‘Overmars heeft lijstje klaar: drie prioriteiten onthuld’

door
‘Overmars heeft lijstje klaar: drie prioriteiten onthuld’

Royal Antwerp FC staat komende zomer voor een transformatie. De financiële situatie op de Bosuil laat niet toe dat er géén spelers verkocht moeten worden. Net zoals afgelopen mercato’s worden er verschillende vertrekkers verwacht. Volgens Het Laatste Nieuws hebben Marc Overmars en Sven Jaecques hun lijstje al klaar.

In de verdediging zijn er grote zorgen voor volgend seizoen. Aanvoerder Toby Alderweireld stopt aan het einde van het seizoen en kompaan Zeno Van den Bosch staat voor een knaltransfer omdat hij zijn laatste contractjaar ingaat. Rosen Bozhinov ging afgelopen speeldag nog zwaar de mist in tegen Union SG en lijkt nog niet klaar voor een basisplaats.

LEES OOK: Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Twee prioriteiten

De backposities zijn dan weer wel klaar. Olivier Deman zal terug naar Werder Bremen keren, maar Jelle Bataille verlengde zijn contract en Daam Foulon komt over van KV Mechelen. Centraal is echter een ander paar mouwen. ‘Er worden twee direct inzetbare verdedigers gezocht. Marc Overmars en Sven Jaecques hebben hun lijstje klaar’, klinkt het.

Voorlopig ontving Antwerp nog géén bod voor Van den Bosch, maar… ‘De compagnon van Alderweireld centraal achterin gaat deze zomer zijn laatste contractjaar in. Dat betekent: verlengen of vertrekken, zodat hij de club nog iets opbrengt. Van den Bosch zelf, die al langer schermt met interesse van Borussia Mönchengladbach, lijkt zelf te neigen naar dat laatste.’

Benitez behouden

Antwerp wil naast twee verdedigende versterkingen ook werk maken van Mauricio Benitez. De 21-jarige Argentijn wordt geleend van Boca Juniors. The Great Old wil hem absoluut behouden. ‘In welke vorm moet nog blijken: de Argentijn nog een seizoen huren, zoals is overeengekomen, of hem al definitief overnemen van Boca Juniors behoren allebei tot de mogelijkheden. Hij heeft het potentieel om een smaakmaker te worden.’

Geoffrey Hairemans keert terug naar de Bosuil, maar mogelijk moet Antwerp ook nog op zoek naar vervanging voor Tjarron Chery. De 36-jarige middenvelder kent een topseizoen. Het Midden-Oosten lonkte eerder al voor de Nederlander. ‘Het valt niet uit te sluiten dat hij zijn productief seizoen - vijftien goals en negen assists - in de herfst van zijn carrière wil verzilveren met een lucratieve transfer.’

Vind jij het transferbeleid van Antwerp geslaagd?

Meest recent

Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

15
15
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

247
247
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

79
79
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

16
16
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

202
202
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

29
29
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

260
260
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

114
114
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

289
289
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

199
199
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

295
295
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

99
99
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

431
431
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

494
494
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

607
607
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

300
300
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

212
212
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

294
294
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

75
75
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

239
239
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

130
130
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

280
280
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

505
505
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

355
355
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

298
298

Meer sportnieuws