'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

door
'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse interesse, maar Racing wil het merendeel van zijn sterkhouders in de zomer aan boord houden. Zo ook goudhaantje Konstantinos Karetsas. Al zal dat niet evident worden.

Sportieve baas Dimitri De Condé liet onlangs verstaan dat Genk een zomerse leegloop wil voorkomen. Met Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi werden eerder al afspraken gemaakt, bij een aanvaardbaar bod zal de club hen niet blokkeren. Wat Mike Penders betreft is het dan weer uitkijken naar wat de plannen van moederclub Chelsea FC zijn.

Voorts heeft Genk de intentie om zijn smaakmakers nog minstens een jaartje te houden. Al zal dat niet gemakkelijk worden in bepaalde dossiers. Vooral Karetsas aan boord houden zal een heuse klus worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, is de Griekse spelmaker nu al grof wild op de Europese markt.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Europese topclubs in de rij

De voorbije weken en maanden zaten namelijk een pak Europese scouts voor hem in de tribune. Ploegen als Liverpool FC, Manchester United, SSC Napoli, Newcastle United, Manchester City, Bayern München, ... kwamen hem naar verluidt al van dichtbij bekijken. Een aantal van die scouts zitten zelfs bijna wekelijks in de tribune.

Afgelopen zondag op Club Brugge waren ook weer verschillende clubs naar het Jan Breydel-stadion afgezakt om hem live aan het werk te zien, ook al moest Karetsas vrede nemen met een invalbeurt. Ook Matteo Serra tekende naar verluidt present om de Griek van dichtbij te volgen. Hij is één van de topscouts bij Juventus.

Juventus aan het front

En het blijkt de Italiaanse recordkampioen menens voor het supertalent. Volgens transferwatcher Mirko Di Natale zou de Oude Dame weldra al een poging willen ondernemen om Karetsas te strikken en zo de concurrentie af te troeven. Daarvoor zou Juve volgens de genoemde bron zo'n 20 à 25 miljoen euro nodig hebben, maar dat lijkt ruim ontoereikend. Eerder raakte al bekend dat Genk mikt op een recordsom die eerder de 40 miljoen euro benaderd. En Racing zal weinig water bij de wijn doen vermits het zijn goudhaantje nog een jaartje wil houden.

Karetsas blijft in de zomer bij KRC Genk ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

29
29
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

7
7
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

47
47
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

9
9
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

63
63
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

252
252
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

173
173
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

230
230
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

183
183
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

41
41
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

219
219
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

63
63
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

362
362
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

207
207
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

91
91
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

84
84
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

127
127
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

79
79
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

187
187
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

66
66
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

400
400
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

251
251
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

822
822

Meer sportnieuws