‘Overmars heeft lijstje klaar: drie prioriteiten onthuld’

door
‘Overmars heeft lijstje klaar: drie prioriteiten onthuld’

Royal Antwerp FC staat komende zomer voor een transformatie. De financiële situatie op de Bosuil laat niet toe dat er géén spelers verkocht moeten worden. Net zoals afgelopen mercato’s worden er verschillende vertrekkers verwacht. Volgens Het Laatste Nieuws hebben Marc Overmars en Sven Jaecques hun lijstje al klaar.

In de verdediging zijn er grote zorgen voor volgend seizoen. Aanvoerder Toby Alderweireld stopt aan het einde van het seizoen en kompaan Zeno Van den Bosch staat voor een knaltransfer omdat hij zijn laatste contractjaar ingaat. Rosen Bozhinov ging afgelopen speeldag nog zwaar de mist in tegen Union SG en lijkt nog niet klaar voor een basisplaats.

LEES OOK: 'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Twee prioriteiten

De backposities zijn dan weer wel klaar. Olivier Deman zal terug naar Werder Bremen keren, maar Jelle Bataille verlengde zijn contract en Daam Foulon komt over van KV Mechelen. Centraal is echter een ander paar mouwen. ‘Er worden twee direct inzetbare verdedigers gezocht. Marc Overmars en Sven Jaecques hebben hun lijstje klaar’, klinkt het.

Voorlopig ontving Antwerp nog géén bod voor Van den Bosch, maar… ‘De compagnon van Alderweireld centraal achterin gaat deze zomer zijn laatste contractjaar in. Dat betekent: verlengen of vertrekken, zodat hij de club nog iets opbrengt. Van den Bosch zelf, die al langer schermt met interesse van Borussia Mönchengladbach, lijkt zelf te neigen naar dat laatste.’

Benitez behouden

Antwerp wil naast twee verdedigende versterkingen ook werk maken van Mauricio Benitez. De 21-jarige Argentijn wordt geleend van Boca Juniors. The Great Old wil hem absoluut behouden. ‘In welke vorm moet nog blijken: de Argentijn nog een seizoen huren, zoals is overeengekomen, of hem al definitief overnemen van Boca Juniors behoren allebei tot de mogelijkheden. Hij heeft het potentieel om een smaakmaker te worden.’

Geoffrey Hairemans keert terug naar de Bosuil, maar mogelijk moet Antwerp ook nog op zoek naar vervanging voor Tjarron Chery. De 36-jarige middenvelder kent een topseizoen. Het Midden-Oosten lonkte eerder al voor de Nederlander. ‘Het valt niet uit te sluiten dat hij zijn productief seizoen - vijftien goals en negen assists - in de herfst van zijn carrière wil verzilveren met een lucratieve transfer.’

Vind jij het transferbeleid van Antwerp geslaagd?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

82
82
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

23
23
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

140
140
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

226
226
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

610
610
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

120
120
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

38
38
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

352
352
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

95
95
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

556
556
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

551
551
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

415
415
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

61
61
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1064
1064
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

305
305
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

450
450
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1244
1244
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

117
117
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

234
234
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

364
364
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

126
126
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

500
500
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

377
377
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws