Odoi: "Ben er zeker van dat ze dit bij Club Brugge dachten"

door
Odoi:

Antwerp FC blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs. Zondagmiddag leek de Great Old nochtans op weg naar een straffe comeback tegen Club Brugge. Maar uiteindelijk bleef het op een 2-3-nederlaag steken.

Na een teleurstellende reeks van 3 op 15 en de zware pandoering van vorige week op het veld van Union SG, wou Antwerp voor eigen volk aanknopen met een goed resultaat tegen de grote rivaal uit Brugge. Maar al in de openingsminuten liep het meteen fout. Zo zette Ferran Jutgla de bezoekers al snel op voorsprong.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

Totale ommekeer blijft uit

Club bleef daarna baas over de wedstrijd en werden zelden in verlegenheid gebracht. Na een knappe rush wist Ardon Jashari ook voor de verdiende 0-2 te zorgen. En in de extra tijd van de eerste helft leek Christos Tzolis de wedstrijd helemaal op slot te doen met een afgeweken schot: 0-3-ruststand.

Bij de start van de tweede periode bleef Club baas. Tot Vincent Janssen na een uur spelen voor de 1-3 zorgde en Michel-Ange Balikwisha niet veel later de aansluitingstreffer binnen trapte. Een totale ommekeer leek zo in de maak. Maar daar slaagde Antwerp, in tegenstelling tot in de reguliere competitie, niet in: 2-3-eindstand.

"Kunnen iedereen pijn doen"

Opnieuw dus geen punten voor RAFC, al zat dat er in de slotfase wel degelijk in. "Eens we de 1-3-scoorden, hebben we – met een aantal wissels – gezegd: ‘f*ck it.’ Het is hier nooit gedaan. Toen het 3-2 werd, ben ik er zeker van dat ze bij Brugge dachten: ‘sh*t, niet weer.’ Jammer genoeg mocht het niet zijn", reageerde Denis Odoi bij Gazet van Antwerpen.

Ondertussen wacht Antwerp al zes matchen op een nieuwe zege. Toch behoudt Odoi het vertrouwen. "Dat is zo, maar we hebben er nog acht te spelen. Hopelijk kunnen we er nog acht winnen. Als we met dit spel Brugge pijn kunnen doen, dan kunnen we iedereen pijn doen. Maar dan moeten we het wel laten zien."

Antwerp gaat de vierde plaats pakken ...

Meest recent

Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

17
17
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

23
23
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

25
25
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

54
54
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

195
195
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

41
41
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

171
171
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

56
56
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

51
51
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

225
225
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

416
416
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

376
376
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

104
104
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

368
368
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

54
54
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

140
140
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

121
121
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

272
272
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

153
153
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

149
149
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

55
55
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

232
232
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

651
651
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

514
514

Meer sportnieuws