RSC
Anderlecht neemt het woensdagavond op tegen Paris Saint-Germain in het kader van de Champions League. Antoine Koumbouaré, ex-trainer en -speler van de Franse club, ziet weinig mogelijkheden voor de Belgische landskampioen.
"Als ik eerlijk moet zijn, moet ik zeggen dat ik niet veel weet over Anderlecht", legt de huidige trainer van Racing Lens uit in
L'Equipe. "Sinds deze zomer beschik ik over de Argentijn Pablo Chavarria, die daar heeft gespeeld. Hij heeft maar kort over Anderlecht gesproken."
"Het is een zeer jonge ploeg. Als ik zie dat ze verloren hebben van Olympiakos (3-0, red) en dat PSG gewonnen heeft van diezelfde Grieken (4-1, red),... Op hun sterkst heeft PSG niets te vrezen. De Belgen hebben immers niet veel ervaring op Europees niveau. Ik zie ze PSG niet ambeteren, maar in een wedstrijd blijft natuurlijk alles mogelijk."
LEES OOK:
'Bondsparket bezorgt Hazard nieuwe mokerslag'