Beweging bij Club: last-minute toptransfer Bjorn Meijer?

door
Beweging bij Club: last-minute toptransfer Bjorn Meijer?

Club Brugge verloor zondagmiddag op het veld van Antwerp FC nadat het zelf een resem kansen de nek omwrong. Het wordt dan ook uitkijken om Blauw-Zwart vlak voor het sluiten van de mercato nog aanvallende versterking zal aantrekken. Daar tegenover zou Bjorn Meijer wel eens kunnen vertrekken.

In de zomer van 2022 legde Club Brugge de nodige miljoenen neer om de Nederlandse back in huis te halen. Een behoorlijk risicovolle investering, want erg veel ervaring had hij nog niet opgedaan bij FC Groningen. Maar uiteindelijk bleken de Bruggelingen het toch bij het rechte eind te hebben.

Meijer liet in zijn eerste maanden bij Blauw-Zwart meteen een sterke indruk achter. Onder meer in de Champions League maakte hij een goede beurt. De linksback zou dat seizoen ook bijna alles spelen als titularis. Vervolgens kreeg hij echter steeds vaker te maken met allerlei fysieke problemen.

LEES OOK: Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Aanhoudend blessureleed

Bij de start van zijn tweede seizoen in Brugge kreeg Meijer immers af te rekenen met pubalgie aan de buikspieren. Het hield hem maanden aan de kant. Na zijn comeback sloeg het noodlot in de play-offs opnieuw toe. De Nederlander viel tegen Antwerp zwaar geblesseerd uit en moest noodgedwongen onder het mes.

De eerste maanden van het huidige seizoen stonden dan ook in teken van zijn revalidatie. Eind oktober maakte hij evenwel zijn rentree en liet Meijer meteen weer mooie dingen zien. Maar vervolgens viel hij andermaal uit bij Jong Oranje. Inmiddels maakte hij opnieuw zijn rentree, al ontbrak hij zondag opnieuw in de selectie tegen Antwerp.

PSV op de loer

De directe reden voor zijn afwezigheid werd niet gecommuniceerd. Mogelijk spelen transferperikelen een rol. Zo meldt De Telegraaf dat PSV de linksback op zijn lijstje heeft gezet. De Nederlandse kampioen is op zoek naar een vervanger voor de naar Saudi-Arabië vertrokken Matteo Dams. Het toptarget daarvoor is Anass Salah-Edine. Voorlopig wil FC Twente echter niet meewerken aan het vertrek van zijn sterkhouder en dus brengt PSV de alternatieven in kaart.

Daarbij wordt ook Meijer gevolgd. Club zegt niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek van de Nederlander, die in de zomer zijn laatste contractjaar ingaat. Al zou het zijn oorspronkelijke investering van zes miljoen euro minstens willen recupereren. Voorlopig is PSV overigens nog niet concreet, al kan daar in aanloop naar de deadline nog verandering in komen.

Bij een goed bod moet Club Meijer laten gaan ...

Meest recent

Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

19
19
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

123
123
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

27
27
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

71
71
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

103
103
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

67
67
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

139
139
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

466
466
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

333
333
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

63
63
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

218
218
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

144
144
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

518
518
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

148
148
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

226
226
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

183
183
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

217
217
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

287
287
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

142
142
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

299
299
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

78
78
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

173
173
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

154
154
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

85
85
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

293
293

Meer sportnieuws