TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt nu al zijn eerste zomeraanwinst te gaan strikken. Het lijkt stilaan zeer dicht te staan bij de komst van Ludovit Reis. De Nederlandse middenvelder zou al groen licht gegeven hebben voor de overgang en ook met Hamburg zal Club wel een akkoord vinden. Er wordt gesproken over een transfersom rond de 5 miljoen euro.

Bij Antwerp lijken ze ook een fraaie slag te slaan. De Great Old zou dicht bij een akkoord staan met Jeoffrey Mbambi, een amper 14-jarig jeugdproduct dat nu al zeer gegeerd is. De spits genoot interesse van andere Belgische topclubs, maar ook Ajax, Lille en Inter zouden al aan zijn mouw trekken. Desondanks zou het toptalent willen doorbreken op de Bosuil.

Anderlecht hakt stilaan knopen door naar volgend seizoen door. Zo lijkt het verhaal van Samuel Edozie in het Lotto Park helemaal voorbij. Sowieso leek de kans al miniem dat de huurling van Southampton zou blijven, maar de laatste wedstrijden werd hij door Besnik Hasi helemaal opzijgeschoven.

Aan inkomende zijde zou Anderlecht dan weer volop bezig zijn met Mihajlo Cvetkovic. De onderhandelingen met de 18-jarige spits van Cukaricki zijn aan de gang en zijn komst lijkt nabij. Paars-Wit zou rond de 4 miljoen euro moeten neertellen voor zijn komst.

Zulte Waregem weet nog niet of het volgend seizoen in 1A of 1B zal spelen, maar maakt wel werk van versterking. Het zou azen op Arafat Doumbia, een 20-jarige Ivoriaanse jeugdinternational. De middenvelder is actief bij het Algerijnse Belouizdad en wordt ook het hof gemaakt door Esperance de Tunis, Lorient en Nancy.

Bij AA Gent dreigen ze alsmaar meer afscheid te moeten nemen van een sterkhouder. Het deed Jordan Torunarigha een nieuw voorstel om zijn aflopende contract te verlengen, maar dat werd door de verdediger voorlopig geweigerd. Hij wil nog afwachten welke aanbiedingen van andere teams er binnenkomen.

KRC Genk zal in de zomer ook het vertrek van enkele sterkhouders moeten vrezen. Tolu Arokodare lijkt bijvoorbeeld niet te houden te worden en een eerste gegadigde zou zich al gemeld hebben. Newcastle United zou al contact opgenomen hebben met Genk, dat 17 miljoen euro zou willen vangen voor zijn topschutter.

Zal Reis een aanwinst blijken voor Club Brugge?

Meest recent

‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

1
1
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

35
35
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

11
11
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

17
17
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

48
48
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

180
180
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

4
4
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

236
236
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

140
140
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

110
110
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

36
36
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

177
177
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

61
61
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

211
211
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

44
44
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

72
72
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

109
109
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

85
85
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

70
70
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

583
583
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

57
57
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

269
269
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

169
169

Meer sportnieuws