Janssen maakt Samoise af: "Ligt meer op de grond dan te voetballen"

door
Janssen maakt Samoise af:

Antwerp FC heeft zondagmiddag een dure nederlaag geleden in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld werd immers met 0-1 verloren van AA Gent, een directe concurrent voor de vierde plaats. De frustraties liepen dan ook bij de Great Old.

Ook na drie speeldagen blijft Antwerp zonder punten achter in de nacompetitie. Dat had het zondag echter vooral aan zichzelf te danken. De Gentse tegentreffer kwam immers tot stand na enkele blunders in de Antwerpse defensie. Maar vooral de aanvalslinie mag zich deze nederlaag aanwrijven.

LEES OOK: Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Antwerp laat kansen liggen

De Great Old kreeg immers een waslijst aan doelkansen, telkens liep het in de afwerking echter fout. Dat kwam grotendeels door het uitstekende werk van Gent-doelman Tom Vandenberghe. En door een VAR-interventie bij de afgekeurde goal van Bayo. Al hadden de aanvallers gewoonweg beter moeten afwerken.

Ook Vincent Janssen slaagde er niet in de netten te doen trillen. Hij botste onder meer op Vandenberghe. Bovendien moest hij na een halfuurtje al spelen met de handrem op. Zo kreeg de Nederlandse spits al snel een gele kaart na een akkefietje met Matisse Samoise.

Vete Janssen-Samoise

Tijdens de rust haalde hij dan ook vlijmscherp uit naar de Gentse winger. "Hij ligt vaker op de grond dan dat hij voetbalt", klonk het scherp voor de camera's van DAZN. "Iedereen gaat daar schijnbaar in mee en het mag. Maar goed, wij moeten op onszelf focussen.

Na de wedstrijd werd ook Samoise zelf gepolst naar zijn vete met Janssen en diens uitspraken. "Ik denk dat Vincent Janssen zelf ook regelmatig op de grond ligt. Dus ik denk dat het voor de twee geldt", wou hij er niet te veel woorden aan vuil maken.

Samoise is een onsportieve speler ...

Meest recent

El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

29
29
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

52
52
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

70
70
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

206
206
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

71
71
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

81
81
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

142
142
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

465
465
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

553
553
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

177
177
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

291
291
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

509
509
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

53
53
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

228
228
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

52
52
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

297
297
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

316
316
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

197
197
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

435
435
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

296
296
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

179
179
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

198
198
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

33
33
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

316
316

Meer sportnieuws