'Opvallende dubbele Belgische transfer voor Rennes'

door
'Opvallende dubbele Belgische transfer voor Rennes'

Bij Stade Rennes zijn er dit seizoen geen Belgen meer actief na het vertrek van Arthur Theate (Eintracht Frankfurt) en Ibrahim Salah (Stade Brest) in de zomer. Daar lijkt op Deadline Day echter nog verandering in te komen. Maar liefst twee landgenoten zouden nog op komst zijn.

Met een voorlopige vijftiende plaats in de Ligue 1 maakt Rennes een zeer teleurstellend seizoen door. Het was deze winter daarom al zeer actief op de transfermarkt en telde maar liefst 46 miljoen neer voor de komst van Brice Samba, Seko Fofana en Kyogo Furuhashi.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Rennes telt 6 miljoen neer voor Olaigbe

Daar zouden maandag nog twee jonge Belgen bij moeten gaan komen. Zondagavond bereikten ze al een akkoord met Cercle Brugge over de komst van Kazeem Olaigbe. Volgens Sacha Tavolieri tellen ze inclusief bonussen 6 miljoen euro neer voor de 22-jarige Jonge Duivel, die maandag een langdurig contract moet tekenen.

Maar daar zal het niet bij blijven. Foot Mercato weet dat Rennes ook nog Ayanda Sishuba binnen zal halen. Dat is toch opmerkelijk, want de 20-jarige offensieve middenvelder vertrok pas vorige zomer bij RC Lens.

Ook Sishuba maakt overstap

Ondanks interesse van Anderlecht, AA Gent en Union koos hij toen voor Hellas Verona, maar dat werd geen succes. Sishuba kwam er geen seconde in actie en trekt na een halfjaar de deur van de Italiaanse club alweer achter zich dicht.

Nu keert de Belgische jeugdinternational dus terug naar Frankrijk, waar hij bij Rennes eindelijk wil gaan doorbreken. Hij zou maandagmiddag alvast op het vliegtuig richting Bretagne gestapt zijn om zijn transfer af te ronden.

Had Sishuba beter een Belgische club gekozen?

Meest recent

Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

40
40
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

30
30
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

207
207
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

193
193
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

57
57
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

305
305
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

317
317
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

560
560
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

122
122
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

98
98
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

123
123
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

154
154
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

184
184
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

68
68
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

226
226
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

84
84
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

97
97
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

523
523
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

449
449
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

916
916
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

357
357
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

45
45
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

485
485
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

310
310
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1159
1159

Meer sportnieuws