Wesley Sonck velt oordeel over Club Brugge: “Dat is voorbij”

door
Wesley Sonck velt oordeel over Club Brugge: “Dat is voorbij”

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Aston Villa. Blauw-Zwart moet in Villa Park een 1-3 nederlaag zien weg te werken. Blauw-Zwart geeft alvast nog niet op, maar volgens Wesley Sonck is de situatie hopeloos. 

De voormalige aanvaller van onder meer Ajax en Club Brugge velde een duidelijk oordeel over zijn ex-club. Blauw-Zwart ging in het Jan Breydelstadion met 1-3 onderuit tegen Youri Tielemans en consorten.

LEES OOK: Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Focus op competitie

Club Brugge liet al weten dat de focus op de competitie ligt en afgelopen speeldag loonde dat ook. Na een twee op negen in de Jupiler Pro League won het probleemloos van stadsrivaal Cercle Brugge. Ook Aston Villa zei dat het zich volledig focust op de Premier League, maar toch denkt Sonck dat Club Brugge geen kans meer maakt.

De analist sprak met Het Nieuwsblad over de terugmatch in de Champions League. "Voor Club Brugge vrees ik dat het verhaal in de Champions League voor dit seizoen voorbij is. Dat betekent niet dat er in deze 1/8ste finales geen wedstrijden zijn waar ik enorm naar uitkijk. Te beginnen met Liverpool-PSG van dinsdagavond.”

Hayen roteert niet

Ondanks de focus op de competitie ligt zal coach Nicky Hayen naar verluidt niét roteren. Een stunt zal moeilijk worden, maar Club Brugge wil er nog vol voor gaan in Villa Park. In de tussenronde van de Champions League verbaasde Blauw-Zwart nog vriend en vijand door Atalanta genadeloos naar huis te spelen.

Heeft Wesley Sonck hier gelijk?

Meest recent

Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

17
17
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

98
98
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

272
272
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

179
179
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

66
66
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

73
73
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

230
230
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

227
227
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

73
73
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

105
105
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

387
387
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

309
309
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

202
202
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

350
350
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

992
992
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

310
310
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

233
233
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

231
231
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

378
378
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

204
204
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

71
71
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

159
159

Meer sportnieuws