'Peter Verbeke weigert enorm verrassende aanbieding'

door
'Peter Verbeke weigert enorm verrassende aanbieding'

Peter Verbeke had de kans om RSC Anderlecht te verlaten de afgelopen dagen. De huidige Talent Director van de Brusselaars zat aan tafel met een club om er sportief directeur te worden. Die transfer gaat echter niet door.

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Verbeke sprak met Dinamo Zagreb

Verbeke had een gesprek met Dinamo Zagreb, dat hem als sportief directeur wenste aan te trekken. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Verbeke, in het verleden al eens genoemd bij Genoa, deed zijn plannen en werkwijze uit de doeken en Dinamo Zagreb was gecharmeerd. Toch komt het niet tot een transfer.

Verbeke is naar eigen zeggen niet op zoek naar een nieuwe job en dan is er ook de familiale kwestie. Naar Kroatië verhuizen zou niet makkelijk geweest zijn. Verbeke blijft dus werkzaam bij Anderlecht.

Aan de slag op Neerpede

Voor Verbeke is er ook nood aan stabiliteit in zijn carrière. Hij werkte al bij Club Brugge en AA Gent, en bij die laatste club haalde Anderlecht hem weg. Hij werd sportief directeur in Brussel en ook CEO, maar dat was geen geweldig succes. Na de komst van Jesper Fredberg verdween hij even bij de Belgische recordkampioen.

Maar kort nadien, nadat hij een tijdje voor Double Pass werkte, stond hij er terug en werd hij voorgesteld als Academy Head of Talent & Innovation, aan de zijde van Henk Mariman en Mikkel Hemmersam. Die laatste twee vertrokken al snel en onlangs maakte RSCA nog maar eens een nieuw organigram bekend op Neerpede. Verbeke is er nu Talent Director, onder leiding van Chief Academy Tim Borguet.

Goede zaak voor RSCA dat hij blijft?

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

23
23
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

63
63
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

27
27
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

50
50
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

34
34
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

233
233
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

238
238
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

138
138
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

64
64
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

210
210
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

123
123
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

410
410
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

67
67
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

58
58
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

64
64
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

287
287
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

277
277
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

44
44
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

236
236
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

151
151
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

451
451
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

68
68
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

273
273
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1430
1430
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

454
454

Meer sportnieuws