Door een prijskaartje van bijna honderd miljoen euro zijn de verwachtingen voor Gareth Bale bij Real Madrid hooggespannen. Vooralsnog weet de Welshman de torenhoge verwachtingen nog niet waar te maken, waardoor de kritiek in Spanje toeneemt. Carlo Ancelotti neemt het voor Bale op en vraagt om geduld.
"Het klopt dat hij de laatste duels niet heeft kunnen brengen wat er van hem wordt verwacht. Maar een speler die in een nieuw land en een nieuw team komt, moet de tijd krijgen om te wennen", zegt de Italiaan in gesprek met
Cadena Cope. "Gun hem de tijd aan alles te wennen en hij zal zeker zijn waarde voor Madrid bewijzen."
Mochten de prestaties van de Welshman achterblijven, zal Ancelotti het niet laten hem op de bank te zetten. "Het prijskaartje interesseert me niet. Bale is een speler zoals alle anderen. Ik vind wel dat hij een goede aankoop is voor deze club en hij speelde tegen Barcelona omdat ik verwachtte dat hij voor gevaar kon zorgen."
LEES OOK:
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege