'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

953
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen Anderlecht in het vooruitzicht. Toch zitten Dévy Rigaux en co niet stil in Westkapelle, waar de regerend landskampioen al druk in de weer is met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Onder andere een direct inzetbare nummer negen staat dan wellicht hoog op de verlanglijst.

Jan Breydel mag dan wel veruit de productiefste aanval in onze competitie huisvesten, toch was er de afgelopen maanden al veel discussie over de concurrentie diep in de punt. Tenslotte wist Gustaf Nilsson de verwachtingen in zijn eerste seizoen niet helemaal waar te maken, terwijl Ferran Jutglà voor nieuwjaar eveneens in een stevige vormdip zat. Toch besloot Blauw-Zwart in januari niet in te grijpen.

LEES OOK: Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Club Brugge zoekt spits

Terecht, zo bleek, want sinsdien krikte Jutglà zijn niveau weer gevoelig op. Al opereert de Spanjaard tegenwoordig wel vanaf de flank én gaat hij straks zijn laatste contractjaar in. Intussen klopt er met Romeo Vermant evenwel alweer een product van eigen kweek alsmaar luider op de deur van Nicky Hayen. Met ook nog Kaye Furo die fraaie dingen liet zien bij Club NXT aan opties voorin dus geen gebrek.

Toch valt het niet uit te sluiten dat Club op zoek gaat naar een extra spits om in de breedte gewapend te zijn voor een nieuwe strijd op drie fronten. Geen overbodige luxe mocht Jutglà vertrekken, en dus speurt Rigaux al naar opportuniteiten. Eerder geraakte bekend dat hij daarbij zijn oog heeft laten vallen op Mustapha Sangaré, een 26-jarige Malinees die momenteel nog aan de slag is bij Levski Sofia. 

Sangaré zoals Thiago?

In de Bulgaarse competitie, waar Club eerder reeds gouden zaken deed met Igor Thiago, was hij tot duver goed voor acht doelpunten en zes assists in 31 optredens. Prestaties die niet onopgemerkt voorbijgaan, want volgens AfricaFoot heeft behalve Göztepe en Cardiff City nu ook Espanyol een oogje laten vallen op Sangaré. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een concreet bod.

Naar verluidt hebben de Spanjaarden een tweetal miljoen veil voor de targetman, voor wie zijn huidige werkgever vorige zomer amper 150 duizend euro op tafel legde. Hoewel zijn marktwaarde slechts op 700 duizend euro wordt geschat zou zijn prijskaartje echter nog een half miljoen hoger liggen. Benieuwd of Club, dat volgens dezelfde bron ook nog altijd op de loer ligt, bereid is om toe te happen.

Club moet doorduwen voor Sangaré

Meest recent

Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

18
18
AA Gent titelkandidaat? Dit zegt De Mil erover

AA Gent heeft zondag een stevig statement gemaakt door Anderlecht met 4-0 te kloppen. Daardoor ...

20
20
Clasico is voor Real: Mbappé blaast titelstrijd weer open

Alle ogen waren in Spanje zondagavond gericht op de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. Die ...

30
30
Ruzie na Club-STVV: Gumienny velt oordeel over rode kaart

STVV stuntte donderdag nog in de Conference League op het veld van FC Midtjylland, maar kon zondag ...

87
87
Biancone geeft ploegmaats stevige veeg uit de pan

Wie had gedacht dat Anderlecht weer vertrokken zou zijn na de overwinning van donderdag in Polen, ...

65
65
Trainerswissel op komst bij Cercle Brugge?

Na negen speeldagen staat de teller voorlopig op één ontslagen trainer in de Jupiler ...

116
116
Coosemans verbaast: "Hij is de beste sinds Kompany"

Anderlecht leek donderdag met een zege tegen Jagiellonia in de Europa League de sluimerende crisis ...

144
144
Patro komt met schrik vrij: net geen remontada Club Luik

In de slotwedstrijd van de achtste speeldag in de Challenger Pro League kregen we bijna nog een ...

22
22
Union recht de rug en voorkomt blamage tegen Cercle

Union is erin geslaagd om na het punteverlies tegen OHL van twee weken geleden opnieuw met de zege ...

43
43
Burgess en Delorge stellen vast: "RSCA niet weggespeeld"

AA Gent won vanavond met maar liefst 4-0 van RSC Anderlecht. Het was een zeer speciale wedstrijd in ...

398
398
Enorm efficiënt AA Gent vernedert Anderlecht

AA Gent en RSC Anderlecht werkten om 18u30 de topper van de speeldag af. Paars-Wit was de betere ...

186
186
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

581
581
Leko ziet 2 uitblinkers: "Belangrijke spelers voor ons"

Club Brugge deed wat het moest doen en won met 3-2 van STVV. Blauw-Zwart speelde zeker geen ...

206
206
Bayern Munchen pleziert Kompany met zege in topduel

Bayern München speelde om 17u30 de topper op het veld van Freiburg, uiteraard zonder Vincent ...

48
48
Anderlecht met zorgen in Gent: "Hoe kinderlijk!"

Om 18u begonnen AA Gent en RSC Anderlecht aan de topper van de speeldag. De eerste 45 minuten liggen ...

190
190
Nieuw drama United: Engelse pers haalt Lammens onderuit

Manchester United heeft zondag een zoveelste klap moeten verwerken in de Premier League. Op eigen ...

127
127
18 op 18! Beerschot blijft op paarse wolk zweven in CPL

Beerschot VA blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Challenger Pro League. Zondagnamiddag legden ...

62
62
Licht gaat uit bij Epolo: Brughmans ziet verklaring

Matthieu Epolo gaat een moeizame nacht tegemoet. De doelman van Standard zal ongetwijfeld hoofdpijn ...

170
170
Club leider zonder te wervelen: hattrick Tresoldi nekt STVV

In afwachting van de topper tussen AA Gent en RSC Anderlecht, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

116
116
De Mil wisselt één keer; verrassende starter bij Anderlecht

Zondagavond staat een fraaie topaffiche op het programma in de Jupiler Pro League. Zo krijgt leider ...

91
91
Dagen Carrick geteld: Lammens blundert in horror-middag United

Het lijkt over en uit voor Michael Carrick als hoofdcoach van Manchester United. Zijn ploeg ...

57
57
Anderlecht vindt 'missing-link': "Beste man op het veld"

Na de Europese zege tegen Jagiellonia Bialystok, heeft RSC Anderlecht een sluimerende crisis ...

159
159
Spetterende comeback Inter; PSV vloekt na Eredivisie-clash

Dé topper van het weekend in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. PSV kwam op eigen ...

37
37
Origi straalt na voetbalpensioen: drastische carrièreswitch

In de Jupiler Pro League kreeg KRC Genk zondagmiddag het bezoek van Standard. Voor die gelegenheid ...

134
134
Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

De Jupiler Pro League is ondertussen al aan zijn negende speeldag aanbeland. In het klassement zijn ...

206
206

Meer sportnieuws