'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

578 stemmen
'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse interesse, maar Racing wil het merendeel van zijn sterkhouders in de zomer aan boord houden. Zo ook goudhaantje Konstantinos Karetsas. Al zal dat niet evident worden.

Sportieve baas Dimitri De Condé liet onlangs verstaan dat Genk een zomerse leegloop wil voorkomen. Met Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi werden eerder al afspraken gemaakt, bij een aanvaardbaar bod zal de club hen niet blokkeren. Wat Mike Penders betreft is het dan weer uitkijken naar wat de plannen van moederclub Chelsea FC zijn.

Voorts heeft Genk de intentie om zijn smaakmakers nog minstens een jaartje te houden. Al zal dat niet gemakkelijk worden in bepaalde dossiers. Vooral Karetsas aan boord houden zal een heuse klus worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, is de Griekse spelmaker nu al grof wild op de Europese markt.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Europese topclubs in de rij

De voorbije weken en maanden zaten namelijk een pak Europese scouts voor hem in de tribune. Ploegen als Liverpool FC, Manchester United, SSC Napoli, Newcastle United, Manchester City, Bayern München, ... kwamen hem naar verluidt al van dichtbij bekijken. Een aantal van die scouts zitten zelfs bijna wekelijks in de tribune.

Afgelopen zondag op Club Brugge waren ook weer verschillende clubs naar het Jan Breydel-stadion afgezakt om hem live aan het werk te zien, ook al moest Karetsas vrede nemen met een invalbeurt. Ook Matteo Serra tekende naar verluidt present om de Griek van dichtbij te volgen. Hij is één van de topscouts bij Juventus.

Juventus aan het front

En het blijkt de Italiaanse recordkampioen menens voor het supertalent. Volgens transferwatcher Mirko Di Natale zou de Oude Dame weldra al een poging willen ondernemen om Karetsas te strikken en zo de concurrentie af te troeven. Daarvoor zou Juve volgens de genoemde bron zo'n 20 à 25 miljoen euro nodig hebben, maar dat lijkt ruim ontoereikend. Eerder raakte al bekend dat Genk mikt op een recordsom die eerder de 40 miljoen euro benaderd. En Racing zal weinig water bij de wijn doen vermits het zijn goudhaantje nog een jaartje wil houden.

Karetsas blijft in de zomer bij KRC Genk ...

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

6
6
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

14
14
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

31
31
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

66
66
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

55
55
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

135
135
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

187
187
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

423
423
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

177
177
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

274
274
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

40
40
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

158
158
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

190
190
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

472
472
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

184
184
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

41
41
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

119
119
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

256
256
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

536
536

Meer sportnieuws