3 op 10: kranten geven Anderlecht-speler als vermist op

527 stemmen
3 op 10: kranten geven Anderlecht-speler als vermist op

RSC Anderlecht heeft zondagnamiddag andermaal voor een wanprestatie gezorgd. Op het veld van KVC Westerlo verloor de recordkampioen met 2-0 na een erg belabberde wedstrijd. Verschillende spelers van Paars-Wit vielen dan ook hard door de mand.

De Brusselaars waren nochtans met behoorlijk wat vertrouwen naar 't Kuipje afgereisd. Een week eerder had RSCA zich immers verzekerd van zijn deelname aan de Champions' Play-Offs, waardoor er aanzienlijk wat druk van de ketel kon. Maar dat had tegen Westerlo allerminst een positief effect.

Uiteraard waren de vroege 1-0 en de pijnlijke blunder van Colin Coosemans bij de 2-0 nefast om een degelijk resultaat te halen. Maar dan nog was de prestatie van Anderlecht gewoonweg ondermaats. Met name in balbezit kregen de Brusselaars amper iets voor mekaar, het was met een vergrootglas zoeken naar kansen.

LEES OOK: Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Aanvallend ondermaats

Verschillende spelers lieten het dan ook afweten. Killian Sardella zit al enkele weken in een negatieve spiraal. Mats Rits verzoop op het middenveld, terwijl Mario Stroeykens veel te diep terugzakte. Voorin kende César Huerta een flinke terugval na een degelijke start, Samuel Edozie kwam helemaal niet in het stuk voor.

Daarnaast speelde ook Luis Vazquez weer een ongelukkige partij. Door de blessure van Kasper Dolberg krijgt de Argentijn nu al weken zijn kans als eerste spits, maar die grijpt hij allerminst. Vazquez is onbeholpen aan de bal en wordt zelden in zijn sterktes uitgespeeld, waardoor zijn meerwaarde nagenoeg onbestaande is.

Verstoppertje spelen

De commentaren in de kranten zijn dan ook scherp. "Voor de zoveelste keer was hij erg teleurstellend in zijn simpele controles en passes. En zijn kopbal na een corner mankeerde venijn", verklaart La Dernière Heure zijn 3 op 10. "Werd weinig of slecht aangespeeld. En bij de zeldzame momenten dat hij op de deviatie kon spelen, botste hij al snel op zijn limieten", aldus SudPresse.

Bij Het Nieuwsblad was men zelfs al klaar om Vazquez als vermist op te geven. "Hij speelde verstoppertje. We hebben hem - helaas? - niet gevonden. Luis Vazquez zat vrijwel altijd achter zijn bewaker en dan kun je nooit gevaarlijk zijn. Wil iemand nog verder zoeken of niet?", klinkt het hard.

Vazquez is de zwakste veldspeler bij dit Anderlecht ...

Meest recent

'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

47
47
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

205
205
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

82
82
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

61
61
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

258
258
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

115
115
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

203
203
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

562
562
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

231
231
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

117
117
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

466
466
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

245
245
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

351
351
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

365
365
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

272
272
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

446
446
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

104
104
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

845
845
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

855
855
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

447
447
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

517
517
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

87
87
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

251
251
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

86
86
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

139
139

Meer sportnieuws