KV Oostende denkt mogelijk aan Luc Devroe om de vacante functie van technisch directeur in te vullen. Dat schrijft
Het Nieuwsblad maandag. Devroe zat afgelopen zaterdag in de tribune tijdens het duel tussen Lierse en KV Oostende (0-2).
De promovendus is onder leiding van sterke man Marc Coucke al een tijdje op zoek naar een nieuwe technisch directeur. In een kort verleden viel de naam van Georges Leekens in de wandelgangen, maar nu staat ook Devroe hoog op het verlanglijstje. Devroe zit momenteel werkloos thuis, nadat hij onlangs zijn contract bij Roeselare ontbond.
Devroe bekleedde in het verleden ook al een sportieve functie binnen Oostende. Van 1998 tot 2001 was hij er immers aan de slag als manager. Nadien ging hij onder meer aan de slag bij
Club Brugge. Onlangs werd ook RSC
Anderlecht in verband gebracht met Devroe.