Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

door
Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

Enkele dagen na de kwalificatie in de Champions League kreeg Club Brugge een flinke opdoffer te verwerken in de Jupiler Pro League. Zo verloor de landskampioen zondagmiddag op pijnlijke wijze van Antwerp FC. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook om actie op de transfermarkt gevraagd.

Ondanks het feit dat de Europese verplaatsing naar Manchester City nog in de benen zat, begon Club sterk aan de clash op de Bosuil. In de eerste helft was de regerende landskampioen heer en meester. Dat leidde ook tot een verdiende openingsgoal van Hans Vanaken, die daarmee ook de ruststand vastlegde.

LEES OOK: Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Sensatie in slotfase

Na de pauze kwam Antwerp iets beter voor de dag. Maar Club hield stand en wist de wedstrijd opnieuw naar zich toe te trekken. De Bruggelingen kregen ook de nodige kansen om de match helemaal op slot te doen. In de afwerking liet Blauw-Zwart het echter afweten. En daar betaalde het in de slotfase een erg hoge prijs voor.

Via een heerlijke pegel van Mahamou Doumbia kon Antwerp immers weer langszij komen. Niet veel later lanceerde Gyrano Kerk dan weer een geweldige pass op Tjaronn Chery. Die werkte vervolgens netjes af en bezorgde zijn ploeg zo een onverwachte stuntzege: 2-1.

Versterking gevraagd

Een tikje dus voor de Bruggelingen, die in de competitie achterblijven met 1 op 6 en een einde zagen komen aan hun ongeslagen reeks in de competitie. Al had Club dat vooral aan zichzelf te danken. Zo liet Blauw-Zwart wel heel veel kansen liggen. Onder meer de ingevallen Gustaf Nilsson draaide een enorme kans de nek om. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook gevraagd voor nog wat extra aanvallende versterking vlak voor het sluiten van de winterse transferperiode. 

Club móét voor het sluiten van de mercato een extra aanvaller halen ...

Meest recent

Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

21
21
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

60
60
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

25
25
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

55
55
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

83
83
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

129
129
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

65
65
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

37
37
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

48
48
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

58
58
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

24
24
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

468
468
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

128
128
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

116
116
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

378
378
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

60
60
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

515
515
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

589
589
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

117
117
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

321
321
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

293
293
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

315
315
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

206
206
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

74
74

Meer sportnieuws