Fink over strafschop: "Ik zou hem niet gegeven hebben"

door
Fink over strafschop:

KRC Genk staat al het hele seizoen aan de leiding en bouwde in de reguliere competitie een ruime voorsprong uit, maar die is intussen bijna volledig verdwenen. Ze slonk zondag tot één punt, want na de halvering van de punten werd er nu ook verloren op het veld van Club Brugge.

Lange tijd leek Genk nochtans het status quo in stand te kunnen houden door een punt uit de brand te slepen, maar in blessuretijd kraakte het toch. Na een duel tussen Sattlberger en Tzolis ging de bal op de stip en De Cuyper maakte er op de valreep nog 1-0 van.

LEES OOK: Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Geen penalty volgens Fink

Thorsten Fink baalde dan ook hard en had een duidelijke mening over de penalty. "Voor mij was dit geen honderd procent strafschop, ik zou hem niet hebben gefloten", geeft hij immers aan bij Het Belang van Limburg.

"Voor mij raakte Tzolis Sattlberger even fel", vindt hij immers. "Dat is mijn mening, die ik geef met alle respect voor de scheidsrechter. Het is jammer dat hij het anders zag en extra pijnlijk omdat dit al voor de tweede keer gebeurt in enkele maanden in Brugge. We werden ook uit de beker gekieperd met een betwistbare strafschop."

Zelfvertrouwen Genk niet aangetast

Het wordt voor Genk op die manier nog harken om alsnog die vijfde titel binnen te halen, al houden ze uiteraard hun lot wel in eigen handen. Fink blijft ondanks de nederlaag dan ook zeer rustig.

"We blijven op kop en staan daar al van in september. Thuis zijn we nog ongeslagen, die reputatie willen we zondag kracht bijzetten tegen Union. We klopten hen onlangs nog met 2-1, ons zelfvertrouwen is door één nipte nederlaag niet aangetast", sust hij immers.

Vond je het een strafschop?

Meest recent

‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

15
15
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

9
9
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

14
14
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

39
39
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

167
167
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

3
3
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

221
221
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

136
136
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

107
107
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

33
33
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

164
164
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

59
59
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

41
41
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

71
71
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

108
108
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

82
82
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

69
69
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

576
576
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

56
56
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

268
268
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

165
165
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

55
55

Meer sportnieuws