Commotie rond Jashari: 'Onder druk van Club Brugge'

1118 stemmen
Commotie rond Jashari: 'Onder druk van Club Brugge'

Club Brugge ziet deze week opnieuw verschillende internationals uitzwermen naar diverse uithoeken van de wereld, tien stuks om precies te zijn. Ardon Jashari blijft echter op Belgische bodem. En dat zorgde in Zwitserland toch voor wat commotie. 

De middenvelder belandde afgelopen zomer bij de regerende kampioen en zijn komst was tot dusver een schot in de roos. Nadat hij enkele weken tijd nodig had om zijn draai te vinden groeide Jashari immers uit tot één van de steunpilaren. Heel wat waarnemers vinden hem nu zelfs al één van de beste spelers in het Belgische kampioenschap.

LEES OOK: Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Niet naar oefenkamp

Het staat dan ook in de sterren geschreven dat Jashari op termijn een toptransfer zal maken. En zijn ontwikkeling wordt ook vanuit Zwitserland met argusogen gevolgd. Bondscoach Murat Yakin liet onlangs nog verstaan dat Jashari één van de leiders van de nationale ploeg kan worden. Maar zijn plannen met de middenvelder zal hij toch nog even in de koelkast moeten steken.

De Zwitsers degradeerden rechtstreeks uit de Nations League en spelen daardoor geen officiële wedstrijden tijdens de huidige interland-periode. In plaats daarvan trekt de selectie naar Portugal voor een oefenkamp te voorbereiding op de WK-kwalificaties. Daarnaast zullen ze later deze week ook twee oefenduels afwerken. Zónder Jashari wel te verstaan.

Ontsteking aan schaambeen

Nochtans stond hij in de twee recentste wedstrijden van Club telkens in de basis. Zondag tegen Charleroi was hij zelfs nog goed voor een doelpunt en assist. Zijn afwezigheid zorgde in Zwitserland dan ook voor de nodige commotie. En dus mocht bondsdirecteur Pierluigi Tami het maandag komen uitleggen toen de internationals eerste keer samen kwamen.

Volgens Tami is de afwezigheid te wijten aan een sluimerend medisch probleem. Zo zou Jashari de laatste weken last hebben gehad aan een ontsteking aan het schaambeen. "Hij kon op hoog niveau presteren, maar enkel met medicijnen en injecties", klonk het bij Blick. In samenspraak werd dan ook beslist dat het beter zou zijn om hem te laten revalideren in Brugge. Al benadrukte Tami meermaals dat er heel wat druk werk gezet vanuit Club.

Het seizoen telt te veel interland-periodes ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

19
19
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

23
23
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

58
58
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

93
93
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

67
67
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

95
95
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

397
397
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

225
225
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

67
67
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

381
381
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

129
129
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

769
769
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

120
120
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

89
89
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

209
209
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

392
392
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

359
359
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

584
584
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1037
1037
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

228
228

Meer sportnieuws