Kop van Jut bij Club Brugge: kranten delen dikke buis uit

1210 stemmen
Kop van Jut bij Club Brugge: kranten delen dikke buis uit

Na een knappe campagne heeft Club Brugge woensdagavond de Champions League moeten uitzwaaien. Ondanks een degelijke start van de partij werd immers met stevige 3-0-cijfers verloren op Aston Villa. Bij Blauw-Zwart bleven dan ook verschillende spelers ondermaats.

Ondanks de 1-3-nederlaag in de heenmatch geloofde Club wel degelijk nog in de kwalificatie voor de kwarftinales. En in de eerste helft kwam de Belgische kampioen ook meer dan verdienstelijk voor de dag op Villa Park. Zelfs na de rode kaart voor Kyriani Sabbe hield Blauw-Zwart meer dan goed stand.

Dat had echter ook met de aanpak van Villa te maken. Zo kwam de thuisploeg voor rust wel heel behouden voor dag. Met de inbreng van onder meer Marco Asensio kwam daar na rust echter drastisch verandering in. Na amper een uur spelen stonden de Engelsen plots op een ruime 3-0-voorsprong.

LEES OOK: Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Sterkhouders niet op afspraak

En zo zag Blauw-Zwart een einde komen aan een mooie Europese campagne. In de tweede helft was het klasseverschil met de nummer 8 uit de Premier League gewoonweg te groot. Bovendien slaagden niet alle spelers van Club Brugge erin om hun beste niveau te halen in Birmingham.

De o zo bejubelde Ardon Jashari speelde bijvoorbeeld een opvallend slordige match. Voorin konden Ferran Jutgla, Christos Tzolis en Chemsdine Talbi dan weer veel te weinig voor concreet doelgevaar zorgen. Maar vooral Sabbe was de gebeten hond na zijn dure, en misschien wel overbodige, rode kaart.

Onherstelbare fout

De beoordelingen op de krantenwebsites zijn dan ook scherp aan zijn adres. "De kop van Jut na zijn vroege uitsluiting. Bracht de doorgebroken Rashford ten val en kon gaan douchen. Een onoplettendheid met grote gevolgen", verklaart Het Laatste Nieuws zijn 4 op 10. "Verrast door de lange bal van Martinez en snelheid van Rashford, maakte hij een onherstelbare fout. Daarmee verpestte hij de kansen van Club", stelt La Dernière Heure.

Ook Het Nieuwsblad houdt het bij een 4 op 10. "Werd niet geholpen door de omstandigheden, want stond nog maar een fractie van een seconde terug in positie toen de lepe Emiliano Martinez uittrapte richting Rashford. Maar Sabbe had van de Brit moeten blijven", wordt de jonge back op de vingers getikt. "Sabbe's uitsluiting maakte al snel een einde aan de Brugse hoop", kopt men dan weer bij SudPresse.

Club moet naar volgend seizoen toe een meer ervaren back halen ...

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

4
4
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

246
246
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

6
6
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

164
164
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

21
21
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

8
8
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

20
20
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

112
112
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

189
189
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

170
170
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

633
633
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

478
478
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

354
354
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

221
221
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

240
240
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

94
94
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

62
62
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

230
230
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

94
94
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

74
74
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

425
425
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

210
210
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

246
246
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

497
497
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

121
121

Meer sportnieuws