Genk recht snel de rug: "Zij namen meteen het woord"

door
Genk recht snel de rug:

KRC Genk heeft zondag een stevige tik gekregen in de titelstrijd, eigenlijk pas voor de eerste keer dit seizoen. Het ging met 1-0 onderuit op het veld van Club Brugge, waardoor het zijn eerste achtervolger tot op één punt ziet naderen.

Vooral de manier waarop ze onderuitgingen, was voor de Limburgers een stevige ontgoocheling. Ze slikten in de 92ste minuut nog een tegendoelpunt na een strafschop die zeker niet volgens iedereen bij Genk gegeven had moeten worden.

LEES OOK: 'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

Kopjes Genk gingen naar beneden

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat na het laatste fluitsignaal de kopjes even naar beneden gingen. Maar lang duurde dat niet, zo blijkt uit de reacties van de Genk-spelers na de wedstrijd.

"Toen de ervaren spelers binnen kwamen, hebben zij het woord genomen", vertelde Zakaria El Ouahdi bijvoorbeeld aan Het Nieuwsblad. "En hebben ze iedereen er op gewezen dat we nog altijd de fiere leider zijn."

Fink en ervaren spelers nemen het woord

Matte Smets voegde eraan toe dat ook Thorsten Fink een speech gaf. "Hij doet dat wel vaker, vertelde deze keer dat we goed gespeeld hebben en we Club Brugge nog achter ons houden", aldus de verdediger. "Op mentaal vlak is hij heel sterk, hij blijft ons vertrouwen geven, dat is belangrijk."

Het vizier van Genk wordt dus meteen weer op volgende week gericht. Dan verdedigt het zijn leidersplaats in een thuiswedstrijd tegen Union, nog zo'n concurrent in de titelstrijd. De Brusselaars zijn nu immers ook tot op drie punten genaderd.

Zal Genk snel van deze klap herstellen?

Meest recent

'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

75
75
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

21
21
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

22
22
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

48
48
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

14
14
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

83
83
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

196
196
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

344
344
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

140
140
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

107
107
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

32
32
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

54
54
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

247
247
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

82
82
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

181
181
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

257
257
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

157
157
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

545
545
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

24
24
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

113
113
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

166
166
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

60
60
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

268
268
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

334
334

Meer sportnieuws