'KRC Genk en Galatasaray onderhandelen volop'

door
'KRC Genk en Galatasaray onderhandelen volop'

KRC Genk bereidt zich voor op het treffen met Club Brugge van vanavond. De Limburgers zien vanuit Turkije echter plots opvallende geruchten opduiken. Daar spreken ze immers van een akkoord met Carlos Cuesta. Gaat Genk de verdediger nog verliezen?

LEES OOK: Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Galatasaray wil Cuesta

Onze redactie sprak een week geleden met Head of Football Dimitri De Condé. Hij haalde toen aan dat er alleen rondom Carlos Cuesta nog iets kon bewegen, maar Genk wilde hem het liefst tot komende zomer aan boord houden. Van het Mexicaanse Monterrey hoorde De Condé niets en die geruchten werden nooit concreet.

Maar een week later en er duikt plots een nieuw gerucht op. Galatasaray wordt al enige tijd gelinkt aan Cuesta, maar vandaag is er het nieuws dat de club een akkoord heeft bereikt met de speler zelf. De Colombiaanse verdediger zal de stap uiteraard wel willen zetten.

Cuesta niet in de selectie

Galatasaray is een grotere club dan Genk én hij gaat daar sowieso meer kunnen verdienen. Bovendien verloor hij zijn basisplaats bij de Limburgse club. Maar Genk lijkt toch niet echt zinnens om Cuesta te laten gaan. Daar hebben ze een aantal redenen voor.

Genk heeft immers nood aan Cuesta, want hij is de eerste vervanger voor Matte Smets of Mujaid Sadick. Daarnaast kan de club geen vervanger meer halen, want voor Belgische clubs is de transfermarkt gesloten. In Turkije is die nog tot 11 februari open.

Het voordeel voor Genk is dat zij het geld niet nodig hebben. Cuesta ligt nog anderhalf jaar onder contract in de Cegeka Arena. Door zijn statuut als invaller en het feit dat hij nog maar zo kort onder contract ligt, zal dit ervoor zorgen dat Genk geen jackpot vangt. Maar hoe hard wil de speler het spel spelen? Dat is natuurlijk ook een vraagteken, zeker nadat hij gisterenavond niet in de selectie zat. Bij Het Belang van Limburg laten ze weten dat de interesse inderdaad zeer concreet is. Gaat Cuesta dan toch nog vertrekken?

Zal Cuesta Genk nog verlaten?

Meest recent

'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

48
48
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

14
14
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

29
29
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

193
193
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

42
42
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

136
136
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

175
175
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

99
99
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

319
319
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

264
264
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

269
269
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

73
73
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

114
114
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

51
51
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

335
335
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

241
241
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

303
303
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

271
271
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

38
38
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

204
204
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

345
345
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

277
277
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

72
72
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

75
75

Meer sportnieuws