Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

door
Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van verschillende smaakmakers tijdens de komende zomermercato. Christos Tzolis hoopt men evenwel nog een jaartje aan boord te houden. Maar dat zal niet gemakkelijk worden.

De meervoudige landskampioen begon afgelopen zomermercato officieel aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van jarenlange CEO Vincent Mannaert, werd de sportieve structuur immers volledig hertekend. Daarbij werd het takenpakket van Mannaert opgesplitst. Het transferbeleid kwam zo grotendeels in handen van 'Director of Football' Dévy Rigaux.

Die leverde meteen goed werk tijdens zijn eerste transferperiode binnen deze rol. Twee aanwinsten die duidelijk zijn stempel droegen zijn inmiddels uitgegroeid tot absolute sterkhouders en kunnen straks mogelijk het meervoud opbrengen. Ardon Jashari bijvoorbeeld. Maar ook Tzolis, met wie Rigaux jarenlang contact had, is een voltreffer gebleken.

LEES OOK: Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Interesse AC Milan

De 22-jarige is niet meer weg te denken uit de basiself van coach Nicky Hayen en maakte ook op Champions League-niveau indruk. In 47 matchen was hij bovendien al goed voor 15 goals en 11 assists. En ondertussen liet hij ook nog eens mooie dingen zien bij de Griekse nationale ploeg. Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven.

Zo werd Tzolis in de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse ploeg. Tijdens de recente interland-break werd in Griekenland bijvoorbeeld gewag gemaakt van de vermeende interesse van AC Milan. Bij PianetaMilan bericht men nu opnieuw over die belangstelling vanuit San Siro.

Minstens 25 miljoen

Het Italiaanse medium verwijst grotendeels naar de eerder berichtgeving vanuit Griekenland, maar voegt er aan toe dat Milan komende zomer een aantal wijzigingen zal doorvoeren in de aanvalslinie. Met Luka Jovic en Tammy Abraham zouden al minstens twee aanvallers naar de uitgang zijn, daar tegenover moet ook versterking volgen. Daarbij zullen de ontwikkeling van Tzolis blijven volgen. Of het ook tot een bod komt, is voorlopig koffiedik kijken.

Blauw-Zwart wil hem bovendien liefst behouden en zou naar verluidt pas vanaf 25 miljoen euro bereid zijn te onderhandelen. Een veelvoud van de 6 miljoen euro die het zelf betaalde. De aanvaller staat op zijn beurt ook niet te trappelen om na één jaar weer te vertrekken. "Er is een grote kans dat ik blijf, maar in voetbal weet je het nooit", zei hij dit weekend nog bij Het Nieuwsblad.

Tzolis blijft in de zomer bij Club ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

64
64
FIlip Joos slaat nieuwe weg in: "Hebben het ver geschopt"

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

24
24
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

25
25
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

55
55
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

185
185
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

69
69
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

329
329
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

160
160
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

42
42
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

52
52
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

168
168
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

361
361
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

500
500
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

64
64
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1013
1013
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

261
261
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

843
843
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

228
228
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

449
449
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

45
45
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

163
163
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

55
55
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

59
59
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

84
84

Meer sportnieuws