Druk neemt toe bij STVV: "Zou catastrofe zijn"

door
Druk neemt toe bij STVV:

Bij STVV staat er, net als bij de andere ploegen onderaan, druk op de ketel. Vandaag moeten ze aan de bak tegen Cercle Brugge en die match kunnen ze maar beter winnen op Stayen. Billal Brahimi beseft dat het money time is.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Brahimi moet opstaan bij STVV

STVV huurt Brahimi van OGC Nice en heeft een aankoopoptie van 4 miljoen euro. De kans is echter klein dat ze die gaan lichten, ook als ze zich weten te handhaven. De aanvallende middenvelder begon sterk, maar deemsterde nadien wat weg.

Met 1 goal en 3 assists zijn de statistieken niet goed genoeg. Dat weet de speler ook. ““Als ik elke week zou scoren, zou ik hier niet spelen. Maar het klopt dat mijn statistieken absoluut beter moeten”, vertelt hij aan Het Belang van Limburg. 

Degradatie uit den boze

Brahimi heeft er ook baat bij dat STVV niet degradeert. Dat zou immers niet fraai staan op zijn cv. Voor de speler is het ook belangrijk dat hij met een goede status terugkeert naar OGC Nice, zodat hij nadien wellicht een andere goede club kan vinden.

"Het zou een catastrofe zijn. Voor mij, de andere spelers, de clubleden, de supporters, zelfs voor onze vrouwen en onze families zou dat een bijzonder slechte zaak zijn. We hopen dat de twaalfde er ons mee door sleurt zaterdag. We hebben hen nodig”, aldus de speler.

STVV telt één punt minder dan Cercle Brugge. Mits een zege is STVV dus virtueel voor even veilig. Het zou heel de club alvast een boost geven. We kijken nu al uit naar deze degradatiekraker.

Gaat STVV zich redden?

Meest recent

'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

7
7
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

127
127
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

37
37
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

404
404
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

79
79
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

146
146
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

199
199
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

89
89
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

237
237
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

287
287
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

60
60
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

34
34
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

817
817
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

87
87
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

147
147
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

668
668
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

351
351
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

258
258
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

614
614
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

419
419
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

380
380
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

90
90
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

810
810
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

277
277
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

145
145

Meer sportnieuws