'KRC Genk en Galatasaray onderhandelen volop'

door
'KRC Genk en Galatasaray onderhandelen volop'

KRC Genk bereidt zich voor op het treffen met Club Brugge van vanavond. De Limburgers zien vanuit Turkije echter plots opvallende geruchten opduiken. Daar spreken ze immers van een akkoord met Carlos Cuesta. Gaat Genk de verdediger nog verliezen?

LEES OOK: 'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Galatasaray wil Cuesta

Onze redactie sprak een week geleden met Head of Football Dimitri De Condé. Hij haalde toen aan dat er alleen rondom Carlos Cuesta nog iets kon bewegen, maar Genk wilde hem het liefst tot komende zomer aan boord houden. Van het Mexicaanse Monterrey hoorde De Condé niets en die geruchten werden nooit concreet.

Maar een week later en er duikt plots een nieuw gerucht op. Galatasaray wordt al enige tijd gelinkt aan Cuesta, maar vandaag is er het nieuws dat de club een akkoord heeft bereikt met de speler zelf. De Colombiaanse verdediger zal de stap uiteraard wel willen zetten.

Cuesta niet in de selectie

Galatasaray is een grotere club dan Genk én hij gaat daar sowieso meer kunnen verdienen. Bovendien verloor hij zijn basisplaats bij de Limburgse club. Maar Genk lijkt toch niet echt zinnens om Cuesta te laten gaan. Daar hebben ze een aantal redenen voor.

Genk heeft immers nood aan Cuesta, want hij is de eerste vervanger voor Matte Smets of Mujaid Sadick. Daarnaast kan de club geen vervanger meer halen, want voor Belgische clubs is de transfermarkt gesloten. In Turkije is die nog tot 11 februari open.

Het voordeel voor Genk is dat zij het geld niet nodig hebben. Cuesta ligt nog anderhalf jaar onder contract in de Cegeka Arena. Door zijn statuut als invaller en het feit dat hij nog maar zo kort onder contract ligt, zal dit ervoor zorgen dat Genk geen jackpot vangt. Maar hoe hard wil de speler het spel spelen? Dat is natuurlijk ook een vraagteken, zeker nadat hij gisterenavond niet in de selectie zat. Bij Het Belang van Limburg laten ze weten dat de interesse inderdaad zeer concreet is. Gaat Cuesta dan toch nog vertrekken?

Zal Cuesta Genk nog verlaten?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

64
64
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

76
76
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

42
42
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

240
240
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

378
378
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

292
292
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

178
178
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

142
142
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

89
89
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

544
544
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

329
329
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

330
330
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

385
385
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

214
214
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

348
348
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

808
808
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

275
275
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

217
217
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws