'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

494 stemmen
'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

Heel wat Europese topclubs stuurde afgelopen weekend een scout uit naar de titelclash tussen Club Brugge en KRC Genk. Ook Juventus had een speciale gezant in de tribunes zitten. Volgens Het Laatste Nieuws was die specifiek afgezakt om Konstantinos Karetsas aan het werk te zien.

Zondagavond stond een pak kwaliteit tussen de lijnen in het Jan Breydel-stadion. Heel wat spelers bij beide ploegen mogen op korte of middellange termijn een overstap naar één van de Europese topcompetities ambiëren. Maxim De Cuyper, Matte Smets, Ardon Jashari, Zakaria El Ouahdi, Joel Ordoñez, Tolu Arokodare, Christos Tzolis, ... allen hebben ze het potentieel om een mooie transfer te maken.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Complete doorbraak dit seizoen

Daar mag uiteraard ook Karetsas bij gerekend worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, geldt de Griek als een potentiële topspeler. In de voorbije seizoenen liet hij op regelmatige basis flitsen van zijn onmiskenbare talent zien bij Jong Genk. En in de huidige jaargang wist hij ook indruk te maken bij de eerste ploeg van Racing.

Ondertussen maakte Karetsas, die Griekenland verkoos boven België, ook een gesmaakt debuut bij zijn nationale ploeg. Zijn enorme potentieel is dan ook niet onopgemerkt gebleven. Zo werd de spelmaker/aanvaller in de voorbije maanden van dichtbij gevolg door verschillende ploegen uit de Europese topcompetities.

Topscout persoonlijk aanwezig

Aan dat lijstje met gegadigden mag nu blijkbaar ook Juventus worden toegevoegd. Volgens Het Laatste Nieuws stuurde de Oude Dame namelijk Matteo Serra, één van de absolute topscouts in Turijn, op pad om Karetsas te bekijken tegen Club. Hij moest toen wel vrede nemen met een beperkte invalbeurt van zijn target.

Dat laatste hoeft echter geen groot probleem te zijn. Serra en co hebben nog voldoende tijd om Karetsas aan het werk te zien. Zo zou de interesse voorlopig nog geen concrete vormen aannemen. Bovendien wil Genk zijn goudklompje nog minstens een jaartje houden. Al zullen Juve en co allicht niet aarzelen als ze een kans om ruiken om komende zomer al een deal te maken.

Karetsas is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

18
18
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

87
87
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

41
41
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

59
59
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

321
321
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

85
85
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

134
134
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

492
492
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

59
59
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

239
239
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

363
363
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1291
1291
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

552
552
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

182
182
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

206
206
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

823
823
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

604
604
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

142
142
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws