Beweging bij Club: last-minute toptransfer Bjorn Meijer?

door
Beweging bij Club: last-minute toptransfer Bjorn Meijer?

Club Brugge verloor zondagmiddag op het veld van Antwerp FC nadat het zelf een resem kansen de nek omwrong. Het wordt dan ook uitkijken om Blauw-Zwart vlak voor het sluiten van de mercato nog aanvallende versterking zal aantrekken. Daar tegenover zou Bjorn Meijer wel eens kunnen vertrekken.

In de zomer van 2022 legde Club Brugge de nodige miljoenen neer om de Nederlandse back in huis te halen. Een behoorlijk risicovolle investering, want erg veel ervaring had hij nog niet opgedaan bij FC Groningen. Maar uiteindelijk bleken de Bruggelingen het toch bij het rechte eind te hebben.

Meijer liet in zijn eerste maanden bij Blauw-Zwart meteen een sterke indruk achter. Onder meer in de Champions League maakte hij een goede beurt. De linksback zou dat seizoen ook bijna alles spelen als titularis. Vervolgens kreeg hij echter steeds vaker te maken met allerlei fysieke problemen.

LEES OOK: Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Aanhoudend blessureleed

Bij de start van zijn tweede seizoen in Brugge kreeg Meijer immers af te rekenen met pubalgie aan de buikspieren. Het hield hem maanden aan de kant. Na zijn comeback sloeg het noodlot in de play-offs opnieuw toe. De Nederlander viel tegen Antwerp zwaar geblesseerd uit en moest noodgedwongen onder het mes.

De eerste maanden van het huidige seizoen stonden dan ook in teken van zijn revalidatie. Eind oktober maakte hij evenwel zijn rentree en liet Meijer meteen weer mooie dingen zien. Maar vervolgens viel hij andermaal uit bij Jong Oranje. Inmiddels maakte hij opnieuw zijn rentree, al ontbrak hij zondag opnieuw in de selectie tegen Antwerp.

PSV op de loer

De directe reden voor zijn afwezigheid werd niet gecommuniceerd. Mogelijk spelen transferperikelen een rol. Zo meldt De Telegraaf dat PSV de linksback op zijn lijstje heeft gezet. De Nederlandse kampioen is op zoek naar een vervanger voor de naar Saudi-Arabië vertrokken Matteo Dams. Het toptarget daarvoor is Anass Salah-Edine. Voorlopig wil FC Twente echter niet meewerken aan het vertrek van zijn sterkhouder en dus brengt PSV de alternatieven in kaart.

Daarbij wordt ook Meijer gevolgd. Club zegt niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek van de Nederlander, die in de zomer zijn laatste contractjaar ingaat. Al zou het zijn oorspronkelijke investering van zes miljoen euro minstens willen recupereren. Voorlopig is PSV overigens nog niet concreet, al kan daar in aanloop naar de deadline nog verandering in komen.

Bij een goed bod moet Club Meijer laten gaan ...

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

5
5
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

9
9
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

26
26
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

118
118
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

41
41
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

44
44
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

35
35
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

70
70
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

122
122
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

292
292
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

188
188
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

96
96
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

240
240
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

80
80
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

87
87
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

317
317
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

161
161
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

267
267
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

644
644
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

112
112
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

516
516
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

213
213
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

160
160

Meer sportnieuws