'Opvallende dubbele Belgische transfer voor Rennes'

door
'Opvallende dubbele Belgische transfer voor Rennes'

Bij Stade Rennes zijn er dit seizoen geen Belgen meer actief na het vertrek van Arthur Theate (Eintracht Frankfurt) en Ibrahim Salah (Stade Brest) in de zomer. Daar lijkt op Deadline Day echter nog verandering in te komen. Maar liefst twee landgenoten zouden nog op komst zijn.

Met een voorlopige vijftiende plaats in de Ligue 1 maakt Rennes een zeer teleurstellend seizoen door. Het was deze winter daarom al zeer actief op de transfermarkt en telde maar liefst 46 miljoen neer voor de komst van Brice Samba, Seko Fofana en Kyogo Furuhashi.

LEES OOK: Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Rennes telt 6 miljoen neer voor Olaigbe

Daar zouden maandag nog twee jonge Belgen bij moeten gaan komen. Zondagavond bereikten ze al een akkoord met Cercle Brugge over de komst van Kazeem Olaigbe. Volgens Sacha Tavolieri tellen ze inclusief bonussen 6 miljoen euro neer voor de 22-jarige Jonge Duivel, die maandag een langdurig contract moet tekenen.

Maar daar zal het niet bij blijven. Foot Mercato weet dat Rennes ook nog Ayanda Sishuba binnen zal halen. Dat is toch opmerkelijk, want de 20-jarige offensieve middenvelder vertrok pas vorige zomer bij RC Lens.

Ook Sishuba maakt overstap

Ondanks interesse van Anderlecht, AA Gent en Union koos hij toen voor Hellas Verona, maar dat werd geen succes. Sishuba kwam er geen seconde in actie en trekt na een halfjaar de deur van de Italiaanse club alweer achter zich dicht.

Nu keert de Belgische jeugdinternational dus terug naar Frankrijk, waar hij bij Rennes eindelijk wil gaan doorbreken. Hij zou maandagmiddag alvast op het vliegtuig richting Bretagne gestapt zijn om zijn transfer af te ronden.

Had Sishuba beter een Belgische club gekozen?

Meest recent

Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

0
0
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

2
2
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

39
39
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

155
155
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

115
115
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

239
239
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

81
81
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

85
85
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

94
94
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

102
102
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

63
63
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

18
18
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

43
43
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

384
384
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

171
171
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

39
39
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

102
102
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

448
448
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

198
198
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

83
83
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

442
442
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

383
383
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

106
106
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

315
315

Meer sportnieuws