Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

door
Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

Enkele dagen na de kwalificatie in de Champions League kreeg Club Brugge een flinke opdoffer te verwerken in de Jupiler Pro League. Zo verloor de landskampioen zondagmiddag op pijnlijke wijze van Antwerp FC. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook om actie op de transfermarkt gevraagd.

Ondanks het feit dat de Europese verplaatsing naar Manchester City nog in de benen zat, begon Club sterk aan de clash op de Bosuil. In de eerste helft was de regerende landskampioen heer en meester. Dat leidde ook tot een verdiende openingsgoal van Hans Vanaken, die daarmee ook de ruststand vastlegde.

LEES OOK: 'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

Sensatie in slotfase

Na de pauze kwam Antwerp iets beter voor de dag. Maar Club hield stand en wist de wedstrijd opnieuw naar zich toe te trekken. De Bruggelingen kregen ook de nodige kansen om de match helemaal op slot te doen. In de afwerking liet Blauw-Zwart het echter afweten. En daar betaalde het in de slotfase een erg hoge prijs voor.

Via een heerlijke pegel van Mahamou Doumbia kon Antwerp immers weer langszij komen. Niet veel later lanceerde Gyrano Kerk dan weer een geweldige pass op Tjaronn Chery. Die werkte vervolgens netjes af en bezorgde zijn ploeg zo een onverwachte stuntzege: 2-1.

Versterking gevraagd

Een tikje dus voor de Bruggelingen, die in de competitie achterblijven met 1 op 6 en een einde zagen komen aan hun ongeslagen reeks in de competitie. Al had Club dat vooral aan zichzelf te danken. Zo liet Blauw-Zwart wel heel veel kansen liggen. Onder meer de ingevallen Gustaf Nilsson draaide een enorme kans de nek om. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook gevraagd voor nog wat extra aanvallende versterking vlak voor het sluiten van de winterse transferperiode. 

Club móét voor het sluiten van de mercato een extra aanvaller halen ...

Meest recent

Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

23
23
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

146
146
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

30
30
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

161
161
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

124
124
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

169
169
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

253
253
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

541
541
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

177
177
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

268
268
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1628
1628
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

220
220
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

343
343
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

562
562
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

165
165
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

297
297
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

367
367
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

79
79
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

615
615
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

537
537
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

230
230
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

522
522
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

514
514
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

101
101
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

439
439

Meer sportnieuws