'Transfer Tzolis krijgt vorm: topploeg contacteert Club'

962 stemmen
'Transfer Tzolis krijgt vorm: topploeg contacteert Club'

Club Brugge zal komende zomer verschillende spelers laten gaan, maar wil zeker niet al zijn sterkhouders zien vertrekken. Zo lijkt het bijvoorbeeld de bedoeling om Christos Tzolis nog minstens een jaartje te houden. Maar dat zal niet evident worden.

De Griekse international stond al een ruime tijd op de Brugse verlanglijst. Maar hij maakte in de voorbije seizoenen telkens andere transferkeuzes. Zijn piste werd echter warm gehouden door Dévy Rigaux, sinds het voorjaar de 'director of football' en eindverantwoordelijke voor het transferbeleid bij Club.

De twee hielden jarenlang op regelmatige basis contact en zo bleef Tzolis in beeld bij de Belgische kampioen. Vorig seizoen ontplofte de Griekse aanvaller echter helemaal. Namens Fortuna Düsseldorf was hij goed voor 24 doelpunten en 10 assists in 37 wedstrijden.

LEES OOK: 'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Schot in de roos

Rigaux en co besloten dan ook om door te pakken. Zo werd een slordige 6 miljoen euro neergeteld om de international binnen te halen. Dat bleek vrijwel meteen echter een geslaagde investering. Zo groeide Tzolis in een mum van tijd uit tot één van de smaakmakers bij Blauw-Zwart.

De 23-jarige is niet meer weg te denken uit de basiself van coach Nicky Hayen en maakte ook op Champions League-niveau indruk. In 48 matchen was hij bovendien al goed voor 15 goals en 11 assists. En ondertussen liet hij ook nog eens mooie dingen zien bij de Griekse nationale ploeg. Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven.

Milan legt contact

Tzolis werd de voorbije weken immers gelinkt aan een overstap naar AC Milan. En die interesse blijkt concreet. Volgens Europacalcio, weliswaar niet het meest hoogstaande medium, namen de Milanezen inmiddels contact op met Club Brugge om de voorwaarden voor een eventuele transfer te polsen. Daarbij zou duidelijk zijn geworden dat Club pas aan de onderhandelingstafel zal plaatsnemen bij een bod van minstens 25 miljoen euro.

En zelfs dat zal allicht niet volstaan. Een mogelijke doorbraak is dan veraf. Bovendien staat de aanvaller zelf niet bepaald te trappelen om nu al te vertrekken. "Er is een grote kans dat ik blijf, maar in voetbal weet je het nooit", zei hij dit vorige week nog nog bij Het Nieuwsblad.

Tzolis blijft in de zomer bij Club ...

Meest recent

Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

37
37
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

136
136
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

47
47
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

651
651
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

120
120
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

277
277
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

170
170
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

109
109
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

383
383
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

128
128
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

239
239
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

25
25
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

140
140
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

87
87
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

622
622
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

443
443
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

49
49
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

424
424
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

345
345
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

263
263
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

23
23
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

116
116
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

68
68
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

110
110

Meer sportnieuws