'Grote transferstunt Juventus: drie namen op tafel'

door
'Grote transferstunt Juventus: drie namen op tafel'

Juventus is al jaren niet meer de norm in de Serie A en Europa. De Oude Dame heeft nood aan sportieve successen en dus ook extra kwaliteit. Volgens Tuttosport hebben ze in de aanval héél grote plannen. Gaat het stormen tijdens de mercato in Turijn?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

Juventus wil af van Vlahovic & co

Juventus gaat in de zomer wellicht afscheid nemen van Dusan Vlahovic, Randal Kolo Muani en Arkadiusz Milik. De eerste en derde moeten de nodige miljoenen in het laatje brengen, de tweede wordt gehuurd van PSG.

Hij viel na een sterk begin ondertussen helemaal stil. Juventus wil de aanval voorzien van nieuw bloed. Ze willen stevig uitpakken met mogelijk drie nieuwe spelers, al lijkt dat financieel wel zeer moeilijk te worden. Drie aanvallers worden alvast genoemd. 

Lookman & co Ademola

Ademola Lookman is een piste die al langer de ronde doet. De aanvaller wil Atalanta graag verlaten, maar Juventus zal eerst moeten verkopen om hem aan boord te kunnen halen. Een andere naam: Rasmus Højlund. De Deense aanvaller kent een zeer matig seizoen bij Manchester United en zou de club mogen verlaten.

Mogelijk is een huurdeal een piste die kan verkend worden. En de laatste naam die de ronde doet is die van Jonathan David. Hij is einde contract bij Lille OSC, maar heel veel clubs zitten achter de ex-speler van AA Gent. Het tekengeld zal daarom navenant zijn. Kan Juventus de Canadese aanvaller overtuigen om voor hen te kiezen? Wordt vervolgd.

Gaat Juventus zwaar toeslaan in de zomer?

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

17
17
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

75
75
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

47
47
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

29
29
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

17
17
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

146
146
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

297
297
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

122
122
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

137
137
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

75
75
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

135
135
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

451
451
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

154
154
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

91
91
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

639
639
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

190
190
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

47
47
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

868
868
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

154
154
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

289
289
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

519
519
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

833
833
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

990
990
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

230
230
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws