'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

953
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen Anderlecht in het vooruitzicht. Toch zitten Dévy Rigaux en co niet stil in Westkapelle, waar de regerend landskampioen al druk in de weer is met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Onder andere een direct inzetbare nummer negen staat dan wellicht hoog op de verlanglijst.

Jan Breydel mag dan wel veruit de productiefste aanval in onze competitie huisvesten, toch was er de afgelopen maanden al veel discussie over de concurrentie diep in de punt. Tenslotte wist Gustaf Nilsson de verwachtingen in zijn eerste seizoen niet helemaal waar te maken, terwijl Ferran Jutglà voor nieuwjaar eveneens in een stevige vormdip zat. Toch besloot Blauw-Zwart in januari niet in te grijpen.

LEES OOK: Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Club Brugge zoekt spits

Terecht, zo bleek, want sinsdien krikte Jutglà zijn niveau weer gevoelig op. Al opereert de Spanjaard tegenwoordig wel vanaf de flank én gaat hij straks zijn laatste contractjaar in. Intussen klopt er met Romeo Vermant evenwel alweer een product van eigen kweek alsmaar luider op de deur van Nicky Hayen. Met ook nog Kaye Furo die fraaie dingen liet zien bij Club NXT aan opties voorin dus geen gebrek.

Toch valt het niet uit te sluiten dat Club op zoek gaat naar een extra spits om in de breedte gewapend te zijn voor een nieuwe strijd op drie fronten. Geen overbodige luxe mocht Jutglà vertrekken, en dus speurt Rigaux al naar opportuniteiten. Eerder geraakte bekend dat hij daarbij zijn oog heeft laten vallen op Mustapha Sangaré, een 26-jarige Malinees die momenteel nog aan de slag is bij Levski Sofia. 

Sangaré zoals Thiago?

In de Bulgaarse competitie, waar Club eerder reeds gouden zaken deed met Igor Thiago, was hij tot duver goed voor acht doelpunten en zes assists in 31 optredens. Prestaties die niet onopgemerkt voorbijgaan, want volgens AfricaFoot heeft behalve Göztepe en Cardiff City nu ook Espanyol een oogje laten vallen op Sangaré. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een concreet bod.

Naar verluidt hebben de Spanjaarden een tweetal miljoen veil voor de targetman, voor wie zijn huidige werkgever vorige zomer amper 150 duizend euro op tafel legde. Hoewel zijn marktwaarde slechts op 700 duizend euro wordt geschat zou zijn prijskaartje echter nog een half miljoen hoger liggen. Benieuwd of Club, dat volgens dezelfde bron ook nog altijd op de loer ligt, bereid is om toe te happen.

Club moet doorduwen voor Sangaré

Meest recent

Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

0
0
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

8
8
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

9
9
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

27
27
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

50
50
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

91
91
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

321
321
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

177
177
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

86
86
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

30
30
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

123
123
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

29
29
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

152
152
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

390
390
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

49
49
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

427
427
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

180
180
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

189
189
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

585
585
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

161
161
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

172
172
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

787
787
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

193
193
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113

Meer sportnieuws