'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

578
'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse interesse, maar Racing wil het merendeel van zijn sterkhouders in de zomer aan boord houden. Zo ook goudhaantje Konstantinos Karetsas. Al zal dat niet evident worden.

Sportieve baas Dimitri De Condé liet onlangs verstaan dat Genk een zomerse leegloop wil voorkomen. Met Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi werden eerder al afspraken gemaakt, bij een aanvaardbaar bod zal de club hen niet blokkeren. Wat Mike Penders betreft is het dan weer uitkijken naar wat de plannen van moederclub Chelsea FC zijn.

Voorts heeft Genk de intentie om zijn smaakmakers nog minstens een jaartje te houden. Al zal dat niet gemakkelijk worden in bepaalde dossiers. Vooral Karetsas aan boord houden zal een heuse klus worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, is de Griekse spelmaker nu al grof wild op de Europese markt.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Europese topclubs in de rij

De voorbije weken en maanden zaten namelijk een pak Europese scouts voor hem in de tribune. Ploegen als Liverpool FC, Manchester United, SSC Napoli, Newcastle United, Manchester City, Bayern München, ... kwamen hem naar verluidt al van dichtbij bekijken. Een aantal van die scouts zitten zelfs bijna wekelijks in de tribune.

Afgelopen zondag op Club Brugge waren ook weer verschillende clubs naar het Jan Breydel-stadion afgezakt om hem live aan het werk te zien, ook al moest Karetsas vrede nemen met een invalbeurt. Ook Matteo Serra tekende naar verluidt present om de Griek van dichtbij te volgen. Hij is één van de topscouts bij Juventus.

Juventus aan het front

En het blijkt de Italiaanse recordkampioen menens voor het supertalent. Volgens transferwatcher Mirko Di Natale zou de Oude Dame weldra al een poging willen ondernemen om Karetsas te strikken en zo de concurrentie af te troeven. Daarvoor zou Juve volgens de genoemde bron zo'n 20 à 25 miljoen euro nodig hebben, maar dat lijkt ruim ontoereikend. Eerder raakte al bekend dat Genk mikt op een recordsom die eerder de 40 miljoen euro benaderd. En Racing zal weinig water bij de wijn doen vermits het zijn goudhaantje nog een jaartje wil houden.

Karetsas blijft in de zomer bij KRC Genk ...

Meest recent

Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

19
19
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

63
63
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

63
63
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

111
111
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

124
124
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1086
1086
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

265
265
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

235
235
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

239
239
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

78
78
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

203
203
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

214
214
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

94
94
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

75
75
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

31
31
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

122
122
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

315
315
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

198
198
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

454
454
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

376
376
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

157
157
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

176
176
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

268
268
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

246
246

Meer sportnieuws