'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

1236 stemmen
'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

Dankzij de zege tegen Antwerp verzekerde AA Gent zich zondag van een plek in de top zes. Danijel Milicevic zette zo ook een nieuwe stap richting een vaste benoeming als T1. Al kan de huidige interimcoach toch nog niet helemaal op zijn beide oren slapen.

Omwille van de stijgende lijn sinds het vertrek van Wouter Vrancken besloten de Buffalo's voorlopig nog geen gesprekken op te starten met eventuele kandidaten om diens job definitief over te nemen. Dat neemt niet weg dat Sam Baro en Arnar Vidarsson wel degelijk al een shortlist hebben.

LEES OOK: Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Gent overweegt trio

Daarop prijken volgens Het Nieuwsblad logische namen zoals Rik De Mil, Ivan Leko en Karel Geraerts. Die laatste wacht op een nieuwe uitdaging sinds hij door Schalke 04 aan de kant werd geschoven, terwijl De Mil en Leko momenteel indruk maken bij respectievelijk Charleroi en Standard.

Voorlopig houden zij stuk voor stuk de lippen stijf wanneer gepolst naar de eventuele interesse uit de Planet Group Arena, waar het trio in de wandelgangen al langer de ronde doet. Het blijft dan ook gissen wie van hen in polepositie ligt of daadwerkelijk in aanmerking komt voor de vacature.

Kans voor Milicevic?

Tenminste, indien die open komt te staan. Nog volgens de krant krijgt Milicevic, die zondag op de Bosuil andermaal punten scoorde, momenteel alvast alle krediet van de wereld. De gewaardeerde assistent wist op korte termijn dan ook reeds een bijzonder moeilijk te kloppen geheel te smeden.

Zelf wedstrijden over de streep trekken blijkt weliswaar moeilijker, maar indien hij die lijn ook in de play-offs weet door te trekken lijkt Milicevic over goede papieren te beschikken om een volwaardig contract te versieren. Benieuwd of de pas 39-jarige coach zijn missie tot een goed einde brengt.

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

13
13
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

75
75
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

94
94
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

65
65
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

31
31
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

151
151
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

143
143
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

462
462
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

82
82
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

82
82
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

653
653
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

157
157
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

65
65
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

131
131
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

340
340
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

572
572
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

322
322
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

675
675
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

255
255
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

40
40
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

347
347
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

122
122
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

94
94
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

494
494

Meer sportnieuws