'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

door
'Concurrentie voor Milicevic: shortlist AA Gent lekt uit'

Dankzij de zege tegen Antwerp verzekerde AA Gent zich zondag van een plek in de top zes. Danijel Milicevic zette zo ook een nieuwe stap richting een vaste benoeming als T1. Al kan de huidige interimcoach toch nog niet helemaal op zijn beide oren slapen.

Omwille van de stijgende lijn sinds het vertrek van Wouter Vrancken besloten de Buffalo's voorlopig nog geen gesprekken op te starten met eventuele kandidaten om diens job definitief over te nemen. Dat neemt niet weg dat Sam Baro en Arnar Vidarsson wel degelijk al een shortlist hebben.

LEES OOK: AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

Gent overweegt trio

Daarop prijken volgens Het Nieuwsblad logische namen zoals Rik De Mil, Ivan Leko en Karel Geraerts. Die laatste wacht op een nieuwe uitdaging sinds hij door Schalke 04 aan de kant werd geschoven, terwijl De Mil en Leko momenteel indruk maken bij respectievelijk Charleroi en Standard.

Voorlopig houden zij stuk voor stuk de lippen stijf wanneer gepolst naar de eventuele interesse uit de Planet Group Arena, waar het trio in de wandelgangen al langer de ronde doet. Het blijft dan ook gissen wie van hen in polepositie ligt of daadwerkelijk in aanmerking komt voor de vacature.

Kans voor Milicevic?

Tenminste, indien die open komt te staan. Nog volgens de krant krijgt Milicevic, die zondag op de Bosuil andermaal punten scoorde, momenteel alvast alle krediet van de wereld. De gewaardeerde assistent wist op korte termijn dan ook reeds een bijzonder moeilijk te kloppen geheel te smeden.

Zelf wedstrijden over de streep trekken blijkt weliswaar moeilijker, maar indien hij die lijn ook in de play-offs weet door te trekken lijkt Milicevic over goede papieren te beschikken om een volwaardig contract te versieren. Benieuwd of de pas 39-jarige coach zijn missie tot een goed einde brengt.

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

22
22
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

51
51
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

53
53
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

93
93
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

225
225
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

69
69
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

79
79
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

48
48
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

199
199
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

46
46
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

69
69
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

104
104
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

306
306
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

139
139
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

194
194
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

144
144
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

106
106
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

573
573
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

95
95
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

49
49
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

163
163
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

172
172

Meer sportnieuws