'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

door
'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

Heel wat Europese topclubs stuurde afgelopen weekend een scout uit naar de titelclash tussen Club Brugge en KRC Genk. Ook Juventus had een speciale gezant in de tribunes zitten. Volgens Het Laatste Nieuws was die specifiek afgezakt om Konstantinos Karetsas aan het werk te zien.

Zondagavond stond een pak kwaliteit tussen de lijnen in het Jan Breydel-stadion. Heel wat spelers bij beide ploegen mogen op korte of middellange termijn een overstap naar één van de Europese topcompetities ambiëren. Maxim De Cuyper, Matte Smets, Ardon Jashari, Zakaria El Ouahdi, Joel Ordoñez, Tolu Arokodare, Christos Tzolis, ... allen hebben ze het potentieel om een mooie transfer te maken.

LEES OOK: 'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Complete doorbraak dit seizoen

Daar mag uiteraard ook Karetsas bij gerekend worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, geldt de Griek als een potentiële topspeler. In de voorbije seizoenen liet hij op regelmatige basis flitsen van zijn onmiskenbare talent zien bij Jong Genk. En in de huidige jaargang wist hij ook indruk te maken bij de eerste ploeg van Racing.

Ondertussen maakte Karetsas, die Griekenland verkoos boven België, ook een gesmaakt debuut bij zijn nationale ploeg. Zijn enorme potentieel is dan ook niet onopgemerkt gebleven. Zo werd de spelmaker/aanvaller in de voorbije maanden van dichtbij gevolg door verschillende ploegen uit de Europese topcompetities.

Topscout persoonlijk aanwezig

Aan dat lijstje met gegadigden mag nu blijkbaar ook Juventus worden toegevoegd. Volgens Het Laatste Nieuws stuurde de Oude Dame namelijk Matteo Serra, één van de absolute topscouts in Turijn, op pad om Karetsas te bekijken tegen Club. Hij moest toen wel vrede nemen met een beperkte invalbeurt van zijn target.

Dat laatste hoeft echter geen groot probleem te zijn. Serra en co hebben nog voldoende tijd om Karetsas aan het werk te zien. Zo zou de interesse voorlopig nog geen concrete vormen aannemen. Bovendien wil Genk zijn goudklompje nog minstens een jaartje houden. Al zullen Juve en co allicht niet aarzelen als ze een kans om ruiken om komende zomer al een deal te maken.

Karetsas is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

14
14
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

75
75
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

46
46
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

197
197
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

251
251
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

37
37
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

536
536
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

242
242
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

35
35
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

459
459
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

41
41
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

279
279
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

124
124
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

115
115
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

521
521
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

66
66
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

189
189
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

167
167
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

138
138
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

89
89
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

146
146

Meer sportnieuws