'Opvallende dubbele Belgische transfer voor Rennes'

86 stemmen
'Opvallende dubbele Belgische transfer voor Rennes'

Bij Stade Rennes zijn er dit seizoen geen Belgen meer actief na het vertrek van Arthur Theate (Eintracht Frankfurt) en Ibrahim Salah (Stade Brest) in de zomer. Daar lijkt op Deadline Day echter nog verandering in te komen. Maar liefst twee landgenoten zouden nog op komst zijn.

Met een voorlopige vijftiende plaats in de Ligue 1 maakt Rennes een zeer teleurstellend seizoen door. Het was deze winter daarom al zeer actief op de transfermarkt en telde maar liefst 46 miljoen neer voor de komst van Brice Samba, Seko Fofana en Kyogo Furuhashi.

LEES OOK: ‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Rennes telt 6 miljoen neer voor Olaigbe

Daar zouden maandag nog twee jonge Belgen bij moeten gaan komen. Zondagavond bereikten ze al een akkoord met Cercle Brugge over de komst van Kazeem Olaigbe. Volgens Sacha Tavolieri tellen ze inclusief bonussen 6 miljoen euro neer voor de 22-jarige Jonge Duivel, die maandag een langdurig contract moet tekenen.

Maar daar zal het niet bij blijven. Foot Mercato weet dat Rennes ook nog Ayanda Sishuba binnen zal halen. Dat is toch opmerkelijk, want de 20-jarige offensieve middenvelder vertrok pas vorige zomer bij RC Lens.

Ook Sishuba maakt overstap

Ondanks interesse van Anderlecht, AA Gent en Union koos hij toen voor Hellas Verona, maar dat werd geen succes. Sishuba kwam er geen seconde in actie en trekt na een halfjaar de deur van de Italiaanse club alweer achter zich dicht.

Nu keert de Belgische jeugdinternational dus terug naar Frankrijk, waar hij bij Rennes eindelijk wil gaan doorbreken. Hij zou maandagmiddag alvast op het vliegtuig richting Bretagne gestapt zijn om zijn transfer af te ronden.

Had Sishuba beter een Belgische club gekozen?

Meest recent

Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

5
5
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

20
20
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

223
223
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

74
74
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

43
43
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

215
215
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

40
40
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

70
70
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

123
123
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

139
139
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

112
112
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

375
375
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

361
361
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

123
123
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

171
171
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

115
115
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

561
561
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

226
226
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

57
57
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

182
182
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

79
79
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

87
87
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

220
220
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

97
97

Meer sportnieuws