Gouden transferzet Club: top-international in de maak

1671
Gouden transferzet Club: top-international in de maak

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis en een aantal van die aanwinsten lieten al een sterke indruk achter. Zo groeide Christos Tzolis al snel uit tot een publiekslieveling. Maar ook Ardon Jashari heeft een erg mooie toekomst voor zich.

Om een voldoende brede kern te hebben voor de strijd op drie fronten, probeerde Blauw-Zwart tijdens de zomermercato zijn selectie zo goed mogelijk intact te houden. Igor Thiago en Antonio Nusa werden weliswaar voor de nodige miljoenen verkocht, voorts bleven alle sterkhouders op post.

Bijgevolg was Club al snel klaar met zijn huiswerk aan inkomende zijde, zo werd al vroeg in de mercato de nodige versterking gestrikt. Eén van die aanwinsten was Jashari. Club wist de Zwitsers EK-ganger al in het voorjaar los te wringen FC Luzern en legde daar zo'n 6 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge mag nu al dromen van stevige CL-opsteker

Absolute steunpilaar

Aanvankelijk leek Jashari die inspanning niet waard. Zo had hij het lastig om zich door te zetten bij zijn nieuwe werkgever en kon de middenvelder niet overtuigen in de speelminuten die hij kreeg. Maar inmiddels heeft hij zijn draai helemaal gevonden en geldt de Zwitser als één van de absolute steunpilaren.

Die goede prestaties bleven niet onopgemerkt. Zo zou Jashari nu al op de radar staan van verschillende Europese clubs. Vandaar dat Blauw-Zwart zijn contract in januari al openbrak tot medio 2029. En ook bij de nationale ploeg wordt zijn ontwikkeling in Brugge positief onthaald.

Gesprek met bondscoach

Zwitsers bondscoach Murat Yakin zou de middenvelder zelfs persoonlijk hebben opgezocht in het spelershotel te Manchester, waar Club verbleef voor het duel tegen Manchester City. In dat gesprek maakte hij zijn verwachtingen voor de nationale ploeg duidelijk. Maar ook de speler zelf gaf heel wat input. Yakin is er dan ook van overtuigd dat Jashari, tot dusver vooral een wisselspeler, kan uitgroeien tot één van de toppers bij het Zwitserse elftal. "Met zijn overgang naar Brugge heeft hij een stap in de goede richting gezet. Ik heb er vertrouwen in dat hij op een dag een leidersrol zal opnemen bij de nationale ploeg", aldus Yakin bij Blick.

Jashari is de beste zomeraanwinst van Club ...

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

14
14
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

14
14
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

33
33
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

61
61
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

188
188
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

60
60
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

55
55
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

139
139
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

37
37
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

148
148
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

692
692
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

53
53
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

65
65
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

66
66
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

345
345
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

157
157
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

95
95
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

183
183
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

230
230
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

120
120
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

225
225
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

139
139

Meer sportnieuws