Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

1400 stemmen
Club-aanhang eist harde transferactie na Bosuil-drama

Enkele dagen na de kwalificatie in de Champions League kreeg Club Brugge een flinke opdoffer te verwerken in de Jupiler Pro League. Zo verloor de landskampioen zondagmiddag op pijnlijke wijze van Antwerp FC. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook om actie op de transfermarkt gevraagd.

Ondanks het feit dat de Europese verplaatsing naar Manchester City nog in de benen zat, begon Club sterk aan de clash op de Bosuil. In de eerste helft was de regerende landskampioen heer en meester. Dat leidde ook tot een verdiende openingsgoal van Hans Vanaken, die daarmee ook de ruststand vastlegde.

LEES OOK: 'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Sensatie in slotfase

Na de pauze kwam Antwerp iets beter voor de dag. Maar Club hield stand en wist de wedstrijd opnieuw naar zich toe te trekken. De Bruggelingen kregen ook de nodige kansen om de match helemaal op slot te doen. In de afwerking liet Blauw-Zwart het echter afweten. En daar betaalde het in de slotfase een erg hoge prijs voor.

Via een heerlijke pegel van Mahamou Doumbia kon Antwerp immers weer langszij komen. Niet veel later lanceerde Gyrano Kerk dan weer een geweldige pass op Tjaronn Chery. Die werkte vervolgens netjes af en bezorgde zijn ploeg zo een onverwachte stuntzege: 2-1.

Versterking gevraagd

Een tikje dus voor de Bruggelingen, die in de competitie achterblijven met 1 op 6 en een einde zagen komen aan hun ongeslagen reeks in de competitie. Al had Club dat vooral aan zichzelf te danken. Zo liet Blauw-Zwart wel heel veel kansen liggen. Onder meer de ingevallen Gustaf Nilsson draaide een enorme kans de nek om. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook gevraagd voor nog wat extra aanvallende versterking vlak voor het sluiten van de winterse transferperiode. 

Club móét voor het sluiten van de mercato een extra aanvaller halen ...

Meest recent

'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

13
13
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

13
13
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

87
87
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

38
38
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

30
30
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

80
80
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

601
601
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

60
60
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

381
381
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

37
37
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

22
22
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

33
33
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

328
328
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

288
288
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

201
201
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

759
759
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

540
540
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

398
398
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

269
269
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

257
257
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

102
102
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

66
66
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

254
254
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

108
108
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

82
82

Meer sportnieuws