'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

953 stemmen
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen Anderlecht in het vooruitzicht. Toch zitten Dévy Rigaux en co niet stil in Westkapelle, waar de regerend landskampioen al druk in de weer is met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Onder andere een direct inzetbare nummer negen staat dan wellicht hoog op de verlanglijst.

Jan Breydel mag dan wel veruit de productiefste aanval in onze competitie huisvesten, toch was er de afgelopen maanden al veel discussie over de concurrentie diep in de punt. Tenslotte wist Gustaf Nilsson de verwachtingen in zijn eerste seizoen niet helemaal waar te maken, terwijl Ferran Jutglà voor nieuwjaar eveneens in een stevige vormdip zat. Toch besloot Blauw-Zwart in januari niet in te grijpen.

LEES OOK: 'Club ongenadig: floptransfer niet mee op stage'

Club Brugge zoekt spits

Terecht, zo bleek, want sinsdien krikte Jutglà zijn niveau weer gevoelig op. Al opereert de Spanjaard tegenwoordig wel vanaf de flank én gaat hij straks zijn laatste contractjaar in. Intussen klopt er met Romeo Vermant evenwel alweer een product van eigen kweek alsmaar luider op de deur van Nicky Hayen. Met ook nog Kaye Furo die fraaie dingen liet zien bij Club NXT aan opties voorin dus geen gebrek.

Toch valt het niet uit te sluiten dat Club op zoek gaat naar een extra spits om in de breedte gewapend te zijn voor een nieuwe strijd op drie fronten. Geen overbodige luxe mocht Jutglà vertrekken, en dus speurt Rigaux al naar opportuniteiten. Eerder geraakte bekend dat hij daarbij zijn oog heeft laten vallen op Mustapha Sangaré, een 26-jarige Malinees die momenteel nog aan de slag is bij Levski Sofia. 

Sangaré zoals Thiago?

In de Bulgaarse competitie, waar Club eerder reeds gouden zaken deed met Igor Thiago, was hij tot duver goed voor acht doelpunten en zes assists in 31 optredens. Prestaties die niet onopgemerkt voorbijgaan, want volgens AfricaFoot heeft behalve Göztepe en Cardiff City nu ook Espanyol een oogje laten vallen op Sangaré. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een concreet bod.

Naar verluidt hebben de Spanjaarden een tweetal miljoen veil voor de targetman, voor wie zijn huidige werkgever vorige zomer amper 150 duizend euro op tafel legde. Hoewel zijn marktwaarde slechts op 700 duizend euro wordt geschat zou zijn prijskaartje echter nog een half miljoen hoger liggen. Benieuwd of Club, dat volgens dezelfde bron ook nog altijd op de loer ligt, bereid is om toe te happen.

Club moet doorduwen voor Sangaré

Meest recent

‘Allegri dumpt Lukaku voor zijn droomspits van 50 miljoen’

Romelu Lukaku krijgt een bijzonder pijnlijke boodschap uit Napels. Massimiliano Allegri lijkt niet ...

126
126
'Club Brugge tast in buidel: 3 toptargets op shortlist'

Club Brugge sloot zijn zomerstage zaterdag af met een 2-1 nederlaag tegen Stade Rennes. Daarmee zit ...

87
87
Bruno maakt brokken: trio buitenspel bij Anderlecht

De komende weken moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor tal van overbodige ...

313
313
'Onyedika out: Club Brugge drukt door voor vervanger'

In de oefenmatch tegen Stade Rennes verscheen hij zaterdag nog gewoon aan de aftrap, maar behoudens ...

371
371
Marc Coucke zeldzaam openhartig tegenover fans: "Sorry..."

Marc Coucke geniet zichtbaar van de zomer, maar voor de eigenaar van Anderlecht blijft het voetbal ...

264
264
Aanwinst bekoort bij Standard: "Een goede mix"

Standard deed al een aantal zeer opmerkelijke transfers. De Rouches haalden onder meer Salieu ...

89
89
'KRC Genk en Dortmund akkoord: recordsom voor Karetsas'

Borussia Dortmund en KRC Genk hebben na wekenlang onderhandelen een akkoord gevonden omtrent de ...

666
666
Ryanair pakt Cristiano Ronaldo op heerlijke wijze aan

Cristiano Ronaldo blijft verbazen. De Portugese superster is inmiddels veertig jaar oud, maar de ...

101
101
Zorgen bij Union SG? "Dat kostte hen de titel"

Union SG kent weer een drukke transferzomer. Niemand weet op dit moment of ze echt versterkt zijn. ...

100
100
OH Leuven stelt vijfde zomeraanwinst officieel voor

OH Leuven wil eindelijk nog eens een echt goed seizoen meemaken. De club heeft daarom nood aan de ...

43
43
Standard sloeg toe: "Kreeg telefoontje van Wilmots"

Standard zat deze mercato zeker niet stil. De Rouches wisten al een aantal spelers naar de Vurige ...

203
203
'Anderlecht strijkt deze som op voor Vazquez'

Luis Vazquez verlaat RSC Anderlecht. De Argentijnse aanvaller is op weg naar de Engelse ...

512
512
Standard rekent op 'nieuwe smaakmaker'

Standard kent een voorspoedige zomermercato. De Luikenaars hopen ook dat een aantal spelers dit jaar ...

168
168
Club Brugge maakt terugkeer oude bekende officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende speler aangetrokken. Eentje voor Club NXT. Het gaat om niemand minder ...

160
160
Stunt in Eredivisie: Dusan Tadic is terug

Een enorme transferstunt in de Nederlandse eerste klasse. Dusan Tadic is terug in de Eredivisie. De ...

45
45
'Vincent Janssen heeft zeer mooie transfer beet'

Vincent Janssen heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige aanvaller van Royal Antwerp FC zet ...

255
255
'PSG mengt zich in titanenstrijd voor ex-JPL-doelman'

Het duurde deze zomer lang voor de internationale transfermarkt op gang kwam, maar sinds het einde ...

88
88
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

92
92
'Anderlecht verlost van Vazquez: verrassende bestemming'

Anderlecht heetf nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg deze zomer. Sportief directeur Antoine ...

385
385
'Union gaat meteen vol voor vervanger voor Scherpen'

Voor Union nadert de start van het nieuwe seizoen met rasse schreden. Vrijdag is er immers al de ...

103
103
'Tolu maakt zeer opmerkelijke transfer'

Een jaar geleden werd Tolu Arokodare nog de duurste uitgaande transfer ooit van KRC Genk, dat zijn ...

154
154
OHL verrast en haalt coach uit 1B aan boord

OH Leuven blikt terug op enkele tegenvallende seizoenen en gooit het deze zomer daarom weer over een ...

50
50
'Akkoord op tafel: Club verliest volgende sterkhouder'

Bij Club Brugge wisten ze dat ze zich deze zomer moesten opmaken voor het vertrek van verschillende ...

699
699
'Straffe transfer De Bruyne in de maak'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en Kevin De ...

346
346
'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'

STVV kijkt vol spanning uit naar zijn Europese avontuur van de volgende maanden, want na de knappe ...

169
169

Meer sportnieuws