Janssen maakt Samoise af: "Ligt meer op de grond dan te voetballen"

door
Janssen maakt Samoise af:

Antwerp FC heeft zondagmiddag een dure nederlaag geleden in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld werd immers met 0-1 verloren van AA Gent, een directe concurrent voor de vierde plaats. De frustraties liepen dan ook bij de Great Old.

Ook na drie speeldagen blijft Antwerp zonder punten achter in de nacompetitie. Dat had het zondag echter vooral aan zichzelf te danken. De Gentse tegentreffer kwam immers tot stand na enkele blunders in de Antwerpse defensie. Maar vooral de aanvalslinie mag zich deze nederlaag aanwrijven.

LEES OOK: 'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Antwerp laat kansen liggen

De Great Old kreeg immers een waslijst aan doelkansen, telkens liep het in de afwerking echter fout. Dat kwam grotendeels door het uitstekende werk van Gent-doelman Tom Vandenberghe. En door een VAR-interventie bij de afgekeurde goal van Bayo. Al hadden de aanvallers gewoonweg beter moeten afwerken.

Ook Vincent Janssen slaagde er niet in de netten te doen trillen. Hij botste onder meer op Vandenberghe. Bovendien moest hij na een halfuurtje al spelen met de handrem op. Zo kreeg de Nederlandse spits al snel een gele kaart na een akkefietje met Matisse Samoise.

Vete Janssen-Samoise

Tijdens de rust haalde hij dan ook vlijmscherp uit naar de Gentse winger. "Hij ligt vaker op de grond dan dat hij voetbalt", klonk het scherp voor de camera's van DAZN. "Iedereen gaat daar schijnbaar in mee en het mag. Maar goed, wij moeten op onszelf focussen.

Na de wedstrijd werd ook Samoise zelf gepolst naar zijn vete met Janssen en diens uitspraken. "Ik denk dat Vincent Janssen zelf ook regelmatig op de grond ligt. Dus ik denk dat het voor de twee geldt", wou hij er niet te veel woorden aan vuil maken.

Samoise is een onsportieve speler ...

Meest recent

'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

13
13
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

115
115
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

48
48
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

25
25
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

62
62
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

46
46
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

19
19
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

104
104
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

216
216
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

105
105
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

311
311
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

41
41
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

190
190
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

60
60
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

256
256
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

75
75
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

391
391
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

204
204
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

467
467
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

273
273
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

71
71
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

122
122
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

236
236
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

151
151
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

119
119

Meer sportnieuws