Meesterlijke assist Tielemans, Monaco wint na gigantische misser

25
Meesterlijke assist Tielemans, Monaco wint na gigantische misser

In de Premier League blijft Aston Villa de goede resultaten opstapelen. De club uit Birmingham haalde het zaterdag ook met 0-3 van Southampton, na onder meer een geweldige assist van Youri Tielemans. In Frankrijk won AS Monaco dan weer de topper van Olympique Marseille.

LEES OOK: Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Premier League

Na de 3-1-nederlaag van woensdagavond op PSG, ligt Aston Villa met anderhalf been uit de Champions League. Maar is nog volop in de running voor een UCL-ticket voor volgend seizoen. Zaterdag kon het zelfs naar een voorlopige vijfde plaats springen. Dan moest de ploeg van coach Emery wel winnen van het inmiddels gedegradeerde Southampton. En dat lukte ook.

Het duurde wel tot halfweg de tweede helft alvorens de score werd geopend. Maar toen pakte Tielemans plots uit met een geweldige lange bal, die in één tijd werd binnen gewerkt door Watkins. Enkele minuten nadat heerlijke doelpunt wist ook Malen te scoren en in de extra tijd maakte McGinn er nog 0-3 van. Villa wordt zo vijfde op slechts één punt van Manchester City, al kan Chelsea zondag nog over het duo springen.

Overigens is ook de derde plaats nog niet buiten schot voor de drie genoemde ploegen. Het verrassende Nottingham Forrest liet immers dure steken vallen en verloor met 1-0 van Everton FC. Sels en co blijven wel derde, maar voelen de hete adem van de achtervolgers in hun nek. Tot slot hielden Brighton en Leicester City, dat eveneens zeker is van degradatie, het op een 2-2-gelijkspel.

Ligue 1

Het ongenaakbare Paris Saint-Germain verzekerde zich inmiddels van de Franse titel, de strijd om de tweede plaats in de Ligue 1 woedt nog volop. Zaterdag stond die tweede plaats zelfs op het spel tijdens de clash tussen AS Monaco en Olympique Marseille. De Monegasken waren voor rust op voorsprong gekomen. Vervolgens kreeg L'OM een enorme kans op de gelijkmaker, Henrique miste echter op pijnlijke wijze.

Na die misser trok ASM het laken definitief naar zich toe. Embolo verdubbelde de voorsprong en in de slotminuten maakte Zakaria er vanaf de penaltystip nog 3-0 van. Door deze zege spring Monaco over Marseille naar de derde plaats, al blijft het verschil slechts één puntje bedragen.

Een fitte Tielemans moet altijd starten bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

21
21
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

53
53
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

53
53
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

28
28
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

127
127
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

100
100
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

139
139
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

74
74
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

85
85
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

182
182
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

116
116
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

221
221
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

282
282
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

87
87
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

439
439
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

528
528
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

206
206
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

134
134
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

138
138
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

209
209
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

201
201
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1773
1773

Meer sportnieuws