'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

door stemmen
'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

Heel wat Europese topclubs stuurde afgelopen weekend een scout uit naar de titelclash tussen Club Brugge en KRC Genk. Ook Juventus had een speciale gezant in de tribunes zitten. Volgens Het Laatste Nieuws was die specifiek afgezakt om Konstantinos Karetsas aan het werk te zien.

Zondagavond stond een pak kwaliteit tussen de lijnen in het Jan Breydel-stadion. Heel wat spelers bij beide ploegen mogen op korte of middellange termijn een overstap naar één van de Europese topcompetities ambiëren. Maxim De Cuyper, Matte Smets, Ardon Jashari, Zakaria El Ouahdi, Joel Ordoñez, Tolu Arokodare, Christos Tzolis, ... allen hebben ze het potentieel om een mooie transfer te maken.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Complete doorbraak dit seizoen

Daar mag uiteraard ook Karetsas bij gerekend worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, geldt de Griek als een potentiële topspeler. In de voorbije seizoenen liet hij op regelmatige basis flitsen van zijn onmiskenbare talent zien bij Jong Genk. En in de huidige jaargang wist hij ook indruk te maken bij de eerste ploeg van Racing.

Ondertussen maakte Karetsas, die Griekenland verkoos boven België, ook een gesmaakt debuut bij zijn nationale ploeg. Zijn enorme potentieel is dan ook niet onopgemerkt gebleven. Zo werd de spelmaker/aanvaller in de voorbije maanden van dichtbij gevolg door verschillende ploegen uit de Europese topcompetities.

Topscout persoonlijk aanwezig

Aan dat lijstje met gegadigden mag nu blijkbaar ook Juventus worden toegevoegd. Volgens Het Laatste Nieuws stuurde de Oude Dame namelijk Matteo Serra, één van de absolute topscouts in Turijn, op pad om Karetsas te bekijken tegen Club. Hij moest toen wel vrede nemen met een beperkte invalbeurt van zijn target.

Dat laatste hoeft echter geen groot probleem te zijn. Serra en co hebben nog voldoende tijd om Karetsas aan het werk te zien. Zo zou de interesse voorlopig nog geen concrete vormen aannemen. Bovendien wil Genk zijn goudklompje nog minstens een jaartje houden. Al zullen Juve en co allicht niet aarzelen als ze een kans om ruiken om komende zomer al een deal te maken.

Karetsas is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

26
26
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

62
62
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

95
95
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

79
79
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

169
169
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

186
186
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

143
143
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

128
128
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

483
483
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

703
703
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

410
410
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

213
213
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

125
125
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

81
81
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

418
418
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

304
304
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

432
432
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

442
442
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

48
48

Meer sportnieuws