'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

door
'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

Anderlecht gaat straks een drukke zomer tegemoet, en dus speurt Olivier Renard nu al volop naar vers bloed. Zoals verwacht blijken de Brusselaars vooral op zoek naar jonge talenten, die op termijn behalve op sportief vlak ook op financieel gebied hopelijk een meerwaarde kunnen opleveren.

Diep in de punt zou Paars-Wit bijvoorbeeld een oogje hebben laten vallen op Mihajlo Cvetkovic, een pas 18-jarige Serviër die momenteel in eigen land het mooie weer maakt bij FC Cukaricki. Hoewel de spits er zijn laatste contractjaar ingaat zou hij nog een slordige drie à vier miljoen moeten kosten.

LEES OOK: 'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Renard shopt in Afrika

Hoewel hij gezien zijn jonge leeftijd nog geen afgewerkt product is lijkt het dan ook de bedoeling dat Cvetkovic een directe inzetbare versterking wordt. Daarnaast heeft Renard evenwel nog een paar ruwe diamanten op het oog die wellicht eerst nog wat ervaring zullen opdoen bij de RSCA Futures.

Tenslotte lijkt een kwaliteitsinjectie ook daar geen overbodige luxe. Na de komst van Enzo Sternal, Ibrahim Kanaté en Elyess Dao in januari blijkt het vizier wat dat betreft vooral op Afrika gericht. De voorbije weken deden circuleerden tal van Afrikaanse tieners in de wandelgangen van het Lotto Park.

Tounkara naar RSCA?

Aan dat lijstje mag volgens AfricaFoot nu ook Issa Tounkara worden toegevoegd. De pas 16-jarige Malinees werd opgeleid bij de Académie des Etoiles du Mandé en maakt in zijn leeftijdscategorie indruk als aanvoerder en controleur op het middenveld. Prestaties die dus niet onopgemerkt voorbijgaan.

Tounkara zou namelijk tevens op de radar staan van zowel Olympique Lyon, Fenerbahçe, Villareal als FC Midtjylland. Aan gegadigden geen gebrek dus. Benieuwd of Renard erin zal slagen om hen stuk voor stuk af te troeven in de jacht op het gegeerde goudhaantje. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Slimme strategie van Renard?

Meest recent

De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

4
4
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

45
45
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

37
37
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

26
26
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

42
42
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

229
229
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

26
26
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

119
119
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

34
34
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

35
35
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

107
107
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

233
233
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

6
6
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

298
298
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

183
183
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

117
117
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

46
46
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

221
221
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

73
73
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

55
55
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

84
84
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

121
121
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

94
94

Meer sportnieuws