Lierse laat spits gaan, Westerlo strikt oude bekende

door
Lierse laat spits gaan, Westerlo strikt oude bekende

Er was nog transferverkeer bij Lierse SK en KVC Westerlo. De twee buren uit de Kempen maakten dat officieel bekend. Lierse liet nog een speler de club verlaten, Westerlo heeft er een extra middenvelder bij.

LEES OOK: Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

Bernat terug bij Westerlo

"Na een uitleenperiode keert Jan Bernat terug naar KVC Westerlo. De Slowaakse middenvelder is opnieuw beschikbaar voor de Kemphanen en staat klaar om de ploeg te versterken in de tweede seizoenshelft. Bernat werd begin dit jaar uitgeleend aan DAC 1904 in Slowakije, waar hij 12 wedstrijden speelde en 2 keer scoorde. Met extra ervaring en motivatie voegt hij zich nu weer bij het team", laat Westerlo weten.

Sow weg bij Lierse

Lierse had ook nieuws te melden. "Lierse bereikte deze week een akkoord over de definitieve transfer van Ousmane Sow naar de Poolse eersteklasser Górnik Zabrze. Ousmane kwam in januari 2024 bij Lierse terecht na een sterke eerste seizoenshelft bij Olympic Charleroi", klinkt het. 

"Vanaf de eerste wedstrijd voor geel-zwart wist de flankaanvaller zijn stempel te drukken met veel snelheid en gevaar voor doel. Dit seizoen was onze nummer 11 goed voor 4 doelpunten en 8 assist in de Challenger Pro League. Hierdoor was hij ook regerend assistenkoning! Vandaag krijgt de 24-jarige Fransman de kans om een volgende stap te zetten in zijn carrière. Bij de Poolse club mag Sow de kleedkamer delen met ex-Arsenal aanvaller Lukas Podolski."

Gaat Bernat zich kunnen doorzetten bij Westerlo?

Meest recent

Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

2
2
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

14
14
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

131
131
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

134
134
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

85
85
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

261
261
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

249
249
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

148
148
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

61
61
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

302
302
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

105
105
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

62
62
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

223
223
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

324
324
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

374
374
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

304
304
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

353
353
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

138
138
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

391
391
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

230
230
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

263
263
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

243
243
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

184
184
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

115
115

Meer sportnieuws