Odoi: "Ben er zeker van dat ze dit bij Club Brugge dachten"

door
Odoi:

Antwerp FC blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs. Zondagmiddag leek de Great Old nochtans op weg naar een straffe comeback tegen Club Brugge. Maar uiteindelijk bleef het op een 2-3-nederlaag steken.

Na een teleurstellende reeks van 3 op 15 en de zware pandoering van vorige week op het veld van Union SG, wou Antwerp voor eigen volk aanknopen met een goed resultaat tegen de grote rivaal uit Brugge. Maar al in de openingsminuten liep het meteen fout. Zo zette Ferran Jutgla de bezoekers al snel op voorsprong.

LEES OOK: Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

Totale ommekeer blijft uit

Club bleef daarna baas over de wedstrijd en werden zelden in verlegenheid gebracht. Na een knappe rush wist Ardon Jashari ook voor de verdiende 0-2 te zorgen. En in de extra tijd van de eerste helft leek Christos Tzolis de wedstrijd helemaal op slot te doen met een afgeweken schot: 0-3-ruststand.

Bij de start van de tweede periode bleef Club baas. Tot Vincent Janssen na een uur spelen voor de 1-3 zorgde en Michel-Ange Balikwisha niet veel later de aansluitingstreffer binnen trapte. Een totale ommekeer leek zo in de maak. Maar daar slaagde Antwerp, in tegenstelling tot in de reguliere competitie, niet in: 2-3-eindstand.

"Kunnen iedereen pijn doen"

Opnieuw dus geen punten voor RAFC, al zat dat er in de slotfase wel degelijk in. "Eens we de 1-3-scoorden, hebben we – met een aantal wissels – gezegd: ‘f*ck it.’ Het is hier nooit gedaan. Toen het 3-2 werd, ben ik er zeker van dat ze bij Brugge dachten: ‘sh*t, niet weer.’ Jammer genoeg mocht het niet zijn", reageerde Denis Odoi bij Gazet van Antwerpen.

Ondertussen wacht Antwerp al zes matchen op een nieuwe zege. Toch behoudt Odoi het vertrouwen. "Dat is zo, maar we hebben er nog acht te spelen. Hopelijk kunnen we er nog acht winnen. Als we met dit spel Brugge pijn kunnen doen, dan kunnen we iedereen pijn doen. Maar dan moeten we het wel laten zien."

Antwerp gaat de vierde plaats pakken ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

9
9
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

8
8
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

41
41
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

75
75
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

245
245
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

252
252
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

161
161
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

197
197
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

179
179
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

102
102
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

117
117
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

167
167
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

442
442
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

371
371
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

269
269
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

132
132
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

421
421
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

93
93
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

805
805
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

283
283
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

227
227
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

174
174
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

415
415
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws