'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

494 stemmen
'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

Heel wat Europese topclubs stuurde afgelopen weekend een scout uit naar de titelclash tussen Club Brugge en KRC Genk. Ook Juventus had een speciale gezant in de tribunes zitten. Volgens Het Laatste Nieuws was die specifiek afgezakt om Konstantinos Karetsas aan het werk te zien.

Zondagavond stond een pak kwaliteit tussen de lijnen in het Jan Breydel-stadion. Heel wat spelers bij beide ploegen mogen op korte of middellange termijn een overstap naar één van de Europese topcompetities ambiëren. Maxim De Cuyper, Matte Smets, Ardon Jashari, Zakaria El Ouahdi, Joel Ordoñez, Tolu Arokodare, Christos Tzolis, ... allen hebben ze het potentieel om een mooie transfer te maken.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Complete doorbraak dit seizoen

Daar mag uiteraard ook Karetsas bij gerekend worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, geldt de Griek als een potentiële topspeler. In de voorbije seizoenen liet hij op regelmatige basis flitsen van zijn onmiskenbare talent zien bij Jong Genk. En in de huidige jaargang wist hij ook indruk te maken bij de eerste ploeg van Racing.

Ondertussen maakte Karetsas, die Griekenland verkoos boven België, ook een gesmaakt debuut bij zijn nationale ploeg. Zijn enorme potentieel is dan ook niet onopgemerkt gebleven. Zo werd de spelmaker/aanvaller in de voorbije maanden van dichtbij gevolg door verschillende ploegen uit de Europese topcompetities.

Topscout persoonlijk aanwezig

Aan dat lijstje met gegadigden mag nu blijkbaar ook Juventus worden toegevoegd. Volgens Het Laatste Nieuws stuurde de Oude Dame namelijk Matteo Serra, één van de absolute topscouts in Turijn, op pad om Karetsas te bekijken tegen Club. Hij moest toen wel vrede nemen met een beperkte invalbeurt van zijn target.

Dat laatste hoeft echter geen groot probleem te zijn. Serra en co hebben nog voldoende tijd om Karetsas aan het werk te zien. Zo zou de interesse voorlopig nog geen concrete vormen aannemen. Bovendien wil Genk zijn goudklompje nog minstens een jaartje houden. Al zullen Juve en co allicht niet aarzelen als ze een kans om ruiken om komende zomer al een deal te maken.

Karetsas is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

4
4
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

21
21
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

18
18
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

78
78
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

160
160
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

398
398
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

144
144
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

219
219
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

33
33
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

136
136
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

164
164
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

432
432
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

104
104
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

233
233
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

522
522
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

339
339
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

249
249

Meer sportnieuws