Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

1400 stemmen
Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

Enkele dagen na de kwalificatie in de Champions League kreeg Club Brugge een flinke opdoffer te verwerken in de Jupiler Pro League. Zo verloor de landskampioen zondagmiddag op pijnlijke wijze van Antwerp FC. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook om actie op de transfermarkt gevraagd.

Ondanks het feit dat de Europese verplaatsing naar Manchester City nog in de benen zat, begon Club sterk aan de clash op de Bosuil. In de eerste helft was de regerende landskampioen heer en meester. Dat leidde ook tot een verdiende openingsgoal van Hans Vanaken, die daarmee ook de ruststand vastlegde.

LEES OOK: Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Sensatie in slotfase

Na de pauze kwam Antwerp iets beter voor de dag. Maar Club hield stand en wist de wedstrijd opnieuw naar zich toe te trekken. De Bruggelingen kregen ook de nodige kansen om de match helemaal op slot te doen. In de afwerking liet Blauw-Zwart het echter afweten. En daar betaalde het in de slotfase een erg hoge prijs voor.

Via een heerlijke pegel van Mahamou Doumbia kon Antwerp immers weer langszij komen. Niet veel later lanceerde Gyrano Kerk dan weer een geweldige pass op Tjaronn Chery. Die werkte vervolgens netjes af en bezorgde zijn ploeg zo een onverwachte stuntzege: 2-1.

Versterking gevraagd

Een tikje dus voor de Bruggelingen, die in de competitie achterblijven met 1 op 6 en een einde zagen komen aan hun ongeslagen reeks in de competitie. Al had Club dat vooral aan zichzelf te danken. Zo liet Blauw-Zwart wel heel veel kansen liggen. Onder meer de ingevallen Gustaf Nilsson draaide een enorme kans de nek om. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook gevraagd voor nog wat extra aanvallende versterking vlak voor het sluiten van de winterse transferperiode. 

Club móét voor het sluiten van de mercato een extra aanvaller halen ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

22
22
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

65
65
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

63
63
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

91
91
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

31
31
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

148
148
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

499
499
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

447
447
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

853
853
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

362
362
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

696
696
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

597
597
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws