'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

578 stemmen
'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse interesse, maar Racing wil het merendeel van zijn sterkhouders in de zomer aan boord houden. Zo ook goudhaantje Konstantinos Karetsas. Al zal dat niet evident worden.

Sportieve baas Dimitri De Condé liet onlangs verstaan dat Genk een zomerse leegloop wil voorkomen. Met Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi werden eerder al afspraken gemaakt, bij een aanvaardbaar bod zal de club hen niet blokkeren. Wat Mike Penders betreft is het dan weer uitkijken naar wat de plannen van moederclub Chelsea FC zijn.

Voorts heeft Genk de intentie om zijn smaakmakers nog minstens een jaartje te houden. Al zal dat niet gemakkelijk worden in bepaalde dossiers. Vooral Karetsas aan boord houden zal een heuse klus worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, is de Griekse spelmaker nu al grof wild op de Europese markt.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Europese topclubs in de rij

De voorbije weken en maanden zaten namelijk een pak Europese scouts voor hem in de tribune. Ploegen als Liverpool FC, Manchester United, SSC Napoli, Newcastle United, Manchester City, Bayern München, ... kwamen hem naar verluidt al van dichtbij bekijken. Een aantal van die scouts zitten zelfs bijna wekelijks in de tribune.

Afgelopen zondag op Club Brugge waren ook weer verschillende clubs naar het Jan Breydel-stadion afgezakt om hem live aan het werk te zien, ook al moest Karetsas vrede nemen met een invalbeurt. Ook Matteo Serra tekende naar verluidt present om de Griek van dichtbij te volgen. Hij is één van de topscouts bij Juventus.

Juventus aan het front

En het blijkt de Italiaanse recordkampioen menens voor het supertalent. Volgens transferwatcher Mirko Di Natale zou de Oude Dame weldra al een poging willen ondernemen om Karetsas te strikken en zo de concurrentie af te troeven. Daarvoor zou Juve volgens de genoemde bron zo'n 20 à 25 miljoen euro nodig hebben, maar dat lijkt ruim ontoereikend. Eerder raakte al bekend dat Genk mikt op een recordsom die eerder de 40 miljoen euro benaderd. En Racing zal weinig water bij de wijn doen vermits het zijn goudhaantje nog een jaartje wil houden.

Karetsas blijft in de zomer bij KRC Genk ...

Meest recent

'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

7
7
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

11
11
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

46
46
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

26
26
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

148
148
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

49
49
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

88
88
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

652
652
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

416
416
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

368
368
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

305
305
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

208
208
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

780
780
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

548
548
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

282
282
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

264
264
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

105
105
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

256
256

Meer sportnieuws