KRC Genk en trainer Mario Been beleven dezer dagen een leuke tijd. De Limburgse club werkte zich op tot de tweede plaats in het klassement en verloor al veertien wedstrijden op rij niet. De Nederlandse coach beseft dat Genk de te kloppen ploeg is.
Indien Genk woensdagavond kan winnen tegen seizoensrevelatie KV Kortrijk, dan komt de bekerwinnaar (tijdelijk) mee op de eerste plaats. "Dat is een plezant detail. Als wij winnen, zetten we Kortrijk op zeven punten. Daar gaat het om", benadrukt Been op het digitale thuis van de club.
"Wij hebben een mooie serie neergezet, maar wees gerust, iedereen wil een einde maken aan onze reeks", beseft de Nederlander. "Statistieken zijn leuk, maar ze zijn niet meer dan dat. Het betekent alleen dat je op de goede weg bent. Wij moeten punten blijven pakken, dat brengt rust in het team. Een overwinning doet namelijk meer dan duizend woorden van een coach."
LEES OOK:
KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer