Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

door
Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van verschillende smaakmakers tijdens de komende zomermercato. Christos Tzolis hoopt men evenwel nog een jaartje aan boord te houden. Maar dat zal niet gemakkelijk worden.

De meervoudige landskampioen begon afgelopen zomermercato officieel aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van jarenlange CEO Vincent Mannaert, werd de sportieve structuur immers volledig hertekend. Daarbij werd het takenpakket van Mannaert opgesplitst. Het transferbeleid kwam zo grotendeels in handen van 'Director of Football' Dévy Rigaux.

Die leverde meteen goed werk tijdens zijn eerste transferperiode binnen deze rol. Twee aanwinsten die duidelijk zijn stempel droegen zijn inmiddels uitgegroeid tot absolute sterkhouders en kunnen straks mogelijk het meervoud opbrengen. Ardon Jashari bijvoorbeeld. Maar ook Tzolis, met wie Rigaux jarenlang contact had, is een voltreffer gebleken.

LEES OOK: Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Interesse AC Milan

De 22-jarige is niet meer weg te denken uit de basiself van coach Nicky Hayen en maakte ook op Champions League-niveau indruk. In 47 matchen was hij bovendien al goed voor 15 goals en 11 assists. En ondertussen liet hij ook nog eens mooie dingen zien bij de Griekse nationale ploeg. Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven.

Zo werd Tzolis in de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse ploeg. Tijdens de recente interland-break werd in Griekenland bijvoorbeeld gewag gemaakt van de vermeende interesse van AC Milan. Bij PianetaMilan bericht men nu opnieuw over die belangstelling vanuit San Siro.

Minstens 25 miljoen

Het Italiaanse medium verwijst grotendeels naar de eerder berichtgeving vanuit Griekenland, maar voegt er aan toe dat Milan komende zomer een aantal wijzigingen zal doorvoeren in de aanvalslinie. Met Luka Jovic en Tammy Abraham zouden al minstens twee aanvallers naar de uitgang zijn, daar tegenover moet ook versterking volgen. Daarbij zullen de ontwikkeling van Tzolis blijven volgen. Of het ook tot een bod komt, is voorlopig koffiedik kijken.

Blauw-Zwart wil hem bovendien liefst behouden en zou naar verluidt pas vanaf 25 miljoen euro bereid zijn te onderhandelen. Een veelvoud van de 6 miljoen euro die het zelf betaalde. De aanvaller staat op zijn beurt ook niet te trappelen om na één jaar weer te vertrekken. "Er is een grote kans dat ik blijf, maar in voetbal weet je het nooit", zei hij dit weekend nog bij Het Nieuwsblad.

Tzolis blijft in de zomer bij Club ...

Meest recent

Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

40
40
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

81
81
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

17
17
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

25
25
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

79
79
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

144
144
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

235
235
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

410
410
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

176
176
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

160
160
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

149
149
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

135
135
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

423
423
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

276
276
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

963
963
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

588
588
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

67
67
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

505
505
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

151
151
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

161
161
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

308
308
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

140
140
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

85
85
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

284
284
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

139
139

Meer sportnieuws