Gouden transferzet Club: top-international in de maak

door
Gouden transferzet Club: top-international in de maak

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis en een aantal van die aanwinsten lieten al een sterke indruk achter. Zo groeide Christos Tzolis al snel uit tot een publiekslieveling. Maar ook Ardon Jashari heeft een erg mooie toekomst voor zich.

Om een voldoende brede kern te hebben voor de strijd op drie fronten, probeerde Blauw-Zwart tijdens de zomermercato zijn selectie zo goed mogelijk intact te houden. Igor Thiago en Antonio Nusa werden weliswaar voor de nodige miljoenen verkocht, voorts bleven alle sterkhouders op post.

Bijgevolg was Club al snel klaar met zijn huiswerk aan inkomende zijde, zo werd al vroeg in de mercato de nodige versterking gestrikt. Eén van die aanwinsten was Jashari. Club wist de Zwitsers EK-ganger al in het voorjaar los te wringen FC Luzern en legde daar zo'n 6 miljoen euro.

LEES OOK: 'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

Absolute steunpilaar

Aanvankelijk leek Jashari die inspanning niet waard. Zo had hij het lastig om zich door te zetten bij zijn nieuwe werkgever en kon de middenvelder niet overtuigen in de speelminuten die hij kreeg. Maar inmiddels heeft hij zijn draai helemaal gevonden en geldt de Zwitser als één van de absolute steunpilaren.

Die goede prestaties bleven niet onopgemerkt. Zo zou Jashari nu al op de radar staan van verschillende Europese clubs. Vandaar dat Blauw-Zwart zijn contract in januari al openbrak tot medio 2029. En ook bij de nationale ploeg wordt zijn ontwikkeling in Brugge positief onthaald.

Gesprek met bondscoach

Zwitsers bondscoach Murat Yakin zou de middenvelder zelfs persoonlijk hebben opgezocht in het spelershotel te Manchester, waar Club verbleef voor het duel tegen Manchester City. In dat gesprek maakte hij zijn verwachtingen voor de nationale ploeg duidelijk. Maar ook de speler zelf gaf heel wat input. Yakin is er dan ook van overtuigd dat Jashari, tot dusver vooral een wisselspeler, kan uitgroeien tot één van de toppers bij het Zwitserse elftal. "Met zijn overgang naar Brugge heeft hij een stap in de goede richting gezet. Ik heb er vertrouwen in dat hij op een dag een leidersrol zal opnemen bij de nationale ploeg", aldus Yakin bij Blick.

🔥 Populair bij onze lezers

Grote zorgen om Yamal: 'topcarrière in gevaar'
Grote zorgen om Yamal: 'topcarrière in gevaar'

Jashari is de beste zomeraanwinst van Club ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

180
180
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

100
100
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

279
279
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

294
294
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

734
734
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

132
132
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

526
526
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

276
276
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1736
1736
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

237
237
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

526
526
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1201
1201
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

791
791
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1195
1195
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

454
454
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

465
465
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

132
132
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws