'Club Brugge houdt hart vast na Ordoñez-ontwikkelingen'

door
'Club Brugge houdt hart vast na Ordoñez-ontwikkelingen'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met enkele topaffiches. Titelverdediger Club Brugge bijvoorbeeld, krijgt het bezoek van recordkampioen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt dan ook dat de internationals tijdig en vooral gezond terugkeren.

De Bruggelingen zijn bezig aan een sterk seizoen en maakten vooral indruk in de Champions League. Logischerwijs zag Blauw-Zwart dan weer heel wat internationals uitzwaaien. Men wist de vermoeide Ardon Jashari weliswaar in Brugge te houden, tien andere leden van de A-kern vertrokken wel.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

Viertal nog aan de bak

Het merendeel van die internationals heeft hun opdrachten inmiddels achter de rug. Hans Vanaken, Maxim De Cuyper en Brandon Mechele verzekerden zich met België van het behoud in de A-divisie van de Nations League. Christos Tzolis promoveerde met Griekenland naar die A-divisie. Jorne Spileers en Romeo Vermant maakten minuten op stage met de Belgische U21.

Andere internationals kunnen nog in actie komen. Raphael Onyedika en Chemsdine Talbi werken dinsdag nog WK-kwalificatiewedstrijden af met respectievelijk Nigeria en Marokko. Het Zweden van Gustaf Nilsson staat voor een oefenpot tegen Noord-Ierland. Daarnaast is het vooral uitkijken naar Joel Ordoñez.

Miraculeuze genezing?

De verdediger moest zich tijdens de huidige interland-periode melden bij de nationale ploeg van Ecuador voor WK-kwalificatieduels tegen Venezuela en Chili. Tijdens dat eerste duel viel hij echter geblesseerd uit en werd zelfs met een draagberrie van het veld gedragen. Even werd dan ook gevreesd voor een vervelende blessure, maar de schade blijkt mee te vallen.

Volgens de Ecuadoraanse bondscoach ging het louter om een contractuur. Daar is hij blijkbaar erg snel van hersteld. Verschillende lokale media, waaronder ESPN, voorspellen zelfs dat Ordoñez dinsdagnacht gewoon weer in de basis zal starten tegen Chili. Het lijkt echter een groot risico om hem meteen weer te laten opdraven vanaf de aftrap. Club zal de ontwikkelingen dus met een bang hartje volgen en kruist uiteraard de vingers dat hij zijn blessure niet verergerd.

Het seizoen telt te veel interland-periodes ...

Meest recent

Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

42
42
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

111
111
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

235
235
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

129
129
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

147
147
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

95
95
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

246
246
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

613
613
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

175
175
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

139
139
'Lammens grijnst: United dropte heuse transferbom'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

132
132
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

168
168
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

283
283
Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

34
34
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

265
265
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

343
343
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

101
101
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

218
218
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

189
189
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

195
195
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

499
499
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

476
476
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

30
30
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

84
84
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

1065
1065

Meer sportnieuws