Odoi: "Ben er zeker van dat ze dit bij Club Brugge dachten"

321 stemmen
Odoi:

Antwerp FC blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs. Zondagmiddag leek de Great Old nochtans op weg naar een straffe comeback tegen Club Brugge. Maar uiteindelijk bleef het op een 2-3-nederlaag steken.

Na een teleurstellende reeks van 3 op 15 en de zware pandoering van vorige week op het veld van Union SG, wou Antwerp voor eigen volk aanknopen met een goed resultaat tegen de grote rivaal uit Brugge. Maar al in de openingsminuten liep het meteen fout. Zo zette Ferran Jutgla de bezoekers al snel op voorsprong.

LEES OOK: Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Totale ommekeer blijft uit

Club bleef daarna baas over de wedstrijd en werden zelden in verlegenheid gebracht. Na een knappe rush wist Ardon Jashari ook voor de verdiende 0-2 te zorgen. En in de extra tijd van de eerste helft leek Christos Tzolis de wedstrijd helemaal op slot te doen met een afgeweken schot: 0-3-ruststand.

Bij de start van de tweede periode bleef Club baas. Tot Vincent Janssen na een uur spelen voor de 1-3 zorgde en Michel-Ange Balikwisha niet veel later de aansluitingstreffer binnen trapte. Een totale ommekeer leek zo in de maak. Maar daar slaagde Antwerp, in tegenstelling tot in de reguliere competitie, niet in: 2-3-eindstand.

"Kunnen iedereen pijn doen"

Opnieuw dus geen punten voor RAFC, al zat dat er in de slotfase wel degelijk in. "Eens we de 1-3-scoorden, hebben we – met een aantal wissels – gezegd: ‘f*ck it.’ Het is hier nooit gedaan. Toen het 3-2 werd, ben ik er zeker van dat ze bij Brugge dachten: ‘sh*t, niet weer.’ Jammer genoeg mocht het niet zijn", reageerde Denis Odoi bij Gazet van Antwerpen.

Ondertussen wacht Antwerp al zes matchen op een nieuwe zege. Toch behoudt Odoi het vertrouwen. "Dat is zo, maar we hebben er nog acht te spelen. Hopelijk kunnen we er nog acht winnen. Als we met dit spel Brugge pijn kunnen doen, dan kunnen we iedereen pijn doen. Maar dan moeten we het wel laten zien."

🚀

Antwerp gaat de vierde plaats pakken ...

Meest recent

American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

7
7
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

41
41
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

33
33
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

34
34
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

93
93
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

87
87
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

87
87
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

77
77
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

109
109
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

36
36
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

92
92
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

170
170
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

225
225
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

536
536
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

179
179
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

492
492
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

878
878
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

380
380
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

180
180
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

719
719
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

614
614
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

187
187

Meer sportnieuws