Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

324 stemmen
Tzolis na één jaar al weg? 'Club verlangt miljoenenbedrag'

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van verschillende smaakmakers tijdens de komende zomermercato. Christos Tzolis hoopt men evenwel nog een jaartje aan boord te houden. Maar dat zal niet gemakkelijk worden.

De meervoudige landskampioen begon afgelopen zomermercato officieel aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van jarenlange CEO Vincent Mannaert, werd de sportieve structuur immers volledig hertekend. Daarbij werd het takenpakket van Mannaert opgesplitst. Het transferbeleid kwam zo grotendeels in handen van 'Director of Football' Dévy Rigaux.

Die leverde meteen goed werk tijdens zijn eerste transferperiode binnen deze rol. Twee aanwinsten die duidelijk zijn stempel droegen zijn inmiddels uitgegroeid tot absolute sterkhouders en kunnen straks mogelijk het meervoud opbrengen. Ardon Jashari bijvoorbeeld. Maar ook Tzolis, met wie Rigaux jarenlang contact had, is een voltreffer gebleken.

LEES OOK: Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Interesse AC Milan

De 22-jarige is niet meer weg te denken uit de basiself van coach Nicky Hayen en maakte ook op Champions League-niveau indruk. In 47 matchen was hij bovendien al goed voor 15 goals en 11 assists. En ondertussen liet hij ook nog eens mooie dingen zien bij de Griekse nationale ploeg. Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven.

Zo werd Tzolis in de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse ploeg. Tijdens de recente interland-break werd in Griekenland bijvoorbeeld gewag gemaakt van de vermeende interesse van AC Milan. Bij PianetaMilan bericht men nu opnieuw over die belangstelling vanuit San Siro.

Minstens 25 miljoen

Het Italiaanse medium verwijst grotendeels naar de eerder berichtgeving vanuit Griekenland, maar voegt er aan toe dat Milan komende zomer een aantal wijzigingen zal doorvoeren in de aanvalslinie. Met Luka Jovic en Tammy Abraham zouden al minstens twee aanvallers naar de uitgang zijn, daar tegenover moet ook versterking volgen. Daarbij zullen de ontwikkeling van Tzolis blijven volgen. Of het ook tot een bod komt, is voorlopig koffiedik kijken.

Blauw-Zwart wil hem bovendien liefst behouden en zou naar verluidt pas vanaf 25 miljoen euro bereid zijn te onderhandelen. Een veelvoud van de 6 miljoen euro die het zelf betaalde. De aanvaller staat op zijn beurt ook niet te trappelen om na één jaar weer te vertrekken. "Er is een grote kans dat ik blijf, maar in voetbal weet je het nooit", zei hij dit weekend nog bij Het Nieuwsblad.

Tzolis blijft in de zomer bij Club ...

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

21
21
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

33
33
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

23
23
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

113
113
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

21
21
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

31
31
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

167
167
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

519
519
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

157
157
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

66
66
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

427
427
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

196
196
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

519
519
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

488
488
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

476
476
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

349
349
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

185
185
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

580
580
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

265
265
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1013
1013
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

324
324
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

657
657
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

467
467
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

151
151

Meer sportnieuws