Commotie rond Jashari: 'Onder druk van Club Brugge'

door
Commotie rond Jashari: 'Onder druk van Club Brugge'

Club Brugge ziet deze week opnieuw verschillende internationals uitzwermen naar diverse uithoeken van de wereld, tien stuks om precies te zijn. Ardon Jashari blijft echter op Belgische bodem. En dat zorgde in Zwitserland toch voor wat commotie. 

De middenvelder belandde afgelopen zomer bij de regerende kampioen en zijn komst was tot dusver een schot in de roos. Nadat hij enkele weken tijd nodig had om zijn draai te vinden groeide Jashari immers uit tot één van de steunpilaren. Heel wat waarnemers vinden hem nu zelfs al één van de beste spelers in het Belgische kampioenschap.

LEES OOK: Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Niet naar oefenkamp

Het staat dan ook in de sterren geschreven dat Jashari op termijn een toptransfer zal maken. En zijn ontwikkeling wordt ook vanuit Zwitserland met argusogen gevolgd. Bondscoach Murat Yakin liet onlangs nog verstaan dat Jashari één van de leiders van de nationale ploeg kan worden. Maar zijn plannen met de middenvelder zal hij toch nog even in de koelkast moeten steken.

De Zwitsers degradeerden rechtstreeks uit de Nations League en spelen daardoor geen officiële wedstrijden tijdens de huidige interland-periode. In plaats daarvan trekt de selectie naar Portugal voor een oefenkamp te voorbereiding op de WK-kwalificaties. Daarnaast zullen ze later deze week ook twee oefenduels afwerken. Zónder Jashari wel te verstaan.

Ontsteking aan schaambeen

Nochtans stond hij in de twee recentste wedstrijden van Club telkens in de basis. Zondag tegen Charleroi was hij zelfs nog goed voor een doelpunt en assist. Zijn afwezigheid zorgde in Zwitserland dan ook voor de nodige commotie. En dus mocht bondsdirecteur Pierluigi Tami het maandag komen uitleggen toen de internationals eerste keer samen kwamen.

Volgens Tami is de afwezigheid te wijten aan een sluimerend medisch probleem. Zo zou Jashari de laatste weken last hebben gehad aan een ontsteking aan het schaambeen. "Hij kon op hoog niveau presteren, maar enkel met medicijnen en injecties", klonk het bij Blick. In samenspraak werd dan ook beslist dat het beter zou zijn om hem te laten revalideren in Brugge. Al benadrukte Tami meermaals dat er heel wat druk werk gezet vanuit Club.

Het seizoen telt te veel interland-periodes ...

Meest recent

Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

19
19
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

516
516
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

56
56
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

58
58
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

76
76
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

127
127
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

505
505
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

25
25
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

277
277
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

184
184
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

149
149
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

329
329
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

175
175
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

59
59
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

40
40
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

254
254
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

86
86
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

328
328
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

173
173
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

45
45
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

267
267
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

293
293
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

100
100
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

231
231
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73

Meer sportnieuws