'Grote transferstunt Juventus: drie namen op tafel'

door
'Grote transferstunt Juventus: drie namen op tafel'

Juventus is al jaren niet meer de norm in de Serie A en Europa. De Oude Dame heeft nood aan sportieve successen en dus ook extra kwaliteit. Volgens Tuttosport hebben ze in de aanval héél grote plannen. Gaat het stormen tijdens de mercato in Turijn?

LEES OOK: KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

Juventus wil af van Vlahovic & co

Juventus gaat in de zomer wellicht afscheid nemen van Dusan Vlahovic, Randal Kolo Muani en Arkadiusz Milik. De eerste en derde moeten de nodige miljoenen in het laatje brengen, de tweede wordt gehuurd van PSG.

Hij viel na een sterk begin ondertussen helemaal stil. Juventus wil de aanval voorzien van nieuw bloed. Ze willen stevig uitpakken met mogelijk drie nieuwe spelers, al lijkt dat financieel wel zeer moeilijk te worden. Drie aanvallers worden alvast genoemd. 

Lookman & co Ademola

Ademola Lookman is een piste die al langer de ronde doet. De aanvaller wil Atalanta graag verlaten, maar Juventus zal eerst moeten verkopen om hem aan boord te kunnen halen. Een andere naam: Rasmus Højlund. De Deense aanvaller kent een zeer matig seizoen bij Manchester United en zou de club mogen verlaten.

Mogelijk is een huurdeal een piste die kan verkend worden. En de laatste naam die de ronde doet is die van Jonathan David. Hij is einde contract bij Lille OSC, maar heel veel clubs zitten achter de ex-speler van AA Gent. Het tekengeld zal daarom navenant zijn. Kan Juventus de Canadese aanvaller overtuigen om voor hen te kiezen? Wordt vervolgd.

Gaat Juventus zwaar toeslaan in de zomer?

Meest recent

Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

15
15
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

65
65
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

90
90
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

208
208
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

60
60
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

156
156
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

104
104
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

70
70
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

24
24
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

107
107
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

163
163
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

370
370
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

272
272
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

230
230
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

375
375
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

52
52
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

487
487
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

352
352
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

696
696
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

480
480
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

356
356
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

78
78
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

136
136
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

803
803
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

638
638

Meer sportnieuws