler halen.

Como zou voor De Bruyne een interessant project kunnen zijn. Een prachtige omgeving om te wonen, financieel ongetwijfeld aantrekkelijk en sportief een grote uitdaging in een topcompetitie. De ideale club?

Maakt Como kans op De Bruyne?

Meest recent

Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

22
22
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

35
35
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

273
273
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

254
254
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

240
240
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

65
65
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

547
547
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

540
540
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

290
290
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

99
99
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

144
144
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

50
50
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

410
410
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

55
55
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

139
139
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

135
135
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

193
193
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

42
42
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

170
170
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

370
370
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

120
120
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

217
217
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

62
62

Meer sportnieuws