Janssen maakt Samoise af: "Ligt meer op de grond dan te voetballen"

door
Janssen maakt Samoise af:

Antwerp FC heeft zondagmiddag een dure nederlaag geleden in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld werd immers met 0-1 verloren van AA Gent, een directe concurrent voor de vierde plaats. De frustraties liepen dan ook bij de Great Old.

Ook na drie speeldagen blijft Antwerp zonder punten achter in de nacompetitie. Dat had het zondag echter vooral aan zichzelf te danken. De Gentse tegentreffer kwam immers tot stand na enkele blunders in de Antwerpse defensie. Maar vooral de aanvalslinie mag zich deze nederlaag aanwrijven.

LEES OOK: 'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Antwerp laat kansen liggen

De Great Old kreeg immers een waslijst aan doelkansen, telkens liep het in de afwerking echter fout. Dat kwam grotendeels door het uitstekende werk van Gent-doelman Tom Vandenberghe. En door een VAR-interventie bij de afgekeurde goal van Bayo. Al hadden de aanvallers gewoonweg beter moeten afwerken.

Ook Vincent Janssen slaagde er niet in de netten te doen trillen. Hij botste onder meer op Vandenberghe. Bovendien moest hij na een halfuurtje al spelen met de handrem op. Zo kreeg de Nederlandse spits al snel een gele kaart na een akkefietje met Matisse Samoise.

Vete Janssen-Samoise

Tijdens de rust haalde hij dan ook vlijmscherp uit naar de Gentse winger. "Hij ligt vaker op de grond dan dat hij voetbalt", klonk het scherp voor de camera's van DAZN. "Iedereen gaat daar schijnbaar in mee en het mag. Maar goed, wij moeten op onszelf focussen.

Na de wedstrijd werd ook Samoise zelf gepolst naar zijn vete met Janssen en diens uitspraken. "Ik denk dat Vincent Janssen zelf ook regelmatig op de grond ligt. Dus ik denk dat het voor de twee geldt", wou hij er niet te veel woorden aan vuil maken.

Samoise is een onsportieve speler ...

Meest recent

Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

0
0
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

18
18
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

4
4
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

32
32
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

37
37
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

21
21
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

66
66
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

24
24
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

200
200
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

90
90
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

99
99
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

178
178
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

268
268
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

357
357
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

301
301
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

364
364
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

66
66
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

269
269
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

198
198
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

487
487
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

418
418
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

111
111

Meer sportnieuws