'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

578 stemmen
'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse interesse, maar Racing wil het merendeel van zijn sterkhouders in de zomer aan boord houden. Zo ook goudhaantje Konstantinos Karetsas. Al zal dat niet evident worden.

Sportieve baas Dimitri De Condé liet onlangs verstaan dat Genk een zomerse leegloop wil voorkomen. Met Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi werden eerder al afspraken gemaakt, bij een aanvaardbaar bod zal de club hen niet blokkeren. Wat Mike Penders betreft is het dan weer uitkijken naar wat de plannen van moederclub Chelsea FC zijn.

Voorts heeft Genk de intentie om zijn smaakmakers nog minstens een jaartje te houden. Al zal dat niet gemakkelijk worden in bepaalde dossiers. Vooral Karetsas aan boord houden zal een heuse klus worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, is de Griekse spelmaker nu al grof wild op de Europese markt.

LEES OOK: Beslissing valt: 'De Bruyne kiest club voor volgend seizoen'

Europese topclubs in de rij

De voorbije weken en maanden zaten namelijk een pak Europese scouts voor hem in de tribune. Ploegen als Liverpool FC, Manchester United, SSC Napoli, Newcastle United, Manchester City, Bayern München, ... kwamen hem naar verluidt al van dichtbij bekijken. Een aantal van die scouts zitten zelfs bijna wekelijks in de tribune.

Afgelopen zondag op Club Brugge waren ook weer verschillende clubs naar het Jan Breydel-stadion afgezakt om hem live aan het werk te zien, ook al moest Karetsas vrede nemen met een invalbeurt. Ook Matteo Serra tekende naar verluidt present om de Griek van dichtbij te volgen. Hij is één van de topscouts bij Juventus.

Juventus aan het front

En het blijkt de Italiaanse recordkampioen menens voor het supertalent. Volgens transferwatcher Mirko Di Natale zou de Oude Dame weldra al een poging willen ondernemen om Karetsas te strikken en zo de concurrentie af te troeven. Daarvoor zou Juve volgens de genoemde bron zo'n 20 à 25 miljoen euro nodig hebben, maar dat lijkt ruim ontoereikend. Eerder raakte al bekend dat Genk mikt op een recordsom die eerder de 40 miljoen euro benaderd. En Racing zal weinig water bij de wijn doen vermits het zijn goudhaantje nog een jaartje wil houden.

Karetsas blijft in de zomer bij KRC Genk ...

Meest recent

'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

46
46
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

49
49
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

41
41
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

39
39
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

40
40
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

137
137
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

57
57
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

112
112
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

536
536
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

522
522
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

168
168
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

627
627
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

39
39
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

121
121
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

60
60
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

396
396
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

207
207
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

635
635
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

238
238
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

777
777
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

957
957
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

114
114
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

569
569
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1988
1988
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

492
492

Meer sportnieuws