'Opvallende dubbele Belgische transfer voor Rennes'

door
'Opvallende dubbele Belgische transfer voor Rennes'

Bij Stade Rennes zijn er dit seizoen geen Belgen meer actief na het vertrek van Arthur Theate (Eintracht Frankfurt) en Ibrahim Salah (Stade Brest) in de zomer. Daar lijkt op Deadline Day echter nog verandering in te komen. Maar liefst twee landgenoten zouden nog op komst zijn.

Met een voorlopige vijftiende plaats in de Ligue 1 maakt Rennes een zeer teleurstellend seizoen door. Het was deze winter daarom al zeer actief op de transfermarkt en telde maar liefst 46 miljoen neer voor de komst van Brice Samba, Seko Fofana en Kyogo Furuhashi.

LEES OOK: Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Rennes telt 6 miljoen neer voor Olaigbe

Daar zouden maandag nog twee jonge Belgen bij moeten gaan komen. Zondagavond bereikten ze al een akkoord met Cercle Brugge over de komst van Kazeem Olaigbe. Volgens Sacha Tavolieri tellen ze inclusief bonussen 6 miljoen euro neer voor de 22-jarige Jonge Duivel, die maandag een langdurig contract moet tekenen.

Maar daar zal het niet bij blijven. Foot Mercato weet dat Rennes ook nog Ayanda Sishuba binnen zal halen. Dat is toch opmerkelijk, want de 20-jarige offensieve middenvelder vertrok pas vorige zomer bij RC Lens.

Ook Sishuba maakt overstap

Ondanks interesse van Anderlecht, AA Gent en Union koos hij toen voor Hellas Verona, maar dat werd geen succes. Sishuba kwam er geen seconde in actie en trekt na een halfjaar de deur van de Italiaanse club alweer achter zich dicht.

Nu keert de Belgische jeugdinternational dus terug naar Frankrijk, waar hij bij Rennes eindelijk wil gaan doorbreken. Hij zou maandagmiddag alvast op het vliegtuig richting Bretagne gestapt zijn om zijn transfer af te ronden.

Had Sishuba beter een Belgische club gekozen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

29
29
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

6
6
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

46
46
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

9
9
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

62
62
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

247
247
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

172
172
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

230
230
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

182
182
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

41
41
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

218
218
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

63
63
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

362
362
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

207
207
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

91
91
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

83
83
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

126
126
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

79
79
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

187
187
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

66
66
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

398
398
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

251
251
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

821
821

Meer sportnieuws