Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

226 stemmen
Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

Club Brugge zal bij de start van de Champions' Play-Offs meteen vol aan de bak moeten. Zo opent Blauw-Zwart de nacompetitie met een clash tegen RSC Anderlecht. Dan zal het normaal gezien terug op Simon Mignolet kunnen rekenen.

Club won zondag met 4-2 van Charleroi, maar bij de start van de tweede helft hielden de aanwezigen in het Jan Breydel-stadion collectief de adem in. Tijdens een tegenaanval van de Carolo's, werd Jeremy Petris op doel afgestuurd. De vleugelback had daarbij weinig aandacht voor de uitkomende Mignolet, waardoor een zware botsing ontstond.

De doelman raakte daarbij vol de schouder van Petris en bleef roerloos liggen. Naar verluidt was hij zelfs even buiten bewustzijn. De medische omkadering snelde dan ook toe om hem van de eerste zorgen te voorzien. Na de nodige stabilisatiewerken, werd Mignolet op een draagberrie de catacomben afgevoerd.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Fit voor PO's

Vervolgens werd hij meteen overgebracht naar het ziekenhuis voor de eerste onderzoeken. Daar ging het gelukkig al wat beter met de doelman, zo blijkt uit een update die Club deelde via zijn officiële kanalen. Er werden ook geen breuken vastgesteld op het eerste zicht, maar er is wel sprake van een zware hersenschudding.

Inmiddels raakte echter bekend dat Mignolet snel weer kan hervatten. Dat bevestigt nu ook zijn broer Wouter tegenover Het Nieuwsblad. "De start van de play-offs komt in geen geval in gevaar. Hij zal vrij snel weer de oude zijn", klinkt het geruststellend.

Geen schrik

Overigens is het niet de eerste keer dat Mignolet betrokken raakt bij zo'n botsing. Zijn broer is er dan ook van overtuigd dat incident niet zal blijven nazinderen. "Simon kennende zal hij geen schrik hebben de volgende keer dat hij het veld opstapt. Hij weet dat hij dan de knop moet omdraaien. Het blijft zijn job hè. Al is dat makkelijker gezegd dan gedaan", aldus Wouter Mignolet.

Mignolet is momenteel nog steeds de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

8
8
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

54
54
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

21
21
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

69
69
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

24
24
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

70
70
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

156
156
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

337
337
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

187
187
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

604
604
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

50
50
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

430
430
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

878
878
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

104
104
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

240
240
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

185
185
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

342
342
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

85
85
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

611
611
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

283
283
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

263
263

Meer sportnieuws