Kompany en Kane ambitieus: "Kijken we al naar uit"

door
Kompany en Kane ambitieus:

Vincent Kompany en Bayern München lijken in topvorm te verkeren. Het accident de parcours tegen VfL Bochum, met de B-ploeg, is al lang vergeten. Bayern staat er steeds meer in de topmatchen. Bayer Leverkusen werd op indrukwekkende wijze aan de kant gezet.

Bayern won met 3-0 en 0-2 van Leverkusen. Gisteren had het zelfs 0-4 of 0-5 kunnen zijn, want de bezoekers kregen tal van kansen. Kompany was achteraf uiteraard een bijzonder tevreden trainer.

Tevreden Kompany

"Ik denk dat de jongens vandaag weer hebben laten zien hoe hongerig ze zijn, wat ze willen bereiken. We hebben gewonnen en ik wil niet te veel opscheppen. Ik vond de tweede helft erg interessant. In de eerste helft lieten we onze normale pressing zien en stonden we achterin goed. We wisten dat we niet veel kansen zouden krijgen, maar we creëerden er wel een paar", zei hij via de clubkanalen. 

"In de tweede helft verdedigden we goed, ook al hadden ze veel aanvallende spelers op het veld. Maar we hielden stand, verdedigden de voorzetten en waren nog steeds gevaarlijk. Er zat een goede balans in de ploeg. Ik kijk echt uit naar Internazionale, maar we hebben daarvoor nog wedstrijden. Mijn taak is altijd om me voor te bereiden op de volgende wedstrijd. We kijken uit naar Milaan."

CL-ambities bij Bayern

Harry Kane wil uiteraard prijzen pakken: liefst de Champions League. "Dit was een hele goede prestatie, een bijzondere prestatie van ons vanaf de eerste minuut. We verdedigden goed en creëerden ook in de eerste helft goede kansen. In de tweede helft lukte het, scoorden we en kregen we de beloning voor ons sterke spel. We zetten hoog druk en bleven de tweede bal veroveren."

"We versloegen Leverkusen met 5-0 over twee wedstrijden. Dat zijn twee hele goede prestaties tegen een heel goed team. Wat we van de Bundesliga hebben geleerd, is dat Leverkusen ook heel goed druk kan zetten. Met een publiek achter je kan dat behoorlijk wat druk op je leggen, maar wij bleven standvastig en lieten dat niet gebeuren. FC Bayern behoorde al voor deze wedstrijd tot de favorieten voor de titel. Maar we moeten nederig blijven, volhouden, hard blijven werken en niet te lang van het moment blijven genieten."

POLL: Gaat Bayern de CL winnen?

Meest recent

Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

3
3
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

7
7
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

76
76
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

16
16
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

30
30
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

100
100
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

221
221
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

448
448
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

162
162
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

534
534
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

383
383
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

90
90
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

183
183
Cercle-coach haalt messcherp uit: "Dit pik ik niet!"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

301
301
Club-fans voeren druk op: deadline burgemeester Anderlecht

De verwerpelijke incidenten in de marge van de bekerfinale blijven nazinderen. Het gemeentebestuur ...

299
299
Kopzorgen Garcia: volgende steunpilaar Duivels valt uit

Binnen een maandje blazen de Rode Duivels verzamelen voor hun eerste WK-kwalificatieduels. In ...

156
156
'Ommekeer compleet: De Bruyne vol voor Europese topclub'

Nog drie competitieduels en één bekerfinale, dan zit de uiterst succesvolle passage ...

433
433
Oorzaak voor instorting Genk: "Ze wijzen naar penalty's, maar ..."

Het heeft er alle schijn van dat de winnaar van de reguliere competitie ook dit jaar naast de ...

365
365
Nieuwe vaste waarde bij Duivels? "Hij is een blijver"

Binnen een maandje is het zover, dan beginnen de Rode Duivels aan het kwalificatiecampagne voor het ...

501
501
Magie voor 2 miljoen? Club Brugge ruikt gouden kans

Club Brugge toont concrete interesse in Leo Scienza, een 26-jarige Braziliaanse winger van ...

479
479

Meer sportnieuws