Droom spat uiteen: Asensio begraaft tienkoppig Club in UCL

85
Droom spat uiteen: Asensio begraaft tienkoppig Club in UCL

Club Brugge heeft de Champions League zoals verwacht moeten verlaten. Blauw-Zwart begon nochtans goed aan de return tegen Aston Villa, maar de kansen op een comeback werden al snel gefnuikt na een rode kaart voor Kyriani Sabbe. In de tweede helft werd Club dan weer op een hoopje gespeeld onder impuls van invaller Marco Asensio: 3-0-eindstand.

Een dikke week geleden had Club een verdienstelijke heenmatch gespeeld tegen de huidige nummer 8 in de Premier League. Maar door een penalty en eigen doelpunt in de slotfase, verloor het toen met 1-3. Desondanks heerste nog voldoende geloof in een comeback. Coach Hayen bracht dan ook zijn best mogelijke ploeg tussen de lijnen.

En in de eerste helft bracht Blauw-Zwart het er ook meer dan behoorlijk vanaf. Dat had deels te maken met de opvallend behouden aanpak van Villa. Maar de Bruggelingen speelden zelf een meer dan verdienstelijke eerste helft en kreeg ook enkele kansjes om de score te openen. Tot na een twintigtal minuten een mokerslag volgde.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Dure rode kaart Sabbe

Na een uittrap van Martinez kon Rashford immers alleen op Mignolet af stevenen. Sabbe, de vervangen van de geblesseerde Seys, speelde vorige week nog een sterke partij tegen Rashford. Maar dit keer liet hij zich veel te makkelijk ringeloren en dus besloot de jongeling aan de noodrem te trekken. Dat leverde hem een onbetwistbare rode kaart op.

Met een mannetje minder bleef Club desondanks goed stand houden. Daar kwam na de pauze verandering in. Bij Villa werd onder meer Asensio in de strijd gegooid. Die was hoogst onzeker, maar werd in extremis toch klaar gestoomd. Al snel bleek waarom. Na amper vijf minuten zorgde de Spanjaard al voor de 1-0.

Aston Villa oppermachtig

Daarna ging het plots snel. Via een afgeweken bal op Mechele wist Malen de voorsprong te verdubbelen. Voor Hayen was dat het signaal om de focus op de competitie te weerleggen. Zo gaf hij enkele sterkhouders extra rust met een viervoudige wissel. Maar ook tegenover die verse krachten ging Villa door op zijn elan.

Na een uurtje spelen duwde Asensio het mes nog wat dieper in de wonde met de 3-0. De thuisploeg kon het zich zelfs permitteren om de kansen om een ruimere voorsprong te missen. En zo eindigde het UCL-avontuur van Club in mineur. Al mag het nog steeds met heel wat trots terugblikken op de campagne.

Club heeft het onderste uit zijn Europese campagne gehaald ...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

6
6
Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

56
56
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

69
69
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

689
689
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

186
186
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

178
178
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

189
189
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

64
64
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

169
169
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

190
190
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

83
83
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

66
66
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

27
27
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

109
109
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

278
278
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

186
186
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

423
423
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

351
351
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

145
145
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

159
159
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

256
256
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

231
231
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

294
294
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

338
338
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

254
254

Meer sportnieuws