'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

953
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen Anderlecht in het vooruitzicht. Toch zitten Dévy Rigaux en co niet stil in Westkapelle, waar de regerend landskampioen al druk in de weer is met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Onder andere een direct inzetbare nummer negen staat dan wellicht hoog op de verlanglijst.

Jan Breydel mag dan wel veruit de productiefste aanval in onze competitie huisvesten, toch was er de afgelopen maanden al veel discussie over de concurrentie diep in de punt. Tenslotte wist Gustaf Nilsson de verwachtingen in zijn eerste seizoen niet helemaal waar te maken, terwijl Ferran Jutglà voor nieuwjaar eveneens in een stevige vormdip zat. Toch besloot Blauw-Zwart in januari niet in te grijpen.

LEES OOK: 'Furo baalt en grijpt alsnog naast transfer'

Club Brugge zoekt spits

Terecht, zo bleek, want sinsdien krikte Jutglà zijn niveau weer gevoelig op. Al opereert de Spanjaard tegenwoordig wel vanaf de flank én gaat hij straks zijn laatste contractjaar in. Intussen klopt er met Romeo Vermant evenwel alweer een product van eigen kweek alsmaar luider op de deur van Nicky Hayen. Met ook nog Kaye Furo die fraaie dingen liet zien bij Club NXT aan opties voorin dus geen gebrek.

Toch valt het niet uit te sluiten dat Club op zoek gaat naar een extra spits om in de breedte gewapend te zijn voor een nieuwe strijd op drie fronten. Geen overbodige luxe mocht Jutglà vertrekken, en dus speurt Rigaux al naar opportuniteiten. Eerder geraakte bekend dat hij daarbij zijn oog heeft laten vallen op Mustapha Sangaré, een 26-jarige Malinees die momenteel nog aan de slag is bij Levski Sofia. 

Sangaré zoals Thiago?

In de Bulgaarse competitie, waar Club eerder reeds gouden zaken deed met Igor Thiago, was hij tot duver goed voor acht doelpunten en zes assists in 31 optredens. Prestaties die niet onopgemerkt voorbijgaan, want volgens AfricaFoot heeft behalve Göztepe en Cardiff City nu ook Espanyol een oogje laten vallen op Sangaré. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een concreet bod.

Naar verluidt hebben de Spanjaarden een tweetal miljoen veil voor de targetman, voor wie zijn huidige werkgever vorige zomer amper 150 duizend euro op tafel legde. Hoewel zijn marktwaarde slechts op 700 duizend euro wordt geschat zou zijn prijskaartje echter nog een half miljoen hoger liggen. Benieuwd of Club, dat volgens dezelfde bron ook nog altijd op de loer ligt, bereid is om toe te happen.

Club moet doorduwen voor Sangaré

Meest recent

‘Fenerbahçe serveert Romelu Lukaku nu al af’

Romelu Lukaku trok naar Fenerbahçe om opnieuw de onbetwiste nummer één te ...

148
148
'Anderlecht tast alsnog diep in de buidel voor creativiteit'

Anderlecht is nog zeer druk in de weer in het slot van de mercato. Helemaal bovenaan de verlanglijst ...

66
66
'Furo baalt en grijpt alsnog naast transfer'

Dezer dagen verkoopt Club Brugge zijn jeugdproducten zeer duur, zelfs als ze amper of niet al in het ...

55
55
'Transfer Raskin om deze reden toch weer van de baan'

Dinsdagavond sloot de mercato in de Europese topcompetities zijn deuren en dat betekent dat onder ...

24
24
Marc Coucke verrast vriend en vijand met nieuwe versterking

Bij Anderlecht valt er naast het veld plots een opvallende naam te noteren. Terwijl de club zich ...

85
85
KV Mechelen laat verdediger vertrekken, talent op komst

Voor KV Mechelen is het seizoen helemaal niet begonnen zoals verhoopt, want het wacht na vier ...

46
46
'KRC Genk verrast met terugkeer jeugdproduct'

Bij KRC Genk is het nog een zeer bewogen week geweest op het vlak van transfers. Dé absolute ...

212
212
'Anderlecht blijft gaan: twéé middenvelders op komst?'

In de laatste dagen van de transferperiode geeft Anderlecht zijn selectie nog een serieuze ...

399
399
'Megastunt in de maak: Antwerp haalt Vermeeren terug'

Er is een énorme stunt in de maak. Arthur Vermeeren zou op het punt staan om terug te keren ...

573
573
Beerschot verrast en laat 'smaakmaker' gratis gaan

Verrassend nieuws vanop het Kiel. Beerschot heeft vandaag een vertrekker meegedeeld en de manier ...

135
135
Antwerp haalt slag thuis: toptalent tekent bij

Royal Antwerp FC heeft nog een slag weten te slaan. De Great Old heeft een van zijn absolute ...

66
66
Bruno uit frustratie: "Ik haal niet het maximum uit hem"

Het is voor Anderlecht nog een zeer bewogen einde van de zomermercato. Er beweegt nog heel wat aan ...

469
469
'Stunt in de maak? Faes aangeboden in JPL'

Wout Faes zoekt een club. De Belgische verdediger zag een transfer naar West Ham United op het ...

519
519
Anderlecht eindelijk verlost van Ashimeru

Bij RSC Anderlecht hebben ze eindelijk een oplossing gevonden voor Majeed Ashimeru. De centrale ...

273
273
Toby Alderweireld stunt met wel heel bijzondere nieuwe job

Toby Alderweireld heeft zijn voetbalschoenen inmiddels aan de kant gezet, maar van stilzitten is ...

94
94
"STVV verlaten was nooit een optie deze zomer"

Ryan Merlen heeft momenteel maar één doel voor ogen: zich verder ontwikkelen en ...

51
51
Druk op Clement en Hayen neemt nu al toe

Philippe Clement en Nicky Hayen zijn momenteel als trainer actief in de Championship in Engeland. ...

217
217
Albert tipt Belgische topclubs: "Eén van de besten in de JPL"

Philippe Albert analyseert voor La Capitale de matchen in de Jupiler Pro League. De voormalige ...

157
157
Anderlecht sluit opmerkelijke deal omtrent Hatenboer

Cedric Hatenboer trok voor 1 miljoen euro van Anderlecht naar Sparta Rotterdam. Dat is voor RSCA een ...

421
421
'Transferdomino: Anderlecht-deal heeft gevolgen voor Genk'

Het is voor KRC Genk al een zeer drukke week geweest wat betreft transfers. Het haalde met Benjamin ...

300
300
Patro en Westerlo laten aanvallers nog vertrekken

Met nog iets meer dan een dag voor de boeg in de zomermercato leggen de Belgische clubs de laatste ...

21
21
Anderlecht zet volgende vinkje: middenvelder strijkt neer

Anderlecht is in het absolute slot van de mercato nog druk in de weer. Het wil nog af van enkele ...

506
506
Teleurstelling bij sterkhouder Union: "Ik had bod verwacht"

Het is alweer een bewogen transferzomer voor Union, dat de voorbije maanden weer de nodige ...

108
108
'Lommel mag nog hopen op rentree, Gent kan talent verliezen'

Met nog iets meer dan een dag voor de boeg in de transferperiode, is het nog alle hens aan dek voor ...

126
126
'Vieze details rond transfersoap Fofana lekken uit'

In de allerlaatste minuten van Deadline Day versierde Malick Fofana alsnog een transfer van ...

193
193

Meer sportnieuws