'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

1737 stemmen
'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

Kevin De Bruyne begint stilaan grof wild te worden op de transfermarkt. De middenvelder verlaat Manchester City transfervrij en naast Amerikaanse ploegen beginnen nu ook de Europese ploegen zich te roeren. Er is een tweede gegadigde.

LEES OOK: De Bruyne stuurt duidelijk signaal na woelig seizoen

Como zet zinnen op De Bruyne

Aston Villa zou geïnformeerd hebben naar De Bruyne, maar zij krijgen stevige concurrentie. Het Italiaanse Como ziet immers ook wel graten in de komst van de Belg, zo meldt Sky Sports. Dat is geen toeval, want de Italianen zijn héél ambitieus. En ze hebben geld.

Como is de nummer twaalf van de Serie A, maar zij willen hogerop. Cesc Fabregas is er trainer en Thierry Henry aandeelhouder. Die laatste werkte bij België nog samen met De Bruyne en ze hadden een goede band. Hij zal KDB zeker warm proberen te maken.

Rijkste club van Italië

De club is sinds 2019 in handen van de Indonesische tabaksgigant Djarum Group, onder leiding van Michael en Robert Hartono. Sinds de komst van beide mannen promoveerde de club van de Serie D naar de Serie A. Het geschatte vermogen van de gebroeders Hartono is maar liefst vijftig miljard dollar. Daarmee is Como 1907 veruit de rijkste club van heel Italië.

Geld is dus geen probleem voor de Italianen. Met spelers als Pepe Reina, Sergi Roberto en Deli Alli lopen er bekende namen rond, net als de Belg Ignace Van der Brempt en Jean Butez. Como mikt echter hoger en wil dolgraag een echte sterspeler halen.

Como zou voor De Bruyne een interessant project kunnen zijn. Een prachtige omgeving om te wonen, financieel ongetwijfeld aantrekkelijk en sportief een grote uitdaging in een topcompetitie. De ideale club?

🚀

Maakt Como kans op De Bruyne?

Meest recent

'KRC Genk verliest steunpilaar: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

2
2
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

132
132
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

73
73
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

60
60
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

641
641
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

104
104
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

386
386
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1421
1421
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

310
310
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

416
416
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

349
349
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

375
375
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1113
1113
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

351
351
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

282
282
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

299
299
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

362
362
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

72
72
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

62
62
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

547
547
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

235
235
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

40
40
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

155
155
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

397
397
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

310
310

Meer sportnieuws