Droom spat uiteen: Asensio begraaft tienkoppig Club in UCL

85
Droom spat uiteen: Asensio begraaft tienkoppig Club in UCL

Club Brugge heeft de Champions League zoals verwacht moeten verlaten. Blauw-Zwart begon nochtans goed aan de return tegen Aston Villa, maar de kansen op een comeback werden al snel gefnuikt na een rode kaart voor Kyriani Sabbe. In de tweede helft werd Club dan weer op een hoopje gespeeld onder impuls van invaller Marco Asensio: 3-0-eindstand.

Een dikke week geleden had Club een verdienstelijke heenmatch gespeeld tegen de huidige nummer 8 in de Premier League. Maar door een penalty en eigen doelpunt in de slotfase, verloor het toen met 1-3. Desondanks heerste nog voldoende geloof in een comeback. Coach Hayen bracht dan ook zijn best mogelijke ploeg tussen de lijnen.

En in de eerste helft bracht Blauw-Zwart het er ook meer dan behoorlijk vanaf. Dat had deels te maken met de opvallend behouden aanpak van Villa. Maar de Bruggelingen speelden zelf een meer dan verdienstelijke eerste helft en kreeg ook enkele kansjes om de score te openen. Tot na een twintigtal minuten een mokerslag volgde.

LEES OOK: Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Dure rode kaart Sabbe

Na een uittrap van Martinez kon Rashford immers alleen op Mignolet af stevenen. Sabbe, de vervangen van de geblesseerde Seys, speelde vorige week nog een sterke partij tegen Rashford. Maar dit keer liet hij zich veel te makkelijk ringeloren en dus besloot de jongeling aan de noodrem te trekken. Dat leverde hem een onbetwistbare rode kaart op.

Met een mannetje minder bleef Club desondanks goed stand houden. Daar kwam na de pauze verandering in. Bij Villa werd onder meer Asensio in de strijd gegooid. Die was hoogst onzeker, maar werd in extremis toch klaar gestoomd. Al snel bleek waarom. Na amper vijf minuten zorgde de Spanjaard al voor de 1-0.

Aston Villa oppermachtig

Daarna ging het plots snel. Via een afgeweken bal op Mechele wist Malen de voorsprong te verdubbelen. Voor Hayen was dat het signaal om de focus op de competitie te weerleggen. Zo gaf hij enkele sterkhouders extra rust met een viervoudige wissel. Maar ook tegenover die verse krachten ging Villa door op zijn elan.

Na een uurtje spelen duwde Asensio het mes nog wat dieper in de wonde met de 3-0. De thuisploeg kon het zich zelfs permitteren om de kansen om een ruimere voorsprong te missen. En zo eindigde het UCL-avontuur van Club in mineur. Al mag het nog steeds met heel wat trots terugblikken op de campagne.

Club heeft het onderste uit zijn Europese campagne gehaald ...

Meest recent

Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

25
25
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

30
30
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

29
29
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

309
309
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

210
210
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

153
153
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

461
461
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

657
657
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

135
135
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

86
86
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

88
88
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

451
451
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

392
392
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

66
66
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

100
100
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

123
123
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

226
226
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

501
501
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

495
495
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

61
61
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

470
470
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

164
164
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

402
402
Ontslagvraag op tafel bij KV Mechelen: “Forse uitspraken”

KV Mechelen speelde afgelopen speeldag doelpuntenloos gelijk tegen Lommel en Malinwa staat nog ...

353
353
‘Blessureverdict Ordonez gooit transferplannen in de war’

Joel Ordonez stond al een paar keer dichtbij een transfer. Afgelopen zomer leek de centrale ...

163
163

Meer sportnieuws