Lommel maakt tegen Métallos einde aan pikzwarte reeks

door
Lommel maakt tegen Métallos einde aan pikzwarte reeks

Voor het eerst in maanden heeft Lommel SK eens niet verloren in de Challenger Pro League. De Limburgers waren in vrije val maar boekten toch nog eens een 'hoopgevend' resultaat, al is dat relatief.

LEES OOK: Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Horror in Limburg

Sinds 29 november 2024 wist Lommel geen enkel punt meer te behalen in de tweede voetbalafdeling. Beschamend voor een club die onderdeel is van de City-groep. Ondertussen verdween ook al coach Steve Bould, die om 'persoonlijke redenen' half januari afscheid nam van de Limburgers.

Lommel was ondertussen weggezakt naar een dertiende plek, het hield enkel nog de hekkensluiter (Jong Genk) en... Seraing achter zich, meteen ook de tegenstander deze namiddag.

Frustrerende remise aan Gestelsedijk

Beide ploegen begonnen met een spektakelrijk eerste kwartier. Na dik tien minuten spelen zette Siri al de 1-0 op het bord, een voorzet vanop rechts werd knap in doel getikt door de Uruguayaan.

Seraing was nauwelijks aangeslagen en stelde meteen weer gelijk. Na slecht wegwerken kwam Buggea in balbezit en die schoot door de benen van Ivezic de 1-1 in doel. Dat bleek meteen ook de ruststand.

Na de pauze waren het de Métallos die de macht grepen. Na tien minuten spelen schoof Ouotro aan de tweede paal de 1-2 in doel, een nieuwe mokerslag voor Lommel.

De Limburgers vochten echter terug en kregen op twintig minuten van het einde loon naar werken. Salah kreeg de bal in de zestien meter en schoot de 2-2 binnen in de korte hoek. Met een puntendeling schieten beide ploegen weinig op, al lopen ze een punt uit op Jong Genk.

Scoreverloop:

1-0 (11') Siri, 1-1 (15') Buggea, 1-2 (55') Ouotro, 2-2 (69') Salah

Bent u pro of tegen de beloftenploegen in de CPL?

Meest recent

'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

13
13
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

82
82
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

31
31
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

135
135
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

222
222
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

77
77
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

185
185
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

79
79
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

42
42
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

188
188
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

56
56
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

150
150
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

180
180
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

90
90
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

325
325
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

539
539
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

103
103
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

32
32
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

517
517
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

127
127
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

199
199
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

300
300
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

77
77
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148

Meer sportnieuws