'Kassa rinkelt opnieuw: volgende smaakmaker verlaat Cercle'

door
'Kassa rinkelt opnieuw: volgende smaakmaker verlaat Cercle'

Cercle Brugge wist deze winter al snel een recordtransfer te realiseren, want in december vertrok Kevin Denkey al voor een dikke 15 miljoen euro naar FC Cincinnati. Dat was op sportief vlak wel een stevige aderlating voor de Vereniging, die nu bovendien nog één van zijn smaakmakers lijkt te verliezen.

Het was zaterdag al een opvallende vaststelling in het 1-1-gelijkspel tegen Standard dat Kazeem Olaigbe niet van de bank kwam. De flankaanvaller werd al enkele dagen aan een transfer gelinkt en het was duidelijk dat ze bij Cercle geen risico meer wilden nemen.

LEES OOK: Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Cercle verliest Olaigbe

Een dag later lijkt er immers witte rook te komen uit het Jan Breydelstadion. Zowel Foot Mercato als Le Parisien meldden dat Cercle zondag een akkoord gevonden heeft met Stade Rennes over de transfer van Olaigbe.

De 22-jarige heeft zelf ook al zijn fiat gegeven voor de overgang. Hij zou dan ook maandag naar Frankrijk trekken om zijn medische testen af te leggen en zijn transfer helemaal af te ronden. Daarmee rinkelt de kassa van Cercle opnieuw.

Rennes telt miljoenen neer

Het is nog niet bekend hoeveel ze precies zullen vangen, maar het zal opnieuw een aanzienlijk miljoenenbedrag zijn. Rennes bood in eerste instantie al 4 miljoen euro inclusief bonussen en dus zal Cercle nu wellicht nog meer vangen.

Met Olaigbe verliezen ze echter wel een belangrijke pion. Ze plukten hem in de zomer van 2023 weg bij Southampton en sindsdien was de jeugdinternational goed voor twaalf goals in 60 wedstrijden. Bovendien schitterde Olaigbe ook bij de Jonge Duivels met vier goals in dertien interlands.

Kan Cercle zijn vertrek nog opvangen?

Meest recent

Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

6
6
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

18
18
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

19
19
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

7
7
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

72
72
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

191
191
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

325
325
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

152
152
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

130
130
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

139
139
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

76
76
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

57
57
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

331
331
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

82
82
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

55
55
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

57
57
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

199
199
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

258
258
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

239
239
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

201
201

Meer sportnieuws