'Ulderink out: Antwerp opent jacht op nieuwe coach'

door
'Ulderink out: Antwerp opent jacht op nieuwe coach'

Met de play-offs in zich besloot Antwerp om abrupt afscheid te nemen van Jonas De Roeck, maar met een schamele één op 12 is er sindsdien geen sprake van een zogenaamd shockeffect. En dus lijken ook de dagen van zijn opvolger Andries Ulderink reeds geteld.

Als voormalig assistent van Mark van Bommel veroverde de 55-jarige Nederlander, die een uitstekende band heeft met directeur voetbalzaken Marc Overmars, destijds mee 'Den Dubbel' op de Bosuil. Toch was zijn aanstelling voor velen een verrassing. Tenslotte had Ulderink vrij weinig ervaring als hoofdcoach.

Ulderink out ...

Nochtans was zijn aanwerving duidelijk een beslissing met het oog op de korte termijn, zo bleek ook uit het contract waaronder hij zijn kribbel zette. Ulderink tekende slechts tot het einde van het seizoen, een overeenkomst die natuurlijk eventueel nog kon worden verlengd indien hij meteen succes kon boeken.

Alleen dreigt dat dus niet het geval te worden. Zelf weigert Ulderink om uitspraken te doen over zijn toekomst, maar volgens Het Nieuwsblad zou zijn comeback in Deurne-Noord wel eens van korte duur kunnen worden. Het stamnummer één zou namelijk reeds op zoek zijn naar een nieuwe T1 voor volgend jaar.

Vanhaezebrouck in?

"Club Brugge is voorlopig niet op zoek naar een nieuwe trainer maar Antwerp wel", stelt de krant naar aanleiding van Alfred Schreuder zijn recente bezoek aan de Bosuil. De ex-coach van Blauw-Zwart is naar eigen zeggen weliswaar geen kandidaat, maar straks lijkt de vacature daar dus opnieuw open te staan.

Wie er dan wél op de shortlist van de Great Old prijkt is voorlopig niet bekend. Hier en daar wordt Hein Vanhaezebrouck wel al naar voren geschoven als de gedoodverfde favoriet om het roer over te nemen. Naar verluidt zou eigenaar Paul Gheysens dat idee alleszins genegen zijn. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

JOUW MENING TELT:
Ulderink verdient volgend seizoen sowieso nog een kans bij RAFC

Meest recent

Nieuwe Denkey? Cercle-spits schittert op prestigieus toernooi

Cercle Brugge blikt terug op een lastig seizoen, waarin het uiteindelijk maar op het nippertje ...

8
8
'Geraerts neemt meteen oude bekende mee naar nieuwe club'

De voorbije weken werd er hard getrokken aan de mouw van Karel Geraerts, die klaar was om weer aan ...

42
42
'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

171
171
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

252
252
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

132
132
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

189
189
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

273
273
Antwerp-fans duidelijk: "Haal hem als nieuwe coach"

Royal Antwerp FC is allerminst klaar voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft na ...

690
690
"Hij wil liefst weg" - extra vertrekker bij Anderlecht

Binnen een week wordt bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen ingezet. Maar de ...

395
395
'Barça heeft buik vol: spraakmakende transfer Ter Stegen'

Marc-André Ter Stegen was jarenlang de vaste nummer één bij FC Barcelona. Maar ...

107
107
Club strikt ruwe diamant: experts verrast na transfer

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt. Al haalde de ...

1073
1073
'Afscheid met prijs: Son maakt verrassende transfer'

Tottenham Hotspur FC won afgelopen seizoen de Europa League en pakte zo zijn eerste prijs in ...

206
206
KVM lanceert transferoffensief: "Vier à vijf aanwinsten nabij"

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League beginnen komende week al aan de voorbereiding op het ...

497
497
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Tzolis'

De landstitel zat er uiteindelijk niet in, voorts heeft Club Brugge een sterk seizoen achter de ...

884
884
Sensationele wending: Marc Brys nieuwe coach Ronaldo?

Marc Brys werkte de voorbije jaren in helse omstandigheden als bondscoach van Kameroen. Maar ...

165
165
'Anderlecht-vertrek Dolberg: voorwaarden zijn bekend'

Op de Raad van Bestuur werd afgelopen dinsdag beslist dat RSC Anderlecht extra middelen zal ...

729
729
'Liverpool niet te houden: derde topaanwinst vlak na Wirtz'

Liverpool FC verzekerde zich afgelopen seizoen van zijn 20ste landstitel, in de komende jaargang wil ...

124
124
België zet zich schrap: Wullaert bereidt zich voor op grootste strijd

Binnenkort staat er voor de Red Flames een uiterst belangrijk tornooi op het programma. Vanaf begin ...

81
81
'Renard drukt door: Anderlecht op zucht van vierde zomeraanwinst'

Binnen een dikke week begint RSC Anderlecht aan de voorbereiding op het komende seizoen. Hoofdcoach ...

578
578
Miljoenenwinst voor Frank Rijkaard: Eén slimme investering

Frank Rijkaard is nog steeds een ronkende naam in de voetbalwereld. De Nederlander kende een ...

117
117
'Karel Geraerts heeft verrassende nieuwe club beet'

Het Europese seizoen in het clubvoetbal zit erop, de voorbereiding op de komende jaargang gaat ...

303
303
'Sportief directeur gecharmeerd: Napoli wil toeslaan bij Club'

Club Brugge KV beleefde tot dusver een redelijk rustige transferzomer, maar daar komt in de volgende ...

459
459
"Heel zwaar voor hem" - trio in problemen bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben het eerste luik van hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 achter de rug. ...

635
635
Antwerp baalt: bliksemvertrek Chery in kannen en kruiken

Antwerp FC heeft een teleurstellende week achter de rug. Vrijdag raakte bekend dat de Great Old ...

293
293
'Genk houdt tweede JPL-smaakmaker in transfervizier'

KRC Genk treedt komend seizoen opnieuw aan in Europa en kan dus nog wat versterking in de breedte ...

466
466

Meer sportnieuws