Commotie rond Jashari: 'Onder druk van Club Brugge'

1118 stemmen
Commotie rond Jashari: 'Onder druk van Club Brugge'

Club Brugge ziet deze week opnieuw verschillende internationals uitzwermen naar diverse uithoeken van de wereld, tien stuks om precies te zijn. Ardon Jashari blijft echter op Belgische bodem. En dat zorgde in Zwitserland toch voor wat commotie. 

De middenvelder belandde afgelopen zomer bij de regerende kampioen en zijn komst was tot dusver een schot in de roos. Nadat hij enkele weken tijd nodig had om zijn draai te vinden groeide Jashari immers uit tot één van de steunpilaren. Heel wat waarnemers vinden hem nu zelfs al één van de beste spelers in het Belgische kampioenschap.

LEES OOK: 'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Niet naar oefenkamp

Het staat dan ook in de sterren geschreven dat Jashari op termijn een toptransfer zal maken. En zijn ontwikkeling wordt ook vanuit Zwitserland met argusogen gevolgd. Bondscoach Murat Yakin liet onlangs nog verstaan dat Jashari één van de leiders van de nationale ploeg kan worden. Maar zijn plannen met de middenvelder zal hij toch nog even in de koelkast moeten steken.

De Zwitsers degradeerden rechtstreeks uit de Nations League en spelen daardoor geen officiële wedstrijden tijdens de huidige interland-periode. In plaats daarvan trekt de selectie naar Portugal voor een oefenkamp te voorbereiding op de WK-kwalificaties. Daarnaast zullen ze later deze week ook twee oefenduels afwerken. Zónder Jashari wel te verstaan.

Ontsteking aan schaambeen

Nochtans stond hij in de twee recentste wedstrijden van Club telkens in de basis. Zondag tegen Charleroi was hij zelfs nog goed voor een doelpunt en assist. Zijn afwezigheid zorgde in Zwitserland dan ook voor de nodige commotie. En dus mocht bondsdirecteur Pierluigi Tami het maandag komen uitleggen toen de internationals eerste keer samen kwamen.

Volgens Tami is de afwezigheid te wijten aan een sluimerend medisch probleem. Zo zou Jashari de laatste weken last hebben gehad aan een ontsteking aan het schaambeen. "Hij kon op hoog niveau presteren, maar enkel met medicijnen en injecties", klonk het bij Blick. In samenspraak werd dan ook beslist dat het beter zou zijn om hem te laten revalideren in Brugge. Al benadrukte Tami meermaals dat er heel wat druk werk gezet vanuit Club.

Het seizoen telt te veel interland-periodes ...

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

37
37
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

78
78
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

13
13
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

57
57
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

80
80
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

71
71
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

109
109
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

167
167
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

31
31
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

130
130
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

276
276
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

333
333
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

325
325
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

60
60
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

61
61
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

110
110
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

120
120
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

89
89
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

303
303
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

120
120
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

309
309

Meer sportnieuws