Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

door
Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

Club Brugge zal bij de start van de Champions' Play-Offs meteen vol aan de bak moeten. Zo opent Blauw-Zwart de nacompetitie met een clash tegen RSC Anderlecht. Dan zal het normaal gezien terug op Simon Mignolet kunnen rekenen.

Club won zondag met 4-2 van Charleroi, maar bij de start van de tweede helft hielden de aanwezigen in het Jan Breydel-stadion collectief de adem in. Tijdens een tegenaanval van de Carolo's, werd Jeremy Petris op doel afgestuurd. De vleugelback had daarbij weinig aandacht voor de uitkomende Mignolet, waardoor een zware botsing ontstond.

De doelman raakte daarbij vol de schouder van Petris en bleef roerloos liggen. Naar verluidt was hij zelfs even buiten bewustzijn. De medische omkadering snelde dan ook toe om hem van de eerste zorgen te voorzien. Na de nodige stabilisatiewerken, werd Mignolet op een draagberrie de catacomben afgevoerd.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Fit voor PO's

Vervolgens werd hij meteen overgebracht naar het ziekenhuis voor de eerste onderzoeken. Daar ging het gelukkig al wat beter met de doelman, zo blijkt uit een update die Club deelde via zijn officiële kanalen. Er werden ook geen breuken vastgesteld op het eerste zicht, maar er is wel sprake van een zware hersenschudding.

Inmiddels raakte echter bekend dat Mignolet snel weer kan hervatten. Dat bevestigt nu ook zijn broer Wouter tegenover Het Nieuwsblad. "De start van de play-offs komt in geen geval in gevaar. Hij zal vrij snel weer de oude zijn", klinkt het geruststellend.

Geen schrik

Overigens is het niet de eerste keer dat Mignolet betrokken raakt bij zo'n botsing. Zijn broer is er dan ook van overtuigd dat incident niet zal blijven nazinderen. "Simon kennende zal hij geen schrik hebben de volgende keer dat hij het veld opstapt. Hij weet dat hij dan de knop moet omdraaien. Het blijft zijn job hè. Al is dat makkelijker gezegd dan gedaan", aldus Wouter Mignolet.

Mignolet is momenteel nog steeds de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

14
14
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

109
109
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

82
82
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

262
262
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

120
120
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

42
42
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

443
443
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

500
500
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

107
107
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

182
182
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

200
200
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

325
325
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

323
323
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

205
205
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

29
29
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

393
393
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

420
420
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

81
81
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

235
235
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

52
52
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

103
103
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

388
388
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

859
859

Meer sportnieuws