'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

1236 stemmen
'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

Dankzij de zege tegen Antwerp verzekerde AA Gent zich zondag van een plek in de top zes. Danijel Milicevic zette zo ook een nieuwe stap richting een vaste benoeming als T1. Al kan de huidige interimcoach toch nog niet helemaal op zijn beide oren slapen.

Omwille van de stijgende lijn sinds het vertrek van Wouter Vrancken besloten de Buffalo's voorlopig nog geen gesprekken op te starten met eventuele kandidaten om diens job definitief over te nemen. Dat neemt niet weg dat Sam Baro en Arnar Vidarsson wel degelijk al een shortlist hebben.

LEES OOK: Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Gent overweegt trio

Daarop prijken volgens Het Nieuwsblad logische namen zoals Rik De Mil, Ivan Leko en Karel Geraerts. Die laatste wacht op een nieuwe uitdaging sinds hij door Schalke 04 aan de kant werd geschoven, terwijl De Mil en Leko momenteel indruk maken bij respectievelijk Charleroi en Standard.

Voorlopig houden zij stuk voor stuk de lippen stijf wanneer gepolst naar de eventuele interesse uit de Planet Group Arena, waar het trio in de wandelgangen al langer de ronde doet. Het blijft dan ook gissen wie van hen in polepositie ligt of daadwerkelijk in aanmerking komt voor de vacature.

Kans voor Milicevic?

Tenminste, indien die open komt te staan. Nog volgens de krant krijgt Milicevic, die zondag op de Bosuil andermaal punten scoorde, momenteel alvast alle krediet van de wereld. De gewaardeerde assistent wist op korte termijn dan ook reeds een bijzonder moeilijk te kloppen geheel te smeden.

Zelf wedstrijden over de streep trekken blijkt weliswaar moeilijker, maar indien hij die lijn ook in de play-offs weet door te trekken lijkt Milicevic over goede papieren te beschikken om een volwaardig contract te versieren. Benieuwd of de pas 39-jarige coach zijn missie tot een goed einde brengt.

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

55
55
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

240
240
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

365
365
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

230
230
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

275
275
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

18
18
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

121
121
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

44
44
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

69
69
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

109
109
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

56
56
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

84
84
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

66
66
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

367
367
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1049
1049
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

400
400
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

392
392
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

337
337
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

41
41
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

248
248
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

249
249
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

36
36
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41

Meer sportnieuws