Wesley Sonck velt oordeel over Club Brugge: “Dat is voorbij”

door
Wesley Sonck velt oordeel over Club Brugge: “Dat is voorbij”

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Aston Villa. Blauw-Zwart moet in Villa Park een 1-3 nederlaag zien weg te werken. Blauw-Zwart geeft alvast nog niet op, maar volgens Wesley Sonck is de situatie hopeloos. 

De voormalige aanvaller van onder meer Ajax en Club Brugge velde een duidelijk oordeel over zijn ex-club. Blauw-Zwart ging in het Jan Breydelstadion met 1-3 onderuit tegen Youri Tielemans en consorten.

LEES OOK: Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Focus op competitie

Club Brugge liet al weten dat de focus op de competitie ligt en afgelopen speeldag loonde dat ook. Na een twee op negen in de Jupiler Pro League won het probleemloos van stadsrivaal Cercle Brugge. Ook Aston Villa zei dat het zich volledig focust op de Premier League, maar toch denkt Sonck dat Club Brugge geen kans meer maakt.

De analist sprak met Het Nieuwsblad over de terugmatch in de Champions League. "Voor Club Brugge vrees ik dat het verhaal in de Champions League voor dit seizoen voorbij is. Dat betekent niet dat er in deze 1/8ste finales geen wedstrijden zijn waar ik enorm naar uitkijk. Te beginnen met Liverpool-PSG van dinsdagavond.”

Hayen roteert niet

Ondanks de focus op de competitie ligt zal coach Nicky Hayen naar verluidt niét roteren. Een stunt zal moeilijk worden, maar Club Brugge wil er nog vol voor gaan in Villa Park. In de tussenronde van de Champions League verbaasde Blauw-Zwart nog vriend en vijand door Atalanta genadeloos naar huis te spelen.

Heeft Wesley Sonck hier gelijk?

Meest recent

'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

7
7
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

71
71
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

146
146
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

220
220
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

236
236
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

297
297
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

142
142
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

126
126
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

96
96
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

128
128
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

76
76
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

238
238
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

538
538
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

66
66
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

113
113
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

194
194
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

336
336
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

96
96
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

106
106
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

303
303
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

534
534
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

175
175
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

126
126
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

598
598

Meer sportnieuws