Mechele: "De twee beste ploegen van België"

door
Mechele:

Club Brugge won verdiend met 1-0 van Racing Genk. Brandon Mechele & co stonden achteraan pal en zorgden ervoor dat Simon Mignolet weinig werk had op te knappen. De late winnende treffer van Maxim De Cuyper zorgde voor een uitbarsting van vreugde in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en KRC Genk

"Ik vond dat de twee beste ploegen van België (zoals blijkt de afgelopen jaren, nvdr.) er een leuke wedstrijd van gemaakt hebben. De eerste helft was een beetje gelijkopgaand, met momenten wij, met momenten zij, maar de tweede helft hebben wij echt de bovenhand genomen en kwamen toch enkele keren dicht bij een doelpunt", aldus Mechele via de clubkanalen. 

"Jammer genoeg konden we er geen enkele verzilveren, maar desondanks denk ik dat de winst verdiend te noemen is. Ook op tactisch vlak wisten wij hoe Genk zou spelen, al kregen we in het openingskwartier weinig vat op hun manier van druk zetten, maar voor de rest waren wij niet echt verrast", zei de verdediger nog. 

Maxim De Cuyper

"We kennen hun kwaliteiten, en wisten op voorhand dat het op details zou aankomen en zo is het ook uitgekomen", ging hij nog verder. Club Brugge was stevig baas, maar het was zo lang wachten op die 1-0. De penalty zorgde toch voor stress bij de nochtans koele kikker die Mechele altijd lijkt te zijn.

"Ik durfde opnieuw niet kijken toen De Cuyper de penalty trapte, maar ik hoorde en zag onmiddellijk aan de supporters dat hij binnen was gegaan. Ja, dat was echt genieten en zeker als de 1-0 zo dicht bij het eindsignaal valt. We hebben gedaan wat we moesten doen en dat geeft vertrouwen voor de volgende wedstrijden", zei Mechele.

Club Brugge trekt volgende week naar Gent, waar het de Slag om Vlaanderen wint. Dat belooft weer een pittige strijd te worden, met Club Brugge als grote favoriet.

Zijn Club en Genk de twee beste teams in de JPL?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

31
31
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

30
30
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

65
65
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

30
30
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

29
29
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

140
140
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

57
57
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

31
31
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

190
190
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

30
30
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

577
577
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

251
251
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

202
202
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

104
104
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

108
108
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

65
65
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

116
116
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

744
744
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

202
202
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

331
331
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

51
51
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

696
696
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

284
284
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

151
151

Meer sportnieuws