Druk neemt toe bij STVV: "Zou catastrofe zijn"

door
Druk neemt toe bij STVV:

Bij STVV staat er, net als bij de andere ploegen onderaan, druk op de ketel. Vandaag moeten ze aan de bak tegen Cercle Brugge en die match kunnen ze maar beter winnen op Stayen. Billal Brahimi beseft dat het money time is.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Brahimi moet opstaan bij STVV

STVV huurt Brahimi van OGC Nice en heeft een aankoopoptie van 4 miljoen euro. De kans is echter klein dat ze die gaan lichten, ook als ze zich weten te handhaven. De aanvallende middenvelder begon sterk, maar deemsterde nadien wat weg.

Met 1 goal en 3 assists zijn de statistieken niet goed genoeg. Dat weet de speler ook. ““Als ik elke week zou scoren, zou ik hier niet spelen. Maar het klopt dat mijn statistieken absoluut beter moeten”, vertelt hij aan Het Belang van Limburg. 

Degradatie uit den boze

Brahimi heeft er ook baat bij dat STVV niet degradeert. Dat zou immers niet fraai staan op zijn cv. Voor de speler is het ook belangrijk dat hij met een goede status terugkeert naar OGC Nice, zodat hij nadien wellicht een andere goede club kan vinden.

"Het zou een catastrofe zijn. Voor mij, de andere spelers, de clubleden, de supporters, zelfs voor onze vrouwen en onze families zou dat een bijzonder slechte zaak zijn. We hopen dat de twaalfde er ons mee door sleurt zaterdag. We hebben hen nodig”, aldus de speler.

STVV telt één punt minder dan Cercle Brugge. Mits een zege is STVV dus virtueel voor even veilig. Het zou heel de club alvast een boost geven. We kijken nu al uit naar deze degradatiekraker.

Gaat STVV zich redden?

Meest recent

Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

2
2
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

8
8
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

66
66
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

70
70
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

59
59
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

146
146
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

41
41
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

80
80
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

34
34
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

191
191
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

139
139
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

167
167
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

58
58
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

78
78
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

615
615
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

394
394
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

605
605
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

433
433
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

321
321
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

133
133
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

121
121
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

388
388
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

194
194
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

302
302
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

375
375

Meer sportnieuws