Géén Chelsea of Genk voor Penders? “Goede tussenstap”

1564 stemmen
Géén Chelsea of Genk voor Penders? “Goede tussenstap”

Waar ligt de toekomst van Mike Penders (19)? Chelsea legde een slordige 20 miljoen euro op tafel voor de jonge doelman, maar dit seizoen staat hij nog onder de lat bij KRC Genk. Tijdens Extra Time waren ze lovend over de Belgische jeugdinternational en werd er druk gespeculeerd over zijn toekomstplannen voor volgend seizoen.

Bij Chelsea is er enorm veel concurrentie en het is dan ook maar de vraag of hij in Londen veel zal spelen. Een verlengd verblijf en nieuwe uitleenbeurt aan KRC Genk is ook een optie, maar mogelijk gaat hij een compleet nieuwe uitdaging aan. In Limburg heeft hij de concurrentiestrijd met Hendrik Van Crombrugge alvast definitief gewonnen.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Maturiteit ten top

Na de verloren topper tegen Club Brugge gaf Penders een erg volwassen interview ondanks aangeslagen te zijn door de tegengoal via strafschop. Wesley Sonck haalde superlatieven boven. "Hij is een grote meneer. Niet alleen letterlijk. Ik ken hem natuurlijk al een tijdje en hij was mijn eerste vaste aanvoerder bij de nationale U19."

Ook op het veld toont Penders wekelijks zijn klasse. "Hij straalt alles uit en wat hij nu doet, is eigenlijk ongelooflijk. Vorige week (bij de 1-1 van Anderlecht, red) ging hij ook niet vrijuit, maar hij keept wel fantastisch. Dat je dan na een fase, waarvan je achteraf denkt dat je meer kon doen, komt uitleggen”, citeert Sporza.

Toekomstplannen

Er werd ook uitvoerig gepraat over de toekomstplannen van Penders. Franky Van der Elst en Filip Joos vinden dat Penders nog een jaartje bij KRC Genk moet rijpen. "Als hij nog een jaartje bij Genk kan blijven, moet hij dat wat mij betreft zeker doen. Zeker als er Champions League bijkomt."

Sam Kerkhofs is het daar echter niet mee eens en wijst naar Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois. "Jongens als De Bruyne en Courtois hebben na Genk goede tussenstappen gezet." Sonck had echter meteen een antwoord klaar. "Maar als je naar Duitsland gaat, ben je niet zeker van een plek. Bij Genk speelt hij wel sowieso, dat is het verschil."

Wat zou de beste volgende stap zijn voor Mike Penders?

Meest recent

Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

220
220
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

4
4
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

126
126
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

19
19
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

8
8
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

18
18
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

96
96
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

178
178
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

166
166
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

613
613
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

469
469
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

349
349
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

218
218
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

237
237
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

93
93
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

61
61
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

229
229
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

93
93
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

74
74
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

416
416
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

208
208
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

245
245
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

491
491
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

121
121
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

270
270

Meer sportnieuws