Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

door
Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van verschillende smaakmakers tijdens de komende zomermercato. Christos Tzolis hoopt men evenwel nog een jaartje aan boord te houden. Maar dat zal niet gemakkelijk worden.

De meervoudige landskampioen begon afgelopen zomermercato officieel aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van jarenlange CEO Vincent Mannaert, werd de sportieve structuur immers volledig hertekend. Daarbij werd het takenpakket van Mannaert opgesplitst. Het transferbeleid kwam zo grotendeels in handen van 'Director of Football' Dévy Rigaux.

Die leverde meteen goed werk tijdens zijn eerste transferperiode binnen deze rol. Twee aanwinsten die duidelijk zijn stempel droegen zijn inmiddels uitgegroeid tot absolute sterkhouders en kunnen straks mogelijk het meervoud opbrengen. Ardon Jashari bijvoorbeeld. Maar ook Tzolis, met wie Rigaux jarenlang contact had, is een voltreffer gebleken.

LEES OOK: 'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Interesse AC Milan

De 22-jarige is niet meer weg te denken uit de basiself van coach Nicky Hayen en maakte ook op Champions League-niveau indruk. In 47 matchen was hij bovendien al goed voor 15 goals en 11 assists. En ondertussen liet hij ook nog eens mooie dingen zien bij de Griekse nationale ploeg. Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven.

Zo werd Tzolis in de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse ploeg. Tijdens de recente interland-break werd in Griekenland bijvoorbeeld gewag gemaakt van de vermeende interesse van AC Milan. Bij PianetaMilan bericht men nu opnieuw over die belangstelling vanuit San Siro.

Minstens 25 miljoen

Het Italiaanse medium verwijst grotendeels naar de eerder berichtgeving vanuit Griekenland, maar voegt er aan toe dat Milan komende zomer een aantal wijzigingen zal doorvoeren in de aanvalslinie. Met Luka Jovic en Tammy Abraham zouden al minstens twee aanvallers naar de uitgang zijn, daar tegenover moet ook versterking volgen. Daarbij zullen de ontwikkeling van Tzolis blijven volgen. Of het ook tot een bod komt, is voorlopig koffiedik kijken.

Blauw-Zwart wil hem bovendien liefst behouden en zou naar verluidt pas vanaf 25 miljoen euro bereid zijn te onderhandelen. Een veelvoud van de 6 miljoen euro die het zelf betaalde. De aanvaller staat op zijn beurt ook niet te trappelen om na één jaar weer te vertrekken. "Er is een grote kans dat ik blijf, maar in voetbal weet je het nooit", zei hij dit weekend nog bij Het Nieuwsblad.

Tzolis blijft in de zomer bij Club ...

Meest recent

STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

1
1
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

20
20
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

55
55
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

50
50
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

51
51
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

69
69
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

316
316
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

66
66
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

251
251
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

353
353
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

296
296
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

201
201
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

303
303
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

139
139
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

94
94
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

97
97
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

104
104
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

66
66
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

275
275
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

275
275
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

102
102
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

508
508
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

211
211

Meer sportnieuws