Géén Chelsea of Genk voor Penders? “Goede tussenstap”

1564 stemmen
Géén Chelsea of Genk voor Penders? “Goede tussenstap”

Waar ligt de toekomst van Mike Penders (19)? Chelsea legde een slordige 20 miljoen euro op tafel voor de jonge doelman, maar dit seizoen staat hij nog onder de lat bij KRC Genk. Tijdens Extra Time waren ze lovend over de Belgische jeugdinternational en werd er druk gespeculeerd over zijn toekomstplannen voor volgend seizoen.

Bij Chelsea is er enorm veel concurrentie en het is dan ook maar de vraag of hij in Londen veel zal spelen. Een verlengd verblijf en nieuwe uitleenbeurt aan KRC Genk is ook een optie, maar mogelijk gaat hij een compleet nieuwe uitdaging aan. In Limburg heeft hij de concurrentiestrijd met Hendrik Van Crombrugge alvast definitief gewonnen.

LEES OOK: Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Maturiteit ten top

Na de verloren topper tegen Club Brugge gaf Penders een erg volwassen interview ondanks aangeslagen te zijn door de tegengoal via strafschop. Wesley Sonck haalde superlatieven boven. "Hij is een grote meneer. Niet alleen letterlijk. Ik ken hem natuurlijk al een tijdje en hij was mijn eerste vaste aanvoerder bij de nationale U19."

Ook op het veld toont Penders wekelijks zijn klasse. "Hij straalt alles uit en wat hij nu doet, is eigenlijk ongelooflijk. Vorige week (bij de 1-1 van Anderlecht, red) ging hij ook niet vrijuit, maar hij keept wel fantastisch. Dat je dan na een fase, waarvan je achteraf denkt dat je meer kon doen, komt uitleggen”, citeert Sporza.

Toekomstplannen

Er werd ook uitvoerig gepraat over de toekomstplannen van Penders. Franky Van der Elst en Filip Joos vinden dat Penders nog een jaartje bij KRC Genk moet rijpen. "Als hij nog een jaartje bij Genk kan blijven, moet hij dat wat mij betreft zeker doen. Zeker als er Champions League bijkomt."

Sam Kerkhofs is het daar echter niet mee eens en wijst naar Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois. "Jongens als De Bruyne en Courtois hebben na Genk goede tussenstappen gezet." Sonck had echter meteen een antwoord klaar. "Maar als je naar Duitsland gaat, ben je niet zeker van een plek. Bij Genk speelt hij wel sowieso, dat is het verschil."

Wat zou de beste volgende stap zijn voor Mike Penders?

Meest recent

'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

21
21
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

5
5
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

100
100
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

165
165
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

137
137
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

164
164
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

208
208
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

33
33
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

142
142
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

367
367
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

203
203
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

93
93
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

278
278
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

92
92
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

352
352
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

116
116
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

75
75
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

48
48
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

545
545
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

113
113
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

91
91
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

250
250
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

109
109

Meer sportnieuws