Commotie rond Jashari: 'Onder druk van Club Brugge'

stemmen
Commotie rond Jashari: 'Onder druk van Club Brugge'

Club Brugge ziet deze week opnieuw verschillende internationals uitzwermen naar diverse uithoeken van de wereld, tien stuks om precies te zijn. Ardon Jashari blijft echter op Belgische bodem. En dat zorgde in Zwitserland toch voor wat commotie. 

De middenvelder belandde afgelopen zomer bij de regerende kampioen en zijn komst was tot dusver een schot in de roos. Nadat hij enkele weken tijd nodig had om zijn draai te vinden groeide Jashari immers uit tot één van de steunpilaren. Heel wat waarnemers vinden hem nu zelfs al één van de beste spelers in het Belgische kampioenschap.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Bliksemaftocht Jashari, Genk wil international'

Niet naar oefenkamp

Het staat dan ook in de sterren geschreven dat Jashari op termijn een toptransfer zal maken. En zijn ontwikkeling wordt ook vanuit Zwitserland met argusogen gevolgd. Bondscoach Murat Yakin liet onlangs nog verstaan dat Jashari één van de leiders van de nationale ploeg kan worden. Maar zijn plannen met de middenvelder zal hij toch nog even in de koelkast moeten steken.

De Zwitsers degradeerden rechtstreeks uit de Nations League en spelen daardoor geen officiële wedstrijden tijdens de huidige interland-periode. In plaats daarvan trekt de selectie naar Portugal voor een oefenkamp te voorbereiding op de WK-kwalificaties. Daarnaast zullen ze later deze week ook twee oefenduels afwerken. Zónder Jashari wel te verstaan.

Ontsteking aan schaambeen

Nochtans stond hij in de twee recentste wedstrijden van Club telkens in de basis. Zondag tegen Charleroi was hij zelfs nog goed voor een doelpunt en assist. Zijn afwezigheid zorgde in Zwitserland dan ook voor de nodige commotie. En dus mocht bondsdirecteur Pierluigi Tami het maandag komen uitleggen toen de internationals eerste keer samen kwamen.

Volgens Tami is de afwezigheid te wijten aan een sluimerend medisch probleem. Zo zou Jashari de laatste weken last hebben gehad aan een ontsteking aan het schaambeen. "Hij kon op hoog niveau presteren, maar enkel met medicijnen en injecties", klonk het bij Blick. In samenspraak werd dan ook beslist dat het beter zou zijn om hem te laten revalideren in Brugge. Al benadrukte Tami meermaals dat er heel wat druk werk gezet vanuit Club.

Het seizoen telt te veel interland-periodes ...

Meest recent

Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

6
6
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

216
216
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

52
52
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

64
64
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

103
103
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

108
108
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

41
41
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

72
72
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

107
107
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

46
46
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

146
146
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

135
135
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

108
108
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

200
200
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

176
176
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

31
31
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

268
268
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

306
306
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

61
61
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

197
197
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

937
937
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

191
191
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

131
131
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

63
63

Meer sportnieuws