Kop van Jut bij Club Brugge: kranten delen dikke buis uit

door
Kop van Jut bij Club Brugge: kranten delen dikke buis uit

Na een knappe campagne heeft Club Brugge woensdagavond de Champions League moeten uitzwaaien. Ondanks een degelijke start van de partij werd immers met stevige 3-0-cijfers verloren op Aston Villa. Bij Blauw-Zwart bleven dan ook verschillende spelers ondermaats.

Ondanks de 1-3-nederlaag in de heenmatch geloofde Club wel degelijk nog in de kwalificatie voor de kwarftinales. En in de eerste helft kwam de Belgische kampioen ook meer dan verdienstelijk voor de dag op Villa Park. Zelfs na de rode kaart voor Kyriani Sabbe hield Blauw-Zwart meer dan goed stand.

Dat had echter ook met de aanpak van Villa te maken. Zo kwam de thuisploeg voor rust wel heel behouden voor dag. Met de inbreng van onder meer Marco Asensio kwam daar na rust echter drastisch verandering in. Na amper een uur spelen stonden de Engelsen plots op een ruime 3-0-voorsprong.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Sterkhouders niet op afspraak

En zo zag Blauw-Zwart een einde komen aan een mooie Europese campagne. In de tweede helft was het klasseverschil met de nummer 8 uit de Premier League gewoonweg te groot. Bovendien slaagden niet alle spelers van Club Brugge erin om hun beste niveau te halen in Birmingham.

De o zo bejubelde Ardon Jashari speelde bijvoorbeeld een opvallend slordige match. Voorin konden Ferran Jutgla, Christos Tzolis en Chemsdine Talbi dan weer veel te weinig voor concreet doelgevaar zorgen. Maar vooral Sabbe was de gebeten hond na zijn dure, en misschien wel overbodige, rode kaart.

Onherstelbare fout

De beoordelingen op de krantenwebsites zijn dan ook scherp aan zijn adres. "De kop van Jut na zijn vroege uitsluiting. Bracht de doorgebroken Rashford ten val en kon gaan douchen. Een onoplettendheid met grote gevolgen", verklaart Het Laatste Nieuws zijn 4 op 10. "Verrast door de lange bal van Martinez en snelheid van Rashford, maakte hij een onherstelbare fout. Daarmee verpestte hij de kansen van Club", stelt La Dernière Heure.

Ook Het Nieuwsblad houdt het bij een 4 op 10. "Werd niet geholpen door de omstandigheden, want stond nog maar een fractie van een seconde terug in positie toen de lepe Emiliano Martinez uittrapte richting Rashford. Maar Sabbe had van de Brit moeten blijven", wordt de jonge back op de vingers getikt. "Sabbe's uitsluiting maakte al snel een einde aan de Brugse hoop", kopt men dan weer bij SudPresse.

Club moet naar volgend seizoen toe een meer ervaren back halen ...

Meest recent

Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

6
6
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

109
109
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

148
148
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

419
419
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

154
154
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

122
122
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

367
367
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

461
461
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

75
75
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

244
244
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

191
191
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

124
124
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

200
200
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

84
84
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

518
518
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

120
120
STVV verbaast weer en duwt AA Gent uit top zes

STVV is halfweg de reguliere competitie dé grote verrassing in de top zes en de Kanaries ...

153
153
Wedstrijd Ajax gestaakt: harde kern zet ArenA in de fik

Het stormt inmiddels al enkele weken bij Ajax en zondagavond is een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan ...

288
288
Anderlecht dé grote winnaar: slordig Union onderuit in derby

RSC Anderlecht heeft zich tot de grote winnaar van het weekend gekroond aan de top van de Jupiler ...

331
331
Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Club Brugge zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Na de Europese nederlaag op Sporting ...

558
558
Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

In de Premier League is leider Arsenal FC er niet in geslaagd om nog wat verder uit te lopen. In de ...

36
36
Supporters Anderlecht vervloeken arbitrage: "Schandalig!"

Sinds de grote terugkeer van Union SG op het hoogste niveau, kon RSC Anderlecht zijn Brusselse ...

498
498
Vanaken sakkert: "Waren tien keer beter dan Antwerp"

Club Brugge heeft één van zijn minste weken van het seizoen tot dusver achter de rug. ...

242
242
4 op 42 - bodem bereikt voor kwakkelend Club Nxt

Het gaat van kwaad naar erger met Club Nxt in de Challenger Pro League. De beloften van Club Brugge ...

178
178
Antwerp staat op uit doden: "Dán kan je Club pijn doen"

Van de hel naar de hemel ... in het voetbal kan dat erg snel gaan. Vraag dat maar aan Antwerp FC. ...

393
393

Meer sportnieuws