Odoi: "Ben er zeker van dat ze dit bij Club Brugge dachten"

door
Odoi:

Antwerp FC blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs. Zondagmiddag leek de Great Old nochtans op weg naar een straffe comeback tegen Club Brugge. Maar uiteindelijk bleef het op een 2-3-nederlaag steken.

Na een teleurstellende reeks van 3 op 15 en de zware pandoering van vorige week op het veld van Union SG, wou Antwerp voor eigen volk aanknopen met een goed resultaat tegen de grote rivaal uit Brugge. Maar al in de openingsminuten liep het meteen fout. Zo zette Ferran Jutgla de bezoekers al snel op voorsprong.

LEES OOK: Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Totale ommekeer blijft uit

Club bleef daarna baas over de wedstrijd en werden zelden in verlegenheid gebracht. Na een knappe rush wist Ardon Jashari ook voor de verdiende 0-2 te zorgen. En in de extra tijd van de eerste helft leek Christos Tzolis de wedstrijd helemaal op slot te doen met een afgeweken schot: 0-3-ruststand.

Bij de start van de tweede periode bleef Club baas. Tot Vincent Janssen na een uur spelen voor de 1-3 zorgde en Michel-Ange Balikwisha niet veel later de aansluitingstreffer binnen trapte. Een totale ommekeer leek zo in de maak. Maar daar slaagde Antwerp, in tegenstelling tot in de reguliere competitie, niet in: 2-3-eindstand.

"Kunnen iedereen pijn doen"

Opnieuw dus geen punten voor RAFC, al zat dat er in de slotfase wel degelijk in. "Eens we de 1-3-scoorden, hebben we – met een aantal wissels – gezegd: ‘f*ck it.’ Het is hier nooit gedaan. Toen het 3-2 werd, ben ik er zeker van dat ze bij Brugge dachten: ‘sh*t, niet weer.’ Jammer genoeg mocht het niet zijn", reageerde Denis Odoi bij Gazet van Antwerpen.

Ondertussen wacht Antwerp al zes matchen op een nieuwe zege. Toch behoudt Odoi het vertrouwen. "Dat is zo, maar we hebben er nog acht te spelen. Hopelijk kunnen we er nog acht winnen. Als we met dit spel Brugge pijn kunnen doen, dan kunnen we iedereen pijn doen. Maar dan moeten we het wel laten zien."

Antwerp gaat de vierde plaats pakken ...

Meest recent

Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

8
8
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

48
48
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

126
126
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

88
88
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

106
106
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

306
306
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

480
480
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

195
195
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

77
77
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

76
76
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

105
105
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

342
342
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

55
55
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

478
478
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

275
275
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

392
392
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

36
36
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

83
83
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

146
146
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

491
491
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

178
178

Meer sportnieuws