'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

953
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen Anderlecht in het vooruitzicht. Toch zitten Dévy Rigaux en co niet stil in Westkapelle, waar de regerend landskampioen al druk in de weer is met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Onder andere een direct inzetbare nummer negen staat dan wellicht hoog op de verlanglijst.

Jan Breydel mag dan wel veruit de productiefste aanval in onze competitie huisvesten, toch was er de afgelopen maanden al veel discussie over de concurrentie diep in de punt. Tenslotte wist Gustaf Nilsson de verwachtingen in zijn eerste seizoen niet helemaal waar te maken, terwijl Ferran Jutglà voor nieuwjaar eveneens in een stevige vormdip zat. Toch besloot Blauw-Zwart in januari niet in te grijpen.

LEES OOK: Vermant goudeerlijk: "Niet makkelijk bij Club Brugge"

Club Brugge zoekt spits

Terecht, zo bleek, want sinsdien krikte Jutglà zijn niveau weer gevoelig op. Al opereert de Spanjaard tegenwoordig wel vanaf de flank én gaat hij straks zijn laatste contractjaar in. Intussen klopt er met Romeo Vermant evenwel alweer een product van eigen kweek alsmaar luider op de deur van Nicky Hayen. Met ook nog Kaye Furo die fraaie dingen liet zien bij Club NXT aan opties voorin dus geen gebrek.

Toch valt het niet uit te sluiten dat Club op zoek gaat naar een extra spits om in de breedte gewapend te zijn voor een nieuwe strijd op drie fronten. Geen overbodige luxe mocht Jutglà vertrekken, en dus speurt Rigaux al naar opportuniteiten. Eerder geraakte bekend dat hij daarbij zijn oog heeft laten vallen op Mustapha Sangaré, een 26-jarige Malinees die momenteel nog aan de slag is bij Levski Sofia. 

Sangaré zoals Thiago?

In de Bulgaarse competitie, waar Club eerder reeds gouden zaken deed met Igor Thiago, was hij tot duver goed voor acht doelpunten en zes assists in 31 optredens. Prestaties die niet onopgemerkt voorbijgaan, want volgens AfricaFoot heeft behalve Göztepe en Cardiff City nu ook Espanyol een oogje laten vallen op Sangaré. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een concreet bod.

Naar verluidt hebben de Spanjaarden een tweetal miljoen veil voor de targetman, voor wie zijn huidige werkgever vorige zomer amper 150 duizend euro op tafel legde. Hoewel zijn marktwaarde slechts op 700 duizend euro wordt geschat zou zijn prijskaartje echter nog een half miljoen hoger liggen. Benieuwd of Club, dat volgens dezelfde bron ook nog altijd op de loer ligt, bereid is om toe te happen.

Club moet doorduwen voor Sangaré

Meest recent

Perisic heeft zéér straf record in zicht

Ooit maakte Ivan Perisic nog furore op de Belgische velden, want hij lanceerde zijn ...

6
6
'AA Gent heeft vervanger Ngom in vizier'

AA Gent is verrassend sterk aan het seizoen begonnen. Het plaatste zich voor de league phase van de ...

28
28
Nieuwe zeperd voor Pocognoli voor eigen volk

Sébastien Pocognoli maakte tijdens deze interlandperiode zijn debuut als bondscoach van ...

13
13
Sterkhouder legt uit waarom hij plots bij Beerschot verdween

Beerschot kende best een bewogen transferzomer, nadat het vorig seizoen op de valreep naast promotie ...

41
41
Spanje wint op de valreep nog, glorieus jubileum Kane

Dinsdagavond werden ook de laatste wedstrijden van dit interlandluik in de Nations League afgewerkt. ...

54
54
'Napoli klopt weer aan: Union droomt van megasom'

Union beleefde de voorbije maanden alweer een zeer drukke transferzomer. De Brusselaars zagen voor ...

35
35
Stijnen springt in de bres voor neergesabelde Rode Duivel

De Rode Duivels hebben deze interlandperiode afgesloten met een domper, want ze kregen maandagavond ...

150
150
'Grote verrassing: KV Kortrijk haalt toch nieuwe coach'

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een pauze van drie weken weer op gang. Dat lijkt ...

75
75
Ronaldo onthult zijn waarheid: bondscoach helemaal afgemaakt

In Portugal is er de voorbije week een heuse bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige ...

116
116
Cercle Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Cercle Brugge is moeizaam aan het seizoen begonnen. De Bruggelingen hebben wel één ...

33
33
Belgische beloften plaatsen zich al bibberend voor het EK

De Belgische beloften speelden vanavond een cruciale match op het veld van Denemarken. Bij een ...

166
166
Boma, Xavier of Marc? Belgische profs leggen alles op tafel

Wie ooit naar FC De Kampioenen keek, heeft ongetwijfeld zijn favoriete personage. Ook heel wat ...

25
25
‘Megabod maakt einde aan Napoli-avontuur De Bruyne’

Kevin De Bruyne is aan zijn tweede seizoen bij Napoli begonnen, maar zijn toekomst ligt verder open ...

178
178
Rapport Van Bommel: dit zijn de winnaars én verliezers

De Rode Duivels hebben twee keer gewonnen en twee keer verloren. Welke internationals zijn de ...

155
155
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Deze week maakten we nog een artikel over vijf Belgische spelers die een club zochten. Eén ...

50
50
'Portugal davert op zijn grondvesten: Ronaldo haakt af'

Cristiano Ronaldo zou voorlopig niet meer voor Portugal willen uitkomen zolang Jorge Jesus ...

113
113
Hard verdict Van Bommel: grote verliezers bij Rode Duivels

De vuurdoop van Mark van Bommel als Belgisch bondscoach is achter de rug, en dus wordt er hier en ...

248
248
Next Generation 2026: drie JPL-talenten in top 60

Meer dan ooit blijkt de Jupiler Pro League een kweekvijver van talent, waar goudhaantjes ...

175
175
Benito Raman achter 'tralies': één iemand is grote schuldige

Benito Raman lijkt ondanks een moeilijke periode bij KV Mechelen nog altijd de nodige humor te ...

198
198
Van Bommel volgt Garcia: einde verhaal bij Rode Duivels?

Frankrijk bleek nog net een maatje te groot, maar met zeges tegen Italië en Turkije begon Mark ...

340
340
'Grote kuis Anderlecht: 7 meubelstukken richting exit'

Bij zijn vuurdoop als sportief directeur van RSC Anderlecht pakte Antoine Sibierski meteen uit met ...

623
623
Burgess doet tranen rollen met één korte boodschap

Christian Burgess beleeft momenteel een periode om van te genieten. De verdediger is uitstekend ...

177
177
Club Brugge in blijde verwachting: goalgetter in aantocht

Club Brugge moet volgende zomer wellicht weer op zoek naar een nieuwe scherpschutter, want dat ...

325
325
Genk kondigt versterking aan: oude bekende Thorup tekent

KRC Genk moet na de interlandbreak uit een ander vaatje zien te tappen, want met een magere negen op ...

112
112
"Mijn hart gaat bloeden" Rik Verheye ziet pijnlijk scenario

Rik Verheye lijkt steeds meer op twee verschillende terreinen zijn droom na te jagen. Terwijl hij ...

96
96

Meer sportnieuws