Janssen maakt Samoise af: "Ligt meer op de grond dan te voetballen"

358
Janssen maakt Samoise af:

Antwerp FC heeft zondagmiddag een dure nederlaag geleden in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld werd immers met 0-1 verloren van AA Gent, een directe concurrent voor de vierde plaats. De frustraties liepen dan ook bij de Great Old.

Ook na drie speeldagen blijft Antwerp zonder punten achter in de nacompetitie. Dat had het zondag echter vooral aan zichzelf te danken. De Gentse tegentreffer kwam immers tot stand na enkele blunders in de Antwerpse defensie. Maar vooral de aanvalslinie mag zich deze nederlaag aanwrijven.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Antwerp laat kansen liggen

De Great Old kreeg immers een waslijst aan doelkansen, telkens liep het in de afwerking echter fout. Dat kwam grotendeels door het uitstekende werk van Gent-doelman Tom Vandenberghe. En door een VAR-interventie bij de afgekeurde goal van Bayo. Al hadden de aanvallers gewoonweg beter moeten afwerken.

Ook Vincent Janssen slaagde er niet in de netten te doen trillen. Hij botste onder meer op Vandenberghe. Bovendien moest hij na een halfuurtje al spelen met de handrem op. Zo kreeg de Nederlandse spits al snel een gele kaart na een akkefietje met Matisse Samoise.

Vete Janssen-Samoise

Tijdens de rust haalde hij dan ook vlijmscherp uit naar de Gentse winger. "Hij ligt vaker op de grond dan dat hij voetbalt", klonk het scherp voor de camera's van DAZN. "Iedereen gaat daar schijnbaar in mee en het mag. Maar goed, wij moeten op onszelf focussen.

Na de wedstrijd werd ook Samoise zelf gepolst naar zijn vete met Janssen en diens uitspraken. "Ik denk dat Vincent Janssen zelf ook regelmatig op de grond ligt. Dus ik denk dat het voor de twee geldt", wou hij er niet te veel woorden aan vuil maken.

Samoise is een onsportieve speler ...

Meest recent

'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

26
26
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

36
36
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

22
22
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

105
105
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

81
81
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

117
117
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

70
70
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

78
78
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

177
177
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

115
115
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

216
216
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

269
269
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

85
85
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

429
429
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

508
508
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

203
203
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

133
133
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

132
132
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

206
206
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

198
198
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1751
1751
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

411
411

Meer sportnieuws