Janssen maakt Samoise af: "Ligt meer op de grond dan te voetballen"

door
Janssen maakt Samoise af:

Antwerp FC heeft zondagmiddag een dure nederlaag geleden in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld werd immers met 0-1 verloren van AA Gent, een directe concurrent voor de vierde plaats. De frustraties liepen dan ook bij de Great Old.

Ook na drie speeldagen blijft Antwerp zonder punten achter in de nacompetitie. Dat had het zondag echter vooral aan zichzelf te danken. De Gentse tegentreffer kwam immers tot stand na enkele blunders in de Antwerpse defensie. Maar vooral de aanvalslinie mag zich deze nederlaag aanwrijven.

LEES OOK: Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Antwerp laat kansen liggen

De Great Old kreeg immers een waslijst aan doelkansen, telkens liep het in de afwerking echter fout. Dat kwam grotendeels door het uitstekende werk van Gent-doelman Tom Vandenberghe. En door een VAR-interventie bij de afgekeurde goal van Bayo. Al hadden de aanvallers gewoonweg beter moeten afwerken.

Ook Vincent Janssen slaagde er niet in de netten te doen trillen. Hij botste onder meer op Vandenberghe. Bovendien moest hij na een halfuurtje al spelen met de handrem op. Zo kreeg de Nederlandse spits al snel een gele kaart na een akkefietje met Matisse Samoise.

Vete Janssen-Samoise

Tijdens de rust haalde hij dan ook vlijmscherp uit naar de Gentse winger. "Hij ligt vaker op de grond dan dat hij voetbalt", klonk het scherp voor de camera's van DAZN. "Iedereen gaat daar schijnbaar in mee en het mag. Maar goed, wij moeten op onszelf focussen.

Na de wedstrijd werd ook Samoise zelf gepolst naar zijn vete met Janssen en diens uitspraken. "Ik denk dat Vincent Janssen zelf ook regelmatig op de grond ligt. Dus ik denk dat het voor de twee geldt", wou hij er niet te veel woorden aan vuil maken.

Samoise is een onsportieve speler ...

Meest recent

'Plotse wending: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

7
7
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

128
128
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

111
111
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

74
74
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

372
372
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

274
274
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

212
212
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

134
134
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

229
229
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

389
389
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

56
56
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

121
121
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

55
55
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

242
242
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

183
183
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

61
61
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

62
62
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

93
93
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

193
193
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

139
139
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

120
120
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

405
405
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

107
107
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

821
821

Meer sportnieuws