'KRC Genk en Galatasaray onderhandelen volop'

968
'KRC Genk en Galatasaray onderhandelen volop'

KRC Genk bereidt zich voor op het treffen met Club Brugge van vanavond. De Limburgers zien vanuit Turkije echter plots opvallende geruchten opduiken. Daar spreken ze immers van een akkoord met Carlos Cuesta. Gaat Genk de verdediger nog verliezen?

LEES OOK: 'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Galatasaray wil Cuesta

Onze redactie sprak een week geleden met Head of Football Dimitri De Condé. Hij haalde toen aan dat er alleen rondom Carlos Cuesta nog iets kon bewegen, maar Genk wilde hem het liefst tot komende zomer aan boord houden. Van het Mexicaanse Monterrey hoorde De Condé niets en die geruchten werden nooit concreet.

Maar een week later en er duikt plots een nieuw gerucht op. Galatasaray wordt al enige tijd gelinkt aan Cuesta, maar vandaag is er het nieuws dat de club een akkoord heeft bereikt met de speler zelf. De Colombiaanse verdediger zal de stap uiteraard wel willen zetten.

Cuesta niet in de selectie

Galatasaray is een grotere club dan Genk én hij gaat daar sowieso meer kunnen verdienen. Bovendien verloor hij zijn basisplaats bij de Limburgse club. Maar Genk lijkt toch niet echt zinnens om Cuesta te laten gaan. Daar hebben ze een aantal redenen voor.

Genk heeft immers nood aan Cuesta, want hij is de eerste vervanger voor Matte Smets of Mujaid Sadick. Daarnaast kan de club geen vervanger meer halen, want voor Belgische clubs is de transfermarkt gesloten. In Turkije is die nog tot 11 februari open.

Het voordeel voor Genk is dat zij het geld niet nodig hebben. Cuesta ligt nog anderhalf jaar onder contract in de Cegeka Arena. Door zijn statuut als invaller en het feit dat hij nog maar zo kort onder contract ligt, zal dit ervoor zorgen dat Genk geen jackpot vangt. Maar hoe hard wil de speler het spel spelen? Dat is natuurlijk ook een vraagteken, zeker nadat hij gisterenavond niet in de selectie zat. Bij Het Belang van Limburg laten ze weten dat de interesse inderdaad zeer concreet is. Gaat Cuesta dan toch nog vertrekken?

Zal Cuesta Genk nog verlaten?

Meest recent

‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

3
3
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

82
82
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

14
14
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

108
108
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

33
33
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

21
21
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

93
93
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

90
90
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

55
55
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

41
41
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

47
47
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

56
56
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

313
313
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

56
56
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

50
50
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

138
138
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

87
87
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

144
144
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

175
175
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

76
76
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

380
380
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1038
1038
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

107
107
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30

Meer sportnieuws