'Genk drukt door: transfer nog voor einde Play-Offs'

672 stemmen
'Genk drukt door: transfer nog voor einde Play-Offs'

KRC Genk wil zich in de Champions' Play-Offs zo snel mogelijk herpakken na de recente 0 op 6. Ondertussen is sportieve baas Dimitri De Condé al druk in de weer op de transfermarkt. De eerste zomeraanwinst mag zelfs nog voor het einde van het seizoen verwacht worden.

De Limburgers begonnen vanuit pole-positie aan de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Maar na nederlagen tegen directe concurrenten Club Brugge en Union SG is de winnaar van de reguliere competitie op achtervolgen aangewezen. Al zijn er nog voldoende kansen om dit volledig recht te zetten.

Ongeacht de ontknoping in die titelstrijd, Genk is als winnaar van de reguliere competitie nu al zeker van een Europees ticket voor volgend seizoen. De Limburgers zullen dan weer op drie fronten gaan strijden. En dus moet de selectie van coach Thorsten Fink voldoende sterk zijn in de breedte.

LEES OOK: Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

Heymans op komst

Daar is de clubleiding inmiddels mee bezig. Als extra wisseloptie voor Konstantinos Karetsas is het vizier zoals geweten gericht op Daan Heymans. En het dossier van de Sporting Charleroi-smaakmaker schiet behoorlijk goed op. Vanuit Wallonië wordt zelfs geopperd dat de deal inmiddels zo goed als rond is.

Bij Het Belang van Limburg nuanceert men dat enigszins, maar bevestigd wel dat een doorbraak nabij is. De onderhandelingen met Charlerloi lopen volop en bij Genk is men optimistisch over een goede afloop. In het beste geval wordt de overgang nog voor het einde van de Play-Offs afgerond.

Contacten met Chelsea

Daarnaast is men ook al bezig met de invulling van de vacature in doel. Nummer één Mike Penders trekt in principe naar Chelsea FC, dat vorige zomer al de nodige miljoenen voor hem op tafel legde. Maar Racing hoopt zijn sluitstuk nog een jaartje langer te kunnen houden. Iets wat een goede zaak lijkt voor alle partijen. De contacten met de Blues om een nieuwe huurbeurt te bespreken werden alvast gelegd.

Genk wordt alsnog kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

0
0
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

7
7
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

133
133
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

76
76
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

51
51
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

104
104
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

47
47
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

715
715
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

143
143
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

91
91
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

56
56
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

30
30
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

243
243
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

59
59
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

206
206
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

306
306
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

96
96
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

180
180
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

267
267
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

44
44
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

624
624
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

635
635

Meer sportnieuws