AC Milan en FC Porto? Onyedika reageert op geruchten

door
AC Milan en FC Porto? Onyedika reageert op geruchten

Raphael Onyedika zal zonder grote verrassingen volgende zomer de stap naar een topcompetitie zetten. De Nigeriaanse middenvelder kent een goed seizoen en staat op de radar van een aantal ploegen. AC Milan en FC Porto worden het vaakst genoemd. Wat zegt Onyedika daarover?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

Onyedika grof wild

AC Milan en FC Porto zijn de twee ploegen die het meest concreet zouden zijn. Al werden ook al teams als Borussia Dortmund en zelfs Bayern München en PSG genoemd. Onyedika blijft er allemaal bijzonder rustig onder.

"Ik weet niet wat de toekomst brengt. Op dit moment ben ik erg gelukkig bij Club Brugg. Ik concentreer me erop om mijn best te doen en het team te helpen. Ik hou van de club, de fans en alles wat met de omgeving hier te maken heeft", zei de speler aan Sportsboom.

Zomertransfer in aantocht?

De middenvelder is op dit moment allerminst bezig met een transfer. "Op dit moment ben ik volledig toegewijd aan het heden en heb ik geen verdere plannen." Onyedika geeft aan dat hij dit seizoen de dubbel wil winnen met Club Brugge

Club Brugge haalde Onyedika voor 10 miljoen euro weg bij FC Midtjylland. Voor Club is het deze zomer de laatste kans om écht de jackpot te vangen. Hij ligt immers nog tot medio 2027 onder contract in het Jan Breydelstadion.

De marktwaarde van Onyedika ligt volgens Transfermarkt op 16 miljoen euro, maar de verwachting is dat Club Brugge meer dan 20 miljoen euro wil. Ondertussen staat de teller van Onyedika bij Club Brugge toch al op 123 wedstrijden.

Zal Onyedika in de zomer vertrekken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

11
11
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

25
25
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

340
340
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

105
105
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

39
39
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

190
190
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

277
277
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

45
45
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

94
94
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

35
35
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

278
278
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

487
487
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

301
301
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

250
250
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

417
417
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

68
68
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

246
246
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

209
209
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

174
174
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

399
399
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

910
910
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

110
110
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

36
36
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

91
91
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

60
60

Meer sportnieuws