'KRC Genk en Galatasaray onderhandelen volop'

968 stemmen
'KRC Genk en Galatasaray onderhandelen volop'

KRC Genk bereidt zich voor op het treffen met Club Brugge van vanavond. De Limburgers zien vanuit Turkije echter plots opvallende geruchten opduiken. Daar spreken ze immers van een akkoord met Carlos Cuesta. Gaat Genk de verdediger nog verliezen?

LEES OOK: 'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

Galatasaray wil Cuesta

Onze redactie sprak een week geleden met Head of Football Dimitri De Condé. Hij haalde toen aan dat er alleen rondom Carlos Cuesta nog iets kon bewegen, maar Genk wilde hem het liefst tot komende zomer aan boord houden. Van het Mexicaanse Monterrey hoorde De Condé niets en die geruchten werden nooit concreet.

Maar een week later en er duikt plots een nieuw gerucht op. Galatasaray wordt al enige tijd gelinkt aan Cuesta, maar vandaag is er het nieuws dat de club een akkoord heeft bereikt met de speler zelf. De Colombiaanse verdediger zal de stap uiteraard wel willen zetten.

Cuesta niet in de selectie

Galatasaray is een grotere club dan Genk én hij gaat daar sowieso meer kunnen verdienen. Bovendien verloor hij zijn basisplaats bij de Limburgse club. Maar Genk lijkt toch niet echt zinnens om Cuesta te laten gaan. Daar hebben ze een aantal redenen voor.

Genk heeft immers nood aan Cuesta, want hij is de eerste vervanger voor Matte Smets of Mujaid Sadick. Daarnaast kan de club geen vervanger meer halen, want voor Belgische clubs is de transfermarkt gesloten. In Turkije is die nog tot 11 februari open.

Het voordeel voor Genk is dat zij het geld niet nodig hebben. Cuesta ligt nog anderhalf jaar onder contract in de Cegeka Arena. Door zijn statuut als invaller en het feit dat hij nog maar zo kort onder contract ligt, zal dit ervoor zorgen dat Genk geen jackpot vangt. Maar hoe hard wil de speler het spel spelen? Dat is natuurlijk ook een vraagteken, zeker nadat hij gisterenavond niet in de selectie zat. Bij Het Belang van Limburg laten ze weten dat de interesse inderdaad zeer concreet is. Gaat Cuesta dan toch nog vertrekken?

Zal Cuesta Genk nog verlaten?

Meest recent

Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

49
49
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

24
24
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

25
25
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

182
182
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

62
62
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

120
120
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

330
330
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

92
92
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

259
259
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

407
407
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

245
245
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

747
747
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

368
368
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

279
279
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

286
286
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

74
74
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

563
563
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

94
94
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

291
291
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

276
276
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

335
335
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1300
1300
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

582
582
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

188
188
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

107
107

Meer sportnieuws