Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

door
Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van verschillende smaakmakers tijdens de komende zomermercato. Christos Tzolis hoopt men evenwel nog een jaartje aan boord te houden. Maar dat zal niet gemakkelijk worden.

De meervoudige landskampioen begon afgelopen zomermercato officieel aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van jarenlange CEO Vincent Mannaert, werd de sportieve structuur immers volledig hertekend. Daarbij werd het takenpakket van Mannaert opgesplitst. Het transferbeleid kwam zo grotendeels in handen van 'Director of Football' Dévy Rigaux.

Die leverde meteen goed werk tijdens zijn eerste transferperiode binnen deze rol. Twee aanwinsten die duidelijk zijn stempel droegen zijn inmiddels uitgegroeid tot absolute sterkhouders en kunnen straks mogelijk het meervoud opbrengen. Ardon Jashari bijvoorbeeld. Maar ook Tzolis, met wie Rigaux jarenlang contact had, is een voltreffer gebleken.

LEES OOK: Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Interesse AC Milan

De 22-jarige is niet meer weg te denken uit de basiself van coach Nicky Hayen en maakte ook op Champions League-niveau indruk. In 47 matchen was hij bovendien al goed voor 15 goals en 11 assists. En ondertussen liet hij ook nog eens mooie dingen zien bij de Griekse nationale ploeg. Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven.

Zo werd Tzolis in de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse ploeg. Tijdens de recente interland-break werd in Griekenland bijvoorbeeld gewag gemaakt van de vermeende interesse van AC Milan. Bij PianetaMilan bericht men nu opnieuw over die belangstelling vanuit San Siro.

Minstens 25 miljoen

Het Italiaanse medium verwijst grotendeels naar de eerder berichtgeving vanuit Griekenland, maar voegt er aan toe dat Milan komende zomer een aantal wijzigingen zal doorvoeren in de aanvalslinie. Met Luka Jovic en Tammy Abraham zouden al minstens twee aanvallers naar de uitgang zijn, daar tegenover moet ook versterking volgen. Daarbij zullen de ontwikkeling van Tzolis blijven volgen. Of het ook tot een bod komt, is voorlopig koffiedik kijken.

Blauw-Zwart wil hem bovendien liefst behouden en zou naar verluidt pas vanaf 25 miljoen euro bereid zijn te onderhandelen. Een veelvoud van de 6 miljoen euro die het zelf betaalde. De aanvaller staat op zijn beurt ook niet te trappelen om na één jaar weer te vertrekken. "Er is een grote kans dat ik blijf, maar in voetbal weet je het nooit", zei hij dit weekend nog bij Het Nieuwsblad.

Tzolis blijft in de zomer bij Club ...

Meest recent

Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

0
0
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

140
140
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

54
54
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

102
102
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

152
152
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

62
62
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

371
371
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

553
553
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

159
159
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

441
441
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

58
58
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

177
177
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

642
642
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

48
48
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

670
670
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

370
370
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

954
954
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

269
269
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

73
73
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

42
42
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

198
198
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

198
198
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

131
131
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

649
649
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

107
107

Meer sportnieuws