'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

953
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen Anderlecht in het vooruitzicht. Toch zitten Dévy Rigaux en co niet stil in Westkapelle, waar de regerend landskampioen al druk in de weer is met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Onder andere een direct inzetbare nummer negen staat dan wellicht hoog op de verlanglijst.

Jan Breydel mag dan wel veruit de productiefste aanval in onze competitie huisvesten, toch was er de afgelopen maanden al veel discussie over de concurrentie diep in de punt. Tenslotte wist Gustaf Nilsson de verwachtingen in zijn eerste seizoen niet helemaal waar te maken, terwijl Ferran Jutglà voor nieuwjaar eveneens in een stevige vormdip zat. Toch besloot Blauw-Zwart in januari niet in te grijpen.

LEES OOK: 'Furo baalt en grijpt alsnog naast transfer'

Club Brugge zoekt spits

Terecht, zo bleek, want sinsdien krikte Jutglà zijn niveau weer gevoelig op. Al opereert de Spanjaard tegenwoordig wel vanaf de flank én gaat hij straks zijn laatste contractjaar in. Intussen klopt er met Romeo Vermant evenwel alweer een product van eigen kweek alsmaar luider op de deur van Nicky Hayen. Met ook nog Kaye Furo die fraaie dingen liet zien bij Club NXT aan opties voorin dus geen gebrek.

Toch valt het niet uit te sluiten dat Club op zoek gaat naar een extra spits om in de breedte gewapend te zijn voor een nieuwe strijd op drie fronten. Geen overbodige luxe mocht Jutglà vertrekken, en dus speurt Rigaux al naar opportuniteiten. Eerder geraakte bekend dat hij daarbij zijn oog heeft laten vallen op Mustapha Sangaré, een 26-jarige Malinees die momenteel nog aan de slag is bij Levski Sofia. 

Sangaré zoals Thiago?

In de Bulgaarse competitie, waar Club eerder reeds gouden zaken deed met Igor Thiago, was hij tot duver goed voor acht doelpunten en zes assists in 31 optredens. Prestaties die niet onopgemerkt voorbijgaan, want volgens AfricaFoot heeft behalve Göztepe en Cardiff City nu ook Espanyol een oogje laten vallen op Sangaré. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een concreet bod.

Naar verluidt hebben de Spanjaarden een tweetal miljoen veil voor de targetman, voor wie zijn huidige werkgever vorige zomer amper 150 duizend euro op tafel legde. Hoewel zijn marktwaarde slechts op 700 duizend euro wordt geschat zou zijn prijskaartje echter nog een half miljoen hoger liggen. Benieuwd of Club, dat volgens dezelfde bron ook nog altijd op de loer ligt, bereid is om toe te happen.

Club moet doorduwen voor Sangaré

Meest recent

Anderlecht-publiek laat speler vallen: "Met trillende benen"

RSC Anderlecht heeft zondagavond een meer dan verdienstelijke wedstrijd gespeeld. Maar uiteindelijk ...

289
289
Stassin beleeft meteen droomdebuut bij Sevilla

Heel wat Belgen versierden afgelopen week in het absolute slot van de mercato nog een transfer. ...

48
48
Kassa kassa: Cercle kondigt megatransfer aan

De transfermarkt sloot in België eerder deze week zijn deuren, maar toch valt er nog een zeer ...

38
38
Simons beleeft rampzalige start: "Het is om te janken"

Na vijf speeldagen lijken er in de Jupiler Pro League al enkele degradatiekandidaten opgestaan te ...

51
51
Milan-Belgen grijpen net naast zege in kraker tegen Juve

In de Serie A stond er zondagavond nog een rasechte topper op het programma. Juventus kreeg immers ...

23
23
Comeback bij Duivels in de maak? Mannaert op tribune

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend gaan ...

207
207
Tegenvallende start: Vitor Bruno is opvallend positief

In Europa heeft Anderlecht een goede zomer beleefd met de kwalificatie voor de league phase van de ...

200
200
Brughmans maakt indruk met klassereactie na knaltransfer

De topper tussen Anderlecht en KRC Genk heeft zondag geen winnaar gekregen. Geen van beide teams ...

72
72
Vanderhaeghe zet straffe start verder met zege tegen Lokeren

In de Challenger Pro League prijken na vier speeldagen met Beerschot en Dender twee van de verwachte ...

20
20
OHL in vieze papieren na pandoering in Beveren

OH Leuven zit stilaan in zeer vieze papieren. Het blijft achter met een nul op vijftien nadat het nu ...

122
122
Niemand echt tevreden: Anderlecht en Genk gelijk na intense clash

De topper van het weekend in de Jupiler Pro League heeft geen doelpunten en dus ook geen winnaar ...

356
356
Crisis loert bij puntenloos Kortrijk: "Het is simpel ..."

KV Kortrijk leek zondagnamiddag uitgerekend in de derby tegen Zulte Waregem op weg naar zijn eerste ...

186
186
‘Kompany heeft eigen Bayern-speler compleet genaaid’

Vincent Kompany sprak zijn vertrouwen in Jonas Urbig openlijk uit, maar achter de schermen speelde ...

110
110
Arsenal wint Londense clash: Tzolis beslissend tegen Chelsea

In de Premier League telt Arsenal FC na drie speeldagen nog steeds het maximum van de punten. De ...

88
88
"Geen hol waard" - Anderlecht-aanwinst valt uit de toon

RSC Anderlecht stond zondagavond voor een op papier lastige opdracht. Zo kreeg de recordkampioen het ...

318
318
Nieuwe doel voor swingend Gent: "Zullen we alles aan doen"

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

168
168
Barça deelt pak slaag uit; pandoering bij debuut El Ouahdi

FC Barcelona lijkt helemaal klaar voor de start van zijn Champions League-campagne. In La Liga ...

186
186
Buitenkans voor Club: Villa met grote zorgen naar Brugge

Aanstaande dinsdag wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Club Brugge komt ...

629
629
Kortrijk in rouw: Zulte Waregem wint derby na ongelooflijk slot

KV Kortrijk blijft ook na vijf speeldagen puntenloos in de kelder van het klassement staan. In de ...

162
162
Opstellingen: Bruno verrast iedereen, Genk met basisdebutant

Traditiegetrouw wordt zondagavond de topper van de speeldag in de Jupiler Pro League afgewerkt. Zo ...

170
170
In extremis optater United-Belgen; AZ domineert Eredivisie

In de Engelse Premier League is Manchester United er niet in geslaagd zijn eerste uitzege van het ...

40
40
Vanaken bejubelt Club-aanwinst: "Daar staat hij voor"

Club Brugge wist vrijdagavond de volle buit te pakken op het veld van promovendus Lommel SK. Erg ...

424
424
Zure degradatie bij Genk: "Maar hij is een topkerel"

KRC Genk haalde in het tussenseizoen verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

442
442
Onder Belgische coach: Vardy rondt ophefmakende transfer af

De zomermercato mag dan wel voorbij zijn, transfervrije spelers kunnen nog steeds tekenen bij een ...

96
96
Vermeeren meteen titularis: kranten beoordelen grote rentree

Royal Antwerp FC zorgde in het slot van de transferperiode voor een stunt door Arthur Vermeeren ...

335
335

Meer sportnieuws