'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

door
'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

Dankzij de zege tegen Antwerp verzekerde AA Gent zich zondag van een plek in de top zes. Danijel Milicevic zette zo ook een nieuwe stap richting een vaste benoeming als T1. Al kan de huidige interimcoach toch nog niet helemaal op zijn beide oren slapen.

Omwille van de stijgende lijn sinds het vertrek van Wouter Vrancken besloten de Buffalo's voorlopig nog geen gesprekken op te starten met eventuele kandidaten om diens job definitief over te nemen. Dat neemt niet weg dat Sam Baro en Arnar Vidarsson wel degelijk al een shortlist hebben.

LEES OOK: Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

Gent overweegt trio

Daarop prijken volgens Het Nieuwsblad logische namen zoals Rik De Mil, Ivan Leko en Karel Geraerts. Die laatste wacht op een nieuwe uitdaging sinds hij door Schalke 04 aan de kant werd geschoven, terwijl De Mil en Leko momenteel indruk maken bij respectievelijk Charleroi en Standard.

Voorlopig houden zij stuk voor stuk de lippen stijf wanneer gepolst naar de eventuele interesse uit de Planet Group Arena, waar het trio in de wandelgangen al langer de ronde doet. Het blijft dan ook gissen wie van hen in polepositie ligt of daadwerkelijk in aanmerking komt voor de vacature.

Kans voor Milicevic?

Tenminste, indien die open komt te staan. Nog volgens de krant krijgt Milicevic, die zondag op de Bosuil andermaal punten scoorde, momenteel alvast alle krediet van de wereld. De gewaardeerde assistent wist op korte termijn dan ook reeds een bijzonder moeilijk te kloppen geheel te smeden.

Zelf wedstrijden over de streep trekken blijkt weliswaar moeilijker, maar indien hij die lijn ook in de play-offs weet door te trekken lijkt Milicevic over goede papieren te beschikken om een volwaardig contract te versieren. Benieuwd of de pas 39-jarige coach zijn missie tot een goed einde brengt.

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

89
89
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt belangrijk nieuws

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

40
40
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

152
152
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

22
22
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

192
192
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

153
153
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

366
366
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

79
79
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

605
605
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1070
1070
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

345
345
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

293
293
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

305
305
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

463
463
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

481
481
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

221
221
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

380
380
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

99
99
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

228
228
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

986
986
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

229
229
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

360
360
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

323
323

Meer sportnieuws