Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

door
Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

Club Brugge zal bij de start van de Champions' Play-Offs meteen vol aan de bak moeten. Zo opent Blauw-Zwart de nacompetitie met een clash tegen RSC Anderlecht. Dan zal het normaal gezien terug op Simon Mignolet kunnen rekenen.

Club won zondag met 4-2 van Charleroi, maar bij de start van de tweede helft hielden de aanwezigen in het Jan Breydel-stadion collectief de adem in. Tijdens een tegenaanval van de Carolo's, werd Jeremy Petris op doel afgestuurd. De vleugelback had daarbij weinig aandacht voor de uitkomende Mignolet, waardoor een zware botsing ontstond.

De doelman raakte daarbij vol de schouder van Petris en bleef roerloos liggen. Naar verluidt was hij zelfs even buiten bewustzijn. De medische omkadering snelde dan ook toe om hem van de eerste zorgen te voorzien. Na de nodige stabilisatiewerken, werd Mignolet op een draagberrie de catacomben afgevoerd.

LEES OOK: Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Fit voor PO's

Vervolgens werd hij meteen overgebracht naar het ziekenhuis voor de eerste onderzoeken. Daar ging het gelukkig al wat beter met de doelman, zo blijkt uit een update die Club deelde via zijn officiële kanalen. Er werden ook geen breuken vastgesteld op het eerste zicht, maar er is wel sprake van een zware hersenschudding.

Inmiddels raakte echter bekend dat Mignolet snel weer kan hervatten. Dat bevestigt nu ook zijn broer Wouter tegenover Het Nieuwsblad. "De start van de play-offs komt in geen geval in gevaar. Hij zal vrij snel weer de oude zijn", klinkt het geruststellend.

Geen schrik

Overigens is het niet de eerste keer dat Mignolet betrokken raakt bij zo'n botsing. Zijn broer is er dan ook van overtuigd dat incident niet zal blijven nazinderen. "Simon kennende zal hij geen schrik hebben de volgende keer dat hij het veld opstapt. Hij weet dat hij dan de knop moet omdraaien. Het blijft zijn job hè. Al is dat makkelijker gezegd dan gedaan", aldus Wouter Mignolet.

Mignolet is momenteel nog steeds de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

10
10
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

11
11
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

173
173
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

25
25
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

81
81
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

92
92
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

160
160
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

348
348
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

40
40
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

392
392
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

242
242
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

72
72
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

89
89
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

182
182
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

172
172
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

126
126
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

496
496
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

36
36
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

196
196
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

338
338
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

35
35
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

57
57
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

318
318
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

337
337

Meer sportnieuws