Voor wie het nog niet wist, Michy Batshuayi, momenteel een van de beste spitsen in België, voetbalde ooit nog één seizoen bij RSC
Anderlecht. Dat was in 2006, toen Batshuayi als 13-jarige aanvaller bij de jeugd van
Paars-Wit speelde.
"Wat snelheid en power betreft, was Michy toen al een opvallende kerel", zegt zijn toenmalige trainer Yannick Ferrera. "Alleen was hij nog niet kalm genoeg voor doel. Zijn houding zorgde wel voor problemen, want ik moest hem meer dan eens naar binnen sturen."
"Vooral omdat hij de training niet altijd serieus nam. Als dominante persoonlijkheid was hij een van de leiders van de groep, maar hij trok de anderen soms mee in negatieve zin", aldus nog Ferrera. Batshuayi werd uiteindelijk wegens onhandelbaar gedrag doorgestuurd bij Anderlecht, waarna hij via FC Brussels bij Standard terechtkwam.
LEES OOK:
Kassa rinkelt: Anderlecht is Saliba definitief kwijt