Milicevic vloekt: blessuregolf Gent eist volgend slachtoffer

door
Milicevic vloekt: blessuregolf Gent eist volgend slachtoffer

Op zaterdag krijgt AA Gent aartsrivaal Club Brugge over de vloer. In aanloop naar de Slag om Vlaanderen ging het vooral om randfenomenen zoals het geschuif met de kalender of het geannuleerde optreden van Camille. Al was dat het laatste van Danijel Milicevic zijn zorgen.

Tenslotte mogen we stilaan toch spreken van een heuse blessuregolf in de Planet Group Arena. Zo liggen Max Dean, Noah Fadiga en Aimé Omgba nu al even in de lappenmand. Voor dat laatste duo schijnt er volgens Het Nieuwsblad nu wel eindelijk licht aan het einde van de tunnel.

LEES OOK: Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

Buffalo's onthoofd

Fadiga zou zaterdag immers zijn comeback vieren bij Jong AA Gent, waar Omgba eerder al tweemaal mocht opdraven. De middenvelder uit Nederland, die na zijn transfer vorige zomer direct onder het mes moest, zou nu dan weer voor het eerst deel uit maken van de wedstrijdkern.

Dat hij straks dus zijn debuut kan maken voor de Buffalo's is wellicht geen toeval, want vooral op het middenveld eisen blessures alsmaar meer hun tol. Het Laatste Nieuws merkt namelijk op dat behalve Stefan Mitrovic ook Pieter Gerkens en Andrew Hjulsager terug zullen ontbreken.

Gandelman out

Meer nog: op training viel deze week tot overmaat van ramp ook Omri Gandelman uit. Voorlopig is het nog niet bekend wat er dan precies met hem aan de hand is. Met behalve Omgba ook nog Mathias Delorge, Leonardo Lopes, Atsuki Ito en Sven Kums zijn er wel voldoende opties.

Tot slot kan Milicevic uiteraard geen beroep doen op Davy Roef, die intusen succesvol geopereerd werd aan zijn hand. "We hopen hem in de play-offs terug te hebben. Dit is een aderlating voor ons, maar met Tom Vandenberghe hebben we een goeie vervanger die er klaar voor is."

Denkt u dat Omgba zal spelen tegen Club?

Meest recent

'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

3
3
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

19
19
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

98
98
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

24
24
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

76
76
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

93
93
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

159
159
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

55
55
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

385
385
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

302
302
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

237
237
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

257
257
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

203
203
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

63
63
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

44
44
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

169
169
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

113
113
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

29
29
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

226
226
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

267
267
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

64
64
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

147
147
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

475
475
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

68
68

Meer sportnieuws