'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

door
'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

Heel wat Europese topclubs stuurde afgelopen weekend een scout uit naar de titelclash tussen Club Brugge en KRC Genk. Ook Juventus had een speciale gezant in de tribunes zitten. Volgens Het Laatste Nieuws was die specifiek afgezakt om Konstantinos Karetsas aan het werk te zien.

Zondagavond stond een pak kwaliteit tussen de lijnen in het Jan Breydel-stadion. Heel wat spelers bij beide ploegen mogen op korte of middellange termijn een overstap naar één van de Europese topcompetities ambiëren. Maxim De Cuyper, Matte Smets, Ardon Jashari, Zakaria El Ouahdi, Joel Ordoñez, Tolu Arokodare, Christos Tzolis, ... allen hebben ze het potentieel om een mooie transfer te maken.

LEES OOK: Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

Complete doorbraak dit seizoen

Daar mag uiteraard ook Karetsas bij gerekend worden. Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is, geldt de Griek als een potentiële topspeler. In de voorbije seizoenen liet hij op regelmatige basis flitsen van zijn onmiskenbare talent zien bij Jong Genk. En in de huidige jaargang wist hij ook indruk te maken bij de eerste ploeg van Racing.

Ondertussen maakte Karetsas, die Griekenland verkoos boven België, ook een gesmaakt debuut bij zijn nationale ploeg. Zijn enorme potentieel is dan ook niet onopgemerkt gebleven. Zo werd de spelmaker/aanvaller in de voorbije maanden van dichtbij gevolg door verschillende ploegen uit de Europese topcompetities.

Topscout persoonlijk aanwezig

Aan dat lijstje met gegadigden mag nu blijkbaar ook Juventus worden toegevoegd. Volgens Het Laatste Nieuws stuurde de Oude Dame namelijk Matteo Serra, één van de absolute topscouts in Turijn, op pad om Karetsas te bekijken tegen Club. Hij moest toen wel vrede nemen met een beperkte invalbeurt van zijn target.

Dat laatste hoeft echter geen groot probleem te zijn. Serra en co hebben nog voldoende tijd om Karetsas aan het werk te zien. Zo zou de interesse voorlopig nog geen concrete vormen aannemen. Bovendien wil Genk zijn goudklompje nog minstens een jaartje houden. Al zullen Juve en co allicht niet aarzelen als ze een kans om ruiken om komende zomer al een deal te maken.

Karetsas is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

24
24
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

56
56
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

30
30
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

43
43
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

52
52
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

120
120
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

83
83
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

72
72
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

92
92
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

242
242
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

277
277
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

132
132
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

79
79
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

45
45
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

305
305
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

92
92
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

124
124
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

350
350
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

185
185
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

207
207
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

115
115
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

449
449
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws