Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

door
Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

Enkele dagen na de kwalificatie in de Champions League kreeg Club Brugge een flinke opdoffer te verwerken in de Jupiler Pro League. Zo verloor de landskampioen zondagmiddag op pijnlijke wijze van Antwerp FC. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook om actie op de transfermarkt gevraagd.

Ondanks het feit dat de Europese verplaatsing naar Manchester City nog in de benen zat, begon Club sterk aan de clash op de Bosuil. In de eerste helft was de regerende landskampioen heer en meester. Dat leidde ook tot een verdiende openingsgoal van Hans Vanaken, die daarmee ook de ruststand vastlegde.

LEES OOK: 'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

Sensatie in slotfase

Na de pauze kwam Antwerp iets beter voor de dag. Maar Club hield stand en wist de wedstrijd opnieuw naar zich toe te trekken. De Bruggelingen kregen ook de nodige kansen om de match helemaal op slot te doen. In de afwerking liet Blauw-Zwart het echter afweten. En daar betaalde het in de slotfase een erg hoge prijs voor.

Via een heerlijke pegel van Mahamou Doumbia kon Antwerp immers weer langszij komen. Niet veel later lanceerde Gyrano Kerk dan weer een geweldige pass op Tjaronn Chery. Die werkte vervolgens netjes af en bezorgde zijn ploeg zo een onverwachte stuntzege: 2-1.

Versterking gevraagd

Een tikje dus voor de Bruggelingen, die in de competitie achterblijven met 1 op 6 en een einde zagen komen aan hun ongeslagen reeks in de competitie. Al had Club dat vooral aan zichzelf te danken. Zo liet Blauw-Zwart wel heel veel kansen liggen. Onder meer de ingevallen Gustaf Nilsson draaide een enorme kans de nek om. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook gevraagd voor nog wat extra aanvallende versterking vlak voor het sluiten van de winterse transferperiode. 

Club móét voor het sluiten van de mercato een extra aanvaller halen ...

Meest recent

'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

10
10
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

107
107
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

97
97
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

222
222
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

126
126
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

446
446
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

289
289
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

164
164
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

271
271
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

98
98
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

111
111
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

276
276
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

261
261
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

96
96
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

614
614
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

257
257
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

115
115
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

218
218
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

261
261
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

410
410
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

630
630
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

282
282
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

577
577
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

111
111
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

413
413

Meer sportnieuws