RSC
Anderlecht won vrijdag wel tegen Bergen, maar echt indrukwekkend was het allemaal niet.
Paars-Wit staat voorlopig maar op een vijfde plaats, op zeven punten van leider Standard. Toch is niet iedereen ontevreden. "Ik vind het knap wat Anderlecht doet", aldus ex-coach Hugo Broos.
Anderlecht verloor dit seizoen al vier keer en coach John Van den Brom kreeg heel wat kritiek te slikken. "Jaren is gezeurd dat Anderlecht geen kans geeft aan de jeugd. Nu doen ze het wel en is het weer niet goed. Ik ben van mening dat ze op de ingeslagen weg moeten doorgaan", aldus Hugo Broos in het praatprogramma
De Kleedkamer.
De overwinning tegen Bergen kwam op een goed moment, want woensdag komt de Franse landskampioen Paris Saint-Germain op bezoek. "Anderlecht heeft over enkele jaren een uitstekende ploeg, maar op korte termijn is het nog afwachten. Iedereen spreekt van een pandoering tegen PSG, maar ook dat kan heel goed meevallen."
LEES OOK:
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres