'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

1236 stemmen
'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

Dankzij de zege tegen Antwerp verzekerde AA Gent zich zondag van een plek in de top zes. Danijel Milicevic zette zo ook een nieuwe stap richting een vaste benoeming als T1. Al kan de huidige interimcoach toch nog niet helemaal op zijn beide oren slapen.

Omwille van de stijgende lijn sinds het vertrek van Wouter Vrancken besloten de Buffalo's voorlopig nog geen gesprekken op te starten met eventuele kandidaten om diens job definitief over te nemen. Dat neemt niet weg dat Sam Baro en Arnar Vidarsson wel degelijk al een shortlist hebben.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Gent overweegt trio

Daarop prijken volgens Het Nieuwsblad logische namen zoals Rik De Mil, Ivan Leko en Karel Geraerts. Die laatste wacht op een nieuwe uitdaging sinds hij door Schalke 04 aan de kant werd geschoven, terwijl De Mil en Leko momenteel indruk maken bij respectievelijk Charleroi en Standard.

Voorlopig houden zij stuk voor stuk de lippen stijf wanneer gepolst naar de eventuele interesse uit de Planet Group Arena, waar het trio in de wandelgangen al langer de ronde doet. Het blijft dan ook gissen wie van hen in polepositie ligt of daadwerkelijk in aanmerking komt voor de vacature.

Kans voor Milicevic?

Tenminste, indien die open komt te staan. Nog volgens de krant krijgt Milicevic, die zondag op de Bosuil andermaal punten scoorde, momenteel alvast alle krediet van de wereld. De gewaardeerde assistent wist op korte termijn dan ook reeds een bijzonder moeilijk te kloppen geheel te smeden.

Zelf wedstrijden over de streep trekken blijkt weliswaar moeilijker, maar indien hij die lijn ook in de play-offs weet door te trekken lijkt Milicevic over goede papieren te beschikken om een volwaardig contract te versieren. Benieuwd of de pas 39-jarige coach zijn missie tot een goed einde brengt.

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

26
26
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

87
87
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

144
144
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

197
197
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

301
301
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

65
65
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

553
553
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

614
614
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

323
323
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

439
439
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

71
71
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

214
214
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

70
70
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

120
120
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

553
553
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

719
719
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

227
227
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

171
171
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

192
192
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

445
445
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

115
115
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

125
125
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

197
197
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

636
636
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

90
90

Meer sportnieuws