Kop van Jut bij Club Brugge: kranten delen dikke buis uit

1210
Kop van Jut bij Club Brugge: kranten delen dikke buis uit

Na een knappe campagne heeft Club Brugge woensdagavond de Champions League moeten uitzwaaien. Ondanks een degelijke start van de partij werd immers met stevige 3-0-cijfers verloren op Aston Villa. Bij Blauw-Zwart bleven dan ook verschillende spelers ondermaats.

Ondanks de 1-3-nederlaag in de heenmatch geloofde Club wel degelijk nog in de kwalificatie voor de kwarftinales. En in de eerste helft kwam de Belgische kampioen ook meer dan verdienstelijk voor de dag op Villa Park. Zelfs na de rode kaart voor Kyriani Sabbe hield Blauw-Zwart meer dan goed stand.

Dat had echter ook met de aanpak van Villa te maken. Zo kwam de thuisploeg voor rust wel heel behouden voor dag. Met de inbreng van onder meer Marco Asensio kwam daar na rust echter drastisch verandering in. Na amper een uur spelen stonden de Engelsen plots op een ruime 3-0-voorsprong.

LEES OOK: Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Sterkhouders niet op afspraak

En zo zag Blauw-Zwart een einde komen aan een mooie Europese campagne. In de tweede helft was het klasseverschil met de nummer 8 uit de Premier League gewoonweg te groot. Bovendien slaagden niet alle spelers van Club Brugge erin om hun beste niveau te halen in Birmingham.

De o zo bejubelde Ardon Jashari speelde bijvoorbeeld een opvallend slordige match. Voorin konden Ferran Jutgla, Christos Tzolis en Chemsdine Talbi dan weer veel te weinig voor concreet doelgevaar zorgen. Maar vooral Sabbe was de gebeten hond na zijn dure, en misschien wel overbodige, rode kaart.

Onherstelbare fout

De beoordelingen op de krantenwebsites zijn dan ook scherp aan zijn adres. "De kop van Jut na zijn vroege uitsluiting. Bracht de doorgebroken Rashford ten val en kon gaan douchen. Een onoplettendheid met grote gevolgen", verklaart Het Laatste Nieuws zijn 4 op 10. "Verrast door de lange bal van Martinez en snelheid van Rashford, maakte hij een onherstelbare fout. Daarmee verpestte hij de kansen van Club", stelt La Dernière Heure.

Ook Het Nieuwsblad houdt het bij een 4 op 10. "Werd niet geholpen door de omstandigheden, want stond nog maar een fractie van een seconde terug in positie toen de lepe Emiliano Martinez uittrapte richting Rashford. Maar Sabbe had van de Brit moeten blijven", wordt de jonge back op de vingers getikt. "Sabbe's uitsluiting maakte al snel een einde aan de Brugse hoop", kopt men dan weer bij SudPresse.

Club moet naar volgend seizoen toe een meer ervaren back halen ...

Meest recent

Pijnlijke klap voor Anderlecht: 8M-man vertrekt gratis

Anderlecht leek een opvallende buitenkans op het spoor. Een speler die ooit acht miljoen euro ...

10
10
'Anderlecht heeft beet: transferaankondiging vlak na Kairat'

De selectie en staff van RSC Anderlecht vertoeven momenteel in Kazachstan voor het Europese duel op ...

342
342
Witsel zet kribbel: nieuwe club voorziet mooie surprise

Axel Witsel krijgt er maar geen genoeg van. Op zijn 37ste gaat de Belgische WK-ganger nog een nieuw ...

33
33
'Barça incasseert dubbele njet: grote gevolgen Club Brugge'

FC Barcelona heeft zich deze week versterkt met Rodri. De Catalanen zijn echter nog niet klaar op de ...

503
503
UCL: Nederlands sprookje aan zijden draadje, Celtic haalt uit

Woensdagavond werden de resterende heenmatchen in de laatste voorronde van de Champions League ...

116
116
Moreira tekent bij droomclub: riante transfersom onthuld

Diego Moreira heeft een grote stap gezet in zijn nog prille carrière. De Rode Duivel ...

70
70
'Antwerp heeft transfer beet: financiële details gelekt'

Antwerp FC is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en wist zijn eerste twee wedstrijden al ...

245
245
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

305
305
'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

988
988
Twijfels bij Club Brugge: grote verandering in basiself?

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

934
934
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

208
208
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

129
129
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

168
168
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

967
967
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

116
116
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

128
128
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

80
80
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

691
691
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

125
125
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

48
48
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

74
74
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

692
692
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

604
604
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

646
646
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

88
88

Meer sportnieuws