Kop van Jut bij Club Brugge: kranten delen dikke buis uit

door
Kop van Jut bij Club Brugge: kranten delen dikke buis uit

Na een knappe campagne heeft Club Brugge woensdagavond de Champions League moeten uitzwaaien. Ondanks een degelijke start van de partij werd immers met stevige 3-0-cijfers verloren op Aston Villa. Bij Blauw-Zwart bleven dan ook verschillende spelers ondermaats.

Ondanks de 1-3-nederlaag in de heenmatch geloofde Club wel degelijk nog in de kwalificatie voor de kwarftinales. En in de eerste helft kwam de Belgische kampioen ook meer dan verdienstelijk voor de dag op Villa Park. Zelfs na de rode kaart voor Kyriani Sabbe hield Blauw-Zwart meer dan goed stand.

Dat had echter ook met de aanpak van Villa te maken. Zo kwam de thuisploeg voor rust wel heel behouden voor dag. Met de inbreng van onder meer Marco Asensio kwam daar na rust echter drastisch verandering in. Na amper een uur spelen stonden de Engelsen plots op een ruime 3-0-voorsprong.

LEES OOK: Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Sterkhouders niet op afspraak

En zo zag Blauw-Zwart een einde komen aan een mooie Europese campagne. In de tweede helft was het klasseverschil met de nummer 8 uit de Premier League gewoonweg te groot. Bovendien slaagden niet alle spelers van Club Brugge erin om hun beste niveau te halen in Birmingham.

De o zo bejubelde Ardon Jashari speelde bijvoorbeeld een opvallend slordige match. Voorin konden Ferran Jutgla, Christos Tzolis en Chemsdine Talbi dan weer veel te weinig voor concreet doelgevaar zorgen. Maar vooral Sabbe was de gebeten hond na zijn dure, en misschien wel overbodige, rode kaart.

Onherstelbare fout

De beoordelingen op de krantenwebsites zijn dan ook scherp aan zijn adres. "De kop van Jut na zijn vroege uitsluiting. Bracht de doorgebroken Rashford ten val en kon gaan douchen. Een onoplettendheid met grote gevolgen", verklaart Het Laatste Nieuws zijn 4 op 10. "Verrast door de lange bal van Martinez en snelheid van Rashford, maakte hij een onherstelbare fout. Daarmee verpestte hij de kansen van Club", stelt La Dernière Heure.

Ook Het Nieuwsblad houdt het bij een 4 op 10. "Werd niet geholpen door de omstandigheden, want stond nog maar een fractie van een seconde terug in positie toen de lepe Emiliano Martinez uittrapte richting Rashford. Maar Sabbe had van de Brit moeten blijven", wordt de jonge back op de vingers getikt. "Sabbe's uitsluiting maakte al snel een einde aan de Brugse hoop", kopt men dan weer bij SudPresse.

Club moet naar volgend seizoen toe een meer ervaren back halen ...

Meest recent

'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

25
25
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

51
51
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

12
12
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

186
186
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

46
46
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

331
331
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

65
65
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

283
283
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

429
429
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

256
256
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

189
189
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

152
152
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

123
123
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

479
479
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

450
450
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

100
100
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

159
159
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

408
408
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

240
240
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

398
398
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

231
231
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

905
905
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

231
231

Meer sportnieuws