Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

door
Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

Club Brugge zal bij de start van de Champions' Play-Offs meteen vol aan de bak moeten. Zo opent Blauw-Zwart de nacompetitie met een clash tegen RSC Anderlecht. Dan zal het normaal gezien terug op Simon Mignolet kunnen rekenen.

Club won zondag met 4-2 van Charleroi, maar bij de start van de tweede helft hielden de aanwezigen in het Jan Breydel-stadion collectief de adem in. Tijdens een tegenaanval van de Carolo's, werd Jeremy Petris op doel afgestuurd. De vleugelback had daarbij weinig aandacht voor de uitkomende Mignolet, waardoor een zware botsing ontstond.

De doelman raakte daarbij vol de schouder van Petris en bleef roerloos liggen. Naar verluidt was hij zelfs even buiten bewustzijn. De medische omkadering snelde dan ook toe om hem van de eerste zorgen te voorzien. Na de nodige stabilisatiewerken, werd Mignolet op een draagberrie de catacomben afgevoerd.

LEES OOK: 'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Fit voor PO's

Vervolgens werd hij meteen overgebracht naar het ziekenhuis voor de eerste onderzoeken. Daar ging het gelukkig al wat beter met de doelman, zo blijkt uit een update die Club deelde via zijn officiële kanalen. Er werden ook geen breuken vastgesteld op het eerste zicht, maar er is wel sprake van een zware hersenschudding.

Inmiddels raakte echter bekend dat Mignolet snel weer kan hervatten. Dat bevestigt nu ook zijn broer Wouter tegenover Het Nieuwsblad. "De start van de play-offs komt in geen geval in gevaar. Hij zal vrij snel weer de oude zijn", klinkt het geruststellend.

Geen schrik

Overigens is het niet de eerste keer dat Mignolet betrokken raakt bij zo'n botsing. Zijn broer is er dan ook van overtuigd dat incident niet zal blijven nazinderen. "Simon kennende zal hij geen schrik hebben de volgende keer dat hij het veld opstapt. Hij weet dat hij dan de knop moet omdraaien. Het blijft zijn job hè. Al is dat makkelijker gezegd dan gedaan", aldus Wouter Mignolet.

Mignolet is momenteel nog steeds de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

53
53
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

161
161
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

138
138
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

57
57
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

67
67
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

212
212
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

206
206
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

63
63
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

97
97
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

368
368
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

305
305
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

193
193
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

335
335
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

947
947
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

114
114
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

227
227
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

375
375
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

200
200
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

68
68
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws