'Antwerp houdt adem in: extra vertrekker na deadline?'

door
'Antwerp houdt adem in: extra vertrekker na deadline?'

Antwerp bleek bijzonder bedrijvig in de late uurtjes van de wintermercato. Zo haalde de Great Old met Mohamed Bayo en Kadan Young nog snel wat aanvallende versterking in huis. Op uitgaand vlak bleef het daarentegen stil, al zou er ook na het verstrijken van de deadline nog wel eens wat kunnen bewegen op de Bosuil.

Marc Overmars haalde met naast Bayo en Young ook Mauricio Benitez, Olivier Deman en Yannick Thoelen in januari vijf nieuwkomers in huis, het merendeel op huurbasis. Jean Butez, Ayrton Costa en Jacob Ondrejka zochten dan weer andere oorden op, net als Laurit Krasniqi en Victor Udoh. Vijf nieuwkomers dus om vijf vertrekkers, weliswaar niet één op één, te vervangen.

LEES OOK: Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Leegloop bij RAFC?

Of wordt dat evenwicht nog verstoord? Het Nieuwsblad durfde maandag alvast niet uit te sluiten dat er nog een pion de deur in Deurne-Noord achter zich dicht zou trekken. "Of er nog iemand vertrekt, valt af te wachten", klonk het. Misschien had de krant het toen over Udoh, wiens overstap naar het tweede elftal van Southampton dan nog officieel bekend moest worden gemaakt.

Zijn vertrek is alvast geen aderlating voor Jonas De Roeck, want recent werd Udoh nog teruggezet naar de B-kern. Dat betekent weliswaar niet dat hij al op zijn beide oren mag slapen. Tenslotte is de transfermarkt elders nog even open. Denk maar aan Oostenrijk, Turkije, Rusland, Servië, Hongarije, Kroatië, Zwitserland, Polen, Tsjechië, de VS en enkele exotische bestemmingen.

Drietal in de kijker

Wie weet komt er uit een van die hoeken wel nog een niet te weigeren bod binnen voor sterkhouders zoals Senne Lammens, Mahamadou Doumbia en Tjaronn Chery, die reeds op de nodige interesse konden rekenen en zich zondag tegen Club Brugge stuk voor stuk nog eens in de kijker speelden. Die laatste werd recent nog gelinkt aan een eventuele overstap richting Dubai.

Zoals al bleek met Ondrejka deinst Overmars er niet voor terug om vaste titularissen van de hand doen indien er een fraai voorstel op tafel komt. Dat valt in de huidige situatie van de club, die zelfbedruipend wil worden in plaats van afhankelijk te zijn van mecenas Paul Gheysens zijn centen, nog volgens de krant ook te begrijpen. Afwachten dus of De Roeck zijn kern intact blijft. 

Wie van dit trio is belangrijker voor RAFC?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

53
53
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

35
35
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

89
89
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

218
218
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

92
92
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

255
255
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

93
93
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

155
155
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

133
133
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

231
231
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

544
544
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

136
136
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

248
248
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

61
61
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

202
202
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

96
96
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

151
151
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

320
320
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

287
287
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

147
147
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

331
331
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

248
248
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

254
254
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

940
940
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

297
297

Meer sportnieuws