Antwerp lonkt naar topdeal: "10 miljoen euro?"

772 stemmen
Antwerp lonkt naar topdeal:

Bij Royal Antwerp FC gaan ze in de zomer weer heel wat spelers van de hand doen. De Great Old heeft geld nodig en één van de jongens die zeker gaat vertrekken, is Zeno Van Den Bosch. Hij sprak over zijn toekomst in De Zondag.

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Transfer aanstaande bij Antwerp

Van Den Bosch heeft nog maar een contract tot medio 2026. Een transfer is dus nodig, want Antwerp wil niet het risico nemen dat hij volgend jaar de Bosuil gratis gaat verlaten. Dat is geen optie voor de Great Old. Een vertrek is aanstaande.

"Dat is toch nog niet zeker? Ik weet het echt nog niet. Dat Antwerp 10 miljoen euro vroeg in januari? Van die cijfers weet ik niets. Ik wil me eerst nog focussen op de komende negen wedstrijden en wil van mijn management niet eens horen van welke interesse ook”, zei de verdediger daarover.

Rode Duivels

Torino, Bologna en Borussia Mönchengladbach werden in 2024 al eens genoemd. Voorlopig is het wel een stuk rustiger geworden omtrent dergelijke transfergeruchten. Van Den Bosch heeft ook een ander doel dan een toptransfer te versieren.

Hij hoopt mee te gaan naar het WK 2026, al staat hij nog laag in de rangorde bij Rudi Garcia. De verdediger van Antwerp heeft echter grote ambities. Dat gaf hij duidelijk aan.

"Rode Duivel? Ik ga er in elk geval keihard voor werken. Het is een droom om er op het WK 2026 bij te zijn. En eerlijk, ik heb voldoende zelfvertrouwen om te denken dat ik daar ooit wel zal staan”, aldus de verdediger.

Zal hij Antwerp in de zomer verlaten?

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

172
172
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

734
734
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

24
24
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

289
289
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

94
94
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

251
251
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

457
457
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

131
131
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

101
101
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

243
243
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

187
187
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

187
187
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

623
623
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

491
491
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

541
541
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

233
233
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

829
829
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

698
698
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

159
159
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

263
263
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

480
480

Meer sportnieuws