Fink over strafschop: "Ik zou hem niet gegeven hebben"

door
Fink over strafschop:

KRC Genk staat al het hele seizoen aan de leiding en bouwde in de reguliere competitie een ruime voorsprong uit, maar die is intussen bijna volledig verdwenen. Ze slonk zondag tot één punt, want na de halvering van de punten werd er nu ook verloren op het veld van Club Brugge.

Lange tijd leek Genk nochtans het status quo in stand te kunnen houden door een punt uit de brand te slepen, maar in blessuretijd kraakte het toch. Na een duel tussen Sattlberger en Tzolis ging de bal op de stip en De Cuyper maakte er op de valreep nog 1-0 van.

LEES OOK: Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Geen penalty volgens Fink

Thorsten Fink baalde dan ook hard en had een duidelijke mening over de penalty. "Voor mij was dit geen honderd procent strafschop, ik zou hem niet hebben gefloten", geeft hij immers aan bij Het Belang van Limburg.

"Voor mij raakte Tzolis Sattlberger even fel", vindt hij immers. "Dat is mijn mening, die ik geef met alle respect voor de scheidsrechter. Het is jammer dat hij het anders zag en extra pijnlijk omdat dit al voor de tweede keer gebeurt in enkele maanden in Brugge. We werden ook uit de beker gekieperd met een betwistbare strafschop."

Zelfvertrouwen Genk niet aangetast

Het wordt voor Genk op die manier nog harken om alsnog die vijfde titel binnen te halen, al houden ze uiteraard hun lot wel in eigen handen. Fink blijft ondanks de nederlaag dan ook zeer rustig.

"We blijven op kop en staan daar al van in september. Thuis zijn we nog ongeslagen, die reputatie willen we zondag kracht bijzetten tegen Union. We klopten hen onlangs nog met 2-1, ons zelfvertrouwen is door één nipte nederlaag niet aangetast", sust hij immers.

Vond je het een strafschop?

Meest recent

Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

11
11
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

38
38
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

24
24
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

98
98
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

226
226
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

179
179
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

146
146
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

42
42
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

377
377
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

116
116
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

521
521
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

73
73
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

76
76
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

214
214
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

48
48
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

206
206
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

77
77
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

258
258
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

38
38
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

676
676
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

281
281
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

238
238
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

118
118

Meer sportnieuws